Veeam atsarginės kopijos

VM apsauga ir atsarginių kopijų kūrimas yra esminė ilgalaikio infrastruktūros stabilumo užtikrinimo dalis.

Nuo
15.99 Eur/mėn.

„Veeam Managed Backup“ – atsarginės kopijos paslaugos sprendimas jūsų VM

VM apsauga ir atsarginių kopijų kūrimas yra esminė ilgalaikio infrastruktūros stabilumo užtikrinimo dalis. Štai kodėl mes siūlome valdomo atsarginio kopijavimo sprendimą, pagrįstą „Veeam“ atsarginių kopijų kūrimo ir atkartojimo technologija. Jį galima naudoti norint paprasčiausiai atkurti duomenis, įgalinus automatinę VM atsarginę kopiją.

Atsarginė kopija kaip paslauga

VM atsarginės kopijos yra visiškai automatizuotos ir stebimos MDP CLOUD. Tokius įrenginius galite atkurti bet kuriuo metu.

Įtraukta saugykla

Jūsų duomenų atsarginės kopijos saugomos tam skirtoje nemokamoje infrastruktūroje. Savo atsargines kopijas galite lengvai pasiekti per administravimo nuorodą.

Kasdienis stebėjimas

Kiekvieną dieną jums bus siunčiama individuali ataskaita. Šioje ataskaitoje bus pateiktas visų atsarginių kopijų sąrašas ir atitinkamos jų būsenos.

3 2 1

Automatinis, skaidrus ir neturintis įtakos turimai erdvei

Jūsų pasirinktos atsarginės kopijos daromos iš pasirinktų VM naudojant MDPcloud Veeam serverius. Tada jūsų infrastruktūros valdymo vLAN perkelia jūsų duomenis į saugyklą, sukonfigūruotą RAID. Šią operaciją visiškai valdo mūsų komandos. Naudodami šią papildomą saugyklą turėsite daugiau naudingos vietos infrastruktūroje.

Pasiekite 3-2-1 strategiją keliais spustelėjimais

3-2-1 strategija reiškia turėti bent tris duomenų kopijas, iš kurių dvi yra tame pačiame duomenų centre, bet skirtingose saugyklose, ir bent vieną kopiją kitoje šalyje esančiame duomenų centre.

Atsarginės kopijos kūrimas tame pačiame duomenų centre yra puiki pradžia, tačiau atsarginės kopijos kūrimas ne tame pačiame DC yra pagrindinis visos atsarginės kopijos strategijos komponentas. Vietos atsarginės kopijos yra puiku, jei reikia greitai jas pasiekti.