Microsoft Entra ID

Padidinkite savo įmonės saugumą ir apsaugokite savo duomenis. „Entra“ garantuoja visapusiškus tapatybės ir prieigos valdymo sprendimus išlaikant saugią prieigą prie tinklo.

Nuo
6.12 Eur/mėn.

Pasinaudokite pagrindinėmis Microsoft Entra funkcijomis ir mėgaukitės duomenų saugumu.

„Microsoft Entra“ yra išsamus tapatybės ir prieigos valdymo sprendimų rinkinys, skirtas padėti įmonėms apsaugoti tinklus ir duomenis. Tai apima daugybę tinkinamų įrankių, leidžiančių įmonėms kontroliuoti savo skaitmeninę tapatybę. Tai padeda išvengti piktų kėslų turinčių žmonių.

Azure Active Directory (Azure AD)
Azure Active Directory (Azure AD)

Azure AD yra galingas įrankis įmonėms, norinčioms apsaugoti savo tinklus ir duomenis. Ji siūlo debesyje pagrįstą tapatybės valdymo paslaugą, skirtą tvarkyti vartotojų leidimus, nustatyti kelių veiksnių autentifikavimą ir sekti vartotojo veiklą. Tai leidžia įmonėms užtikrintai ir saugiai valdyti prieigą prie savo tinklų ir programų.

Microsoft Entra Verified ID
Microsoft Entra Verified ID

Verified ID yra vertinga paslauga, padedanti įmonėms apsisaugoti nuo su tapatybe susijusių atakų, patikrinant savo vartotojų tapatybę. Tai sumažina neteisėtos prieigos prie svarbios informacijos riziką ir leidžia lengvai aptikti ir blokuoti neteisėtus naudotojų bandymus. Tvarkykite savo verslą ir neskelbtinus duomenis naudodami patvirtintą ID.

 „Microsoft Entra“ teisių valdymas
„Microsoft Entra“ teisių valdymas

Teisių valdymas yra galingas įrankis, leidžiantis įmonėms kontroliuoti prieigą prie neskelbtinų duomenų. Tai leidžia išsamiai valdyti prieigą, kad tik naudotojai, turintys kredencialus, galėtų pasiekti jiems reikalingus duomenis, o tai padeda apsisaugoti nuo neteisėtos prieigos ir apsaugoti jūsų įmonės duomenis. Apsaugokite savo duomenis naudodami leidimų valdymą.

„Microsoft Entra“ darbo krūvio tapatybės (peržiūra)
„Microsoft Entra“ darbo krūvio tapatybės (peržiūra)

Workload Identities yra peržiūros paslauga, padedanti įmonėms lengvai valdyti prieigą prie debesies išteklių. Tai leidžia įmonėms nustatyti ir valdyti prieigą prie slaptos informacijos, kuri yra svarbi bendram verslo veikimui, užtikrinant duomenų saugumą. Supaprastinkite debesies išteklių prieigos valdymą naudodami darbo krūvio tapatybes.

Microsoft Entra Tapatybės valdymas
Microsoft Entra Tapatybės valdymas

Tapatybės valdymas yra išsamus įrankių rinkinys, padedantis įmonėms laikytis su tapatybe susijusių taisyklių ir politikos. Naudodamos šią funkciją įmonės gali lengvai nustatyti ir įgyvendinti skaitmeninių tapatybių valdymo ir apsaugos politiką bei stebėti ir teikti ataskaitas, kaip laikomasi šios politikos. Saugokite savo informaciją ir užtikrinkite, kad būtų laikomasi tapatybės valdymo.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Susisiekite su mumis Jums rūpimosi paslaugomis ir asmeninį pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7.

Parašykite mums