Kodėl MDP Cloud?

Kodėl MDP Cloud?

Esame čia, kad padėtume jums dirbti greičiau ir išmaniau bei neatsilikti nuo to, kas bus rytoj. Kad tai sėkmingai būtų įvykdyta, mes kartu ir susipažįstame su jūsų verslo iššūkiais. Tada mes sugalvojame ir įdiegiame kintamo dydžio technologijų sprendimus, kad išspręstume iššūkius, su kuriais susiduriate dabar ir susidursite rytoj – nuolat valdydami ir optimizuodami, kad galėtumėte lengviau sutelkti dėmesį į naujų pajamų srautų kūrimą, efektyvumo didinimą ir neįtikėtinos klientų patirties kūrimą.

 

 

Pristatome lanksčias technologijas ir diegimo modelius

Užuot žiūrėję į debesį kaip į standartinį viešųjų ir privačių debesų palyginimą, mes žiūrime į technologijas. Mes palaikome keturis pagrindinius technologijų paketus – AWS, Microsoft® Azure®, Google Cloud Platform™ ir VMware® – ir, naudodami šią sistemą, padedame jums gauti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį technologijų paketą, kuris tinka Jūsų verslui.

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų poreikius ir lanksčiai paskirstytume darbo krūvį debesyse. Tada mes padėsime jums pritaikyti programas, duomenis ir saugumą tarp visų taškų.

 

Mūsų partnerystė padės jums orientuotis į technologijų ateitį

Mes palaikome gilias ir strategines partnerystes su geriausiais technologijų pardavėjais pasaulyje. Šios partnerystės yra daugialypės – nuo ​​vadovų koordinavimo iki rinkodaros, pardavimo, sprendimų ir pristatymo. Tai sukuria vertingą grįžtamojo ryšio kilpą, nes mes laiku pateikiame savo klientų ir technologų įžvalgas, o mūsų partneriai pateikia mums geriausią, ką gali pasiūlyti technologija.

 

Nuo konsultavimo iki optimizavimo – būsime su jumis kiekviename žingsnyje

Su „MDP CLOUD“ kaip partneriu gausite prieigą prie profesionaliai valdomų paslaugų, kurios padės jums pereiti prie vykstančių pokyčių. Mūsų žinios apie pirmaujančias pasaulyje technologijas – debesyse, programose, duomenims ir saugai – leidžia plėsti verslą, padidinti efektyvumą ir užtikrinti ateitį.