Apie SmarterMail

„SmarterMail“ suteikia visas „Microsoft Exchange“ funkcijas už nedidelę kainą

Nuo
2.99 Eur/mėn.
Exchange alternatyva

„Exchange“ alternatyva

„SmarterMail“ suteikia visas „Microsoft Exchange“ funkcijas už nedidelę kainą. Skirtingai nei „Exchange“, tokios funkcijos kaip grupiniai garso ir vaizdo pokalbiai bei komandos darbo vietos, skirtos komandos susitikimams ir grupės bendradarbiavimui, yra įtrauktos į „SmarterMail“ be jokio papildomo mokesčio.

„SmarterMail“ yra vienintelė „Exchange“ el. pašto alternatyva, skirta žiniatinklio priegloboms, interneto paslaugų teikėjams, mažoms įmonėms ir bendrovėms, kurios nori „Exchange“ lygio funkcionalumo be didelių išlaidų.

Idealus el pasto sprendimas

Idealus el. pašto sprendimas

„SmarterMail“ yra visų funkcijų el. pašto, grupinių pokalbių ir komandos bendradarbiavimo serveris, kuris yra puiki alternatyva „Microsoft Exchange“. „SmarterMail“ buvo sukurta siekiant suteikti verslui reikalingų funkcijų, neprarandant saugios, patikimos prieigos prie verslo ir asmeninio ryšio.

„SmarterMail“ kaina yra daug mažesnė, palyginti nei „Exchange“, ir turi prieinamus techninės įrangos reikalavimus, siūlo pranašesnį stabilumą ir gali sumažinti priežiūros išlaidas. Dėl to bendros nuosavybės išlaidos yra gerokai mažesnės. Tai paverčia „SmarterMail“  geriausiu el. pašto ir bendradarbiavimo sprendimu mažoms ir vidutinėms įmonėms, taip pat IPT ir prieglobos įmonėms.

Internete arba jusu ankose

Internete arba jūsų rankose

„SmarterMail“ apima vieną iš galingiausių naršyklės pagrindu veikiančių žiniatinklio pašto sistemų klientų rinkoje. Suderinamumas su visomis pagrindinėmis darbalaukio ir mobiliojo interneto naršyklėmis, naudojant žiniatinklio pašto programą, nereikalauja jokios kitos programinės įrangos, nuo el. pašto programų iki kalendoriaus programų, atlaisvina vietą diske ir pašalina priežiūros užduotis, kurios kyla dėl to, kad nešiojamuosiuose ir asmeniniuose kompiuteriuose įdiegiama daugiau programinės įrangos.

Jei reikia darbalaukio ir mobiliųjų programų, „SmarterMail“ taip pat gali tvarkyti šias programas: nuo vietinio „Microsoft Outlook“ suderinamumo iki integracijos su kitomis darbalaukio el. pašto programomis, tokiomis kaip „Apple Mail“, „eM Client“, „Windows Mail“ ir kt. Be to, „SmarterMail“ puikiai veikia mobiliosiose el. pašto ir kitose programose, pvz., „Apple iOS“ el. pašto programoje, kalendoriaus ir užrašų programėlėse, „Samsung“ pašto ir kalendoriaus programėlėse, „Mobile Outlook“, „Gmail“ mobiliajame kliente ir kt.

Visiskas bendradarbiavimas

Visiškas bendradarbiavimas

„SmarterMail“ siūlo daugybę bendradarbiavimo funkcijų, kurios palengvina darbą su komandos nariais, klientais ir partneriais. Nesvarbu, naudojate „SmarterMail“ žiniatinklio pašto ar mėgstamą darbalaukio programą arba mobilųjį klientą, „SmarterMail“ gali padėti padidinti bendrą organizacijos produktyvumą.

Galimos bendradarbiavimo funkcijos:

  • organizaciniai kalendoriai ir konferencijų salės;
  • bendrinami kontaktai, kalendoriai, užduotys ir pastabos;
  • grupinis pokalbis, skirtas vidiniam, vienas-vienas-vienas tekstiniam, garso ir vaizdo pokalbiui;
  • komandos darbo vietos, skirtos vidiniam ar išoriniam komandos tekstui, garso ir vaizdo pokalbiams.
el pasto sauga

el. pašto sauga atitinkanti aukščiausius reikalavimus

„SmarterMail“ suteikia kelias el. pašto saugos funkcijas, kurios pasiekiamos be papildomų išlaidų ir trečiosios šalies programinės įrangos. Tai apima pramonės standartinį brukalo filtravimą, kuris gali apsaugoti serverį nuo beveik viso įeinančio ir išeinančio brukalo, taip pat įmonės lygio antivirusinę programą, skirtą trojanams, virusams, kenkėjiškoms programoms ir kitoms kenkėjiškoms grėsmėms aptikti.

 Žinoma, jei pirmenybė teikiama papildomiems prevencijos metodams, „SmarterMail“ galima lengvai integruoti su įmonės lygio sprendimais, tokiais kaip „Cyren Zero-Hour Outbreak Detection“, „Cyren Premium Antispam“ ir „MessageSniffer“. Be to, jei sistemos administratorius turi mėgstamą apsaugos nuo brukalo ar antivirusinį sprendimą, „SmarterMail“ yra pakankamai lanksčiai prisitaikys, kad bet kurioje įmonės el. pašto aplinkoje būtų galima naudoti papildomus trečiųjų šalių produktus ir paslaugas ar net saugos įrenginius.