Komandos darbo vietos

Komandos susitikimų sprendimas „Team Workspaces“ leidžia efektyviai dirbti su keliais skirtingais žmonėmis, esančiais keliose skirtingose vietose.

Nuo
2.99 Eur/mėn.
Garso ir vaizdo

Garso ir vaizdo konferencijos

„Team Workspaces“ erdvės garso / vaizdo konferencijoje gali dalyvauti iki 9 atskirų dalyvių, tačiau tie dalyviai gali būti iš bet kur: jie neprivalo priklausyti jūsų organizacijai. Kiekvienas vartotojas gali visiškai valdyti savo garso ir vaizdo srautą, o tai reiškia, kad jis gali išjungti savo garso ar vaizdo įrašus, pavyzdžiui, jei kas nors įeina į biurą ir pan. Dalyviai gali būti prioritetizuoti, kad jų ekranai būtų labiau matomi kitiems, arba ne, pvz., kai pranešėjas baigia savo pranešimą.

 

Sukurta pagal naujausią „WebRTC“ sistemą, „Team Workspaces“ siūlo dinamišką pakeitimų galimybę, kad būtų naudojamas efektyviausias pralaidumas ir aukščiausia garso ir vaizdo kokybė.

Kontrole

Kontrolė

Susitikimų organizatoriai gali visiškai valdyti bet kurią sukurtą komandos darbo sritį: jie gali leisti arba apriboti svečių (t. y. dalyvių, nepriklausančių organizatoriaus domenui) prieigą, nustatyti leidimus, kas gali įkelti failus į darbo sritį, nustatyti numatytuosius vaizdo ir garso kokybės nustatymus, slaptažodžiu apsaugoti savo susitikimus ir dar daugiau. Organizatoriai taip pat gali tvarkyti dalyvių sąrašus, pašalindami konkrečius dalyvius iš darbo srities, pašalindami juos iš vaizdo pokalbio arba suteikdami dalyviui prioritetą, kad jis sutelktų kitų dėmesį į susitikimą.

Failu bendrinimas

Failų bendrinimas

Galimybę bendrinti failus per „Workspace“ susitikimą gali valdyti „Workspace“ organizatorius. Tai reiškia, kad galima valdyti, kas gali ir negali įkelti failų susitikimo metu. Tačiau bet kuris dalyvis gali atsisiųsti failus, jei to reikia.

Be to, „Team Workspace“ failus galima gauti iš „SmarterMail“ integruotos failų saugyklos srities, todėl failus lengva įkelti ir atsisiųsti net praėjus ilgam laikui po susitikimo.

Ekrano bendrinimas

Ekrano bendrinimas

„Team Workspace“ vartotojai ir organizatoriai gali bendrinti visus savo ekranus, konkrečias programas ar net atskirus naršyklės skirtukus su kitais asmenimis. Nuo mokymo sesijų iki bendradarbiavimo su dokumentais, ekrano bendrinimas išplečia „Team Workspace“ sritis, leidžia grupėms būti dar naudingesnėmis ir produktyvesnėmis, taip pat pagerina žmonių gebėjimą bendrauti ir dirbti kartu.

Mazesnis treciuju saliu paslaugu poreikis

Mažesnis trečiųjų šalių paslaugų poreikis

„Team Workspace“ sritis galima sukurti ir naudoti vieną kartą arba tą pačią darbo sritį galima naudoti kelis kartus arba kaip nuolatinę susitikimų erdvę. Nepaisant to, visa pokalbių istorija ir failų įkėlimas yra saugomi serveryje, kad būtų galima juos panaudoti vėliau arba atitikties poreikiams. Kad ir kaip jas naudotumėte, „Team Workspace“ yra ideali vieta bendrauti ir gali pakeisti tokias paslaugas kaip „#Slack“ arba „Microsoft Teams“, nepatiriant jokių papildomų išlaidų!