Apsauga nuo brukalo

Yra nemokamai įtraukiama struktūrinė, daugiasluoksnė brukalo prevencija. Administratoriai gali tinkinti savo apsaugos nuo brukalo lygį naudodami įvairius standartinius pramonės metodus, įskaitant pilkąjį sąrašą, SPF, DKIM, RBL, URIBL, juodąjį / baltąjį są

Nuo
2.99 Eur/mėn.
Apsauga tiesiai is dezutes

Apsauga tiesiai iš dėžutės

Naudodami apsaugos nuo brukalo įrankius, įtrauktus į kiekvieną „SmarterMail“ licenciją, el. pašto administratoriai gali greitai apsisaugoti nuo brukalo tiesiog jį valdydami dėl šių savybių:

 

  • „SpamAssassin“ pagrindu sukurtas šablonų atitikimas;
  • iš anksto sukonfigūruoti URIBL ir RBL pagal numatytuosius nustatymus;
  • galimybė pridėti pasirinktinius URIBL ir RBL;
  • „Greylisting“, DMARC, DKIM ir SPF;
  • integracija su trečiųjų šalių produktais ir paslaugomis.
Valdoma viso serverio arba vartotojo

Valdoma viso serverio arba vartotojo

Sistemos administratoriai gali pasirinkti serverio kaip visumos užrakinimą ir įdiegti patikimą savo apsaugos nuo brukalo politiką arba leisti domeno administratoriams valdyti apsaugos nuo brukalo parinktis. Esant poreikiui, domeno administratoriai net gali leisti savo vartotojams valdyti, ką jie nori daryti su mažos, vidutinės ir didelės brukalo tikimybės pranešimais.

Papildoma apsauga

Papildoma apsauga

Be jau esančių el. pašto apsaugos nuo brukalo parinkčių, pasiekiamų „SmarterMail“, galima padidinti apsaugą nuo brukalo naudojant trečiųjų šalių produktus, įskaitant:

 

  •     „Cyren Premium Antispam“ – naudojant jų pasikartojančių šablonų aptikimą (RPD), galima gerokai padidinti apsaugos nuo brukalo efektyvumą, kartu perkeliant procesoriaus ciklus į „Cyren“ serverius;
  •     „Message Sniffer“ – naudojant bendradarbiaujančias mokymosi technologijas, kurios tiksliai atpažins brukalą, virusus ir kitas el. paštu siunčiamas kenkėjiškas programas, kol jos dar nepateko į gautųjų laiškų aplanką;
  •     savo sprendimą – „SmarterMail“ yra pakankamai lanksti, kad bet kurioje el. pašto aplinkoje būtų galima naudoti papildomus trečiųjų šalių produktus ir paslaugas ir net apsaugos nuo brukalo įrenginius.
Individualizuotos filtravimo

Individualizuotos filtravimo taisyklės

Konfigūruodami įtrauktus apsaugos nuo brukalo įrankius, sistemos administratoriai gali sukurti alternatyvias taisykles, kaip elgtis su pranešimu, kai jis vertinamas kaip brukalas. Prie pranešimų gali būti pridėtos temos eilutės, kad vartotojai galėtų juos lengviau atpažinti, arba jie gali būti automatiškai filtruojami, kad niekada nepatektų į vartotojo gautų laiškų aplanką.