Komandos bendradarbiavimas

Labai svarbu dalytis ištekliais su kitais organizacijos nariais. Nesvarbu, dalinatės kalendoriais, kontaktais, užduotimis, pastabomis ir el. pašto aplankais, renginių ir konferencijų salių užimtumo planais – tikras komandos bendradarbiavimo serveris leidž

Nuo
2.99 Eur/mėn.
Kontaktu kalendorius

Kontaktų, kalendorių ir kt. bendrinimas

„SmarterMail“ yra galingas „Windows“ komandos bendradarbiavimo serveris, skirtas padėti įmonėms susisiekti su klientais, darbuotojais ir partneriais, naudojant populiariausias šiandienos stalinių ir mobiliųjų el. pašto klientų programas.

Padidinkite produktyvumą naudodamiesi profesionalų lygio bendradarbiavimo funkcijomis, tokiomis kaip bendrinami el. pašto aplankai ir bendrinami kontaktai, kalendoriai, užduotys ir užrašai – tai funkcijos, kurias dauguma žmonių sieja su brangesniais pašto serveriais, pvz., „Microsoft Exchange“.

Kalendoriai ir planavimas

Kalendoriai ir planavimas

Vartotojai turi prieigą prie galingų kalendoriaus funkcijų, kurios leidžia lengvai palaikyti ryšį su verslo ir asmeniniais kontaktais, naudojant mėgstamą darbalaukį, mobilųjį klientą arba „SmarterMail“ žiniatinklio pašto sąsają. Šios funkcijos apima šiuos veiksmus:

  • numatytojo kalendoriaus rodinio (kasdienis, savaitinis, mėnesinis arba visi susitikimai) pasirinkimą;
  • užduoties pradžios ir pabaigos / termino datų rodymą;
  • darbo valandų nurodymą;
  • taisyklių kūrimą, kad automatiškai išsivalytų seni kalendoriaus įrašai;
  • laisvo / užimto laiko planavimo priemonę su dalyvių pasiekiamumu;
  • pasikartojančių įvykių tvarkymą / kūrimą;
  • daug daugiau reikalingų funkcijų.
Konferenciju sales

Konferencijų salės tvarkaraštis

Lengvai suplanuokite susitikimą renginyje su reikalingais asmenimis. Kvietimo proceso metu galima pasirinkti konferencijų ar susitikimų salę, o jei susitikimas nepatvirtinamas su vienu ar daugiau pakviestųjų, apie tai aiškiai pranešama, kad būtų galima pasirinkti kitą vietą arba kitą datą.

Vartotoju grupes

Vartotojų grupės

Vartotojų grupės suteikia leidimus tam tikriems domeno naudotojų pogrupiams, tada tos grupės gali būti naudojamos bendriems ištekliams pasiekti. Pavyzdžiui, jei įmonė nori, kad pardavimo skyriaus nariai galėtų lengvai bendrinti savo kalendorius su kitais komandos nariais, domeno administratorius sukurs vartotojų grupę visiems pardavimo skyriaus darbuotojams.

Organizaciniai kalendoriai

Organizaciniai kalendoriai

Nesvarbu, PTO kalendorius, planavimo kalendorius ar net įmonės įvykių kalendorius, galimybė sukurti kalendorių ir bendrinti jį su savo bendradarbiais visada informuoja visus. Funkcija apima leidimų lygius, kad galėtumėte turėti vieną ar daugiau kalendoriaus administratorių, o kiti galės peržiūrėti tik kalendoriaus įvykius.

Kontaktu valdymas

Kontaktų valdymas

Jei naudojate visuotinį adresų sąrašą arba savo kontaktus, būtina turėti išsamią informaciją apie kiekvieną asmenį, su kuriuo bendraujate. Kontaktų sąrašus netgi galima bendrinti su kitais organizacijos nariais ir, prireikus, sinchronizuoti su mobiliosiomis ir darbalaukio programomis.