VPS serverių nuoma

Išsinuomokite didelio efektyvumo serverius, pritaikytus Jūsų įvairiems poreikiams. Šis sprendimas užtikrins lankstumą ir ekonomiškumą verslui

Nuo
6.93 Eur/mėn.
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
dell servers

VPS serverių nuoma

MDPCLOUD siūlomos VPS serverių nuomos paslaugos tinka smulkioms, vidutinėms ir net stambioms įmonėms. Tai yra patikimas, lankstus ir 24/7 prižiūrimas techninis sprendimas, leidžiantis jūsų verslui naudotis aukščiausio lygio MDPCLOUD techniniais sprendimais bei specialistų patirtimi.

Naudodamiesi MDPCLOUD galite naudotis dedikuoto serverio privalumais nepatirdami didelių pradinių išlaidų, susijusių su nuosavos techninės įrangos įsigijimu ir priežiūra. Mūsų ekspertų komanda užtikrina, kad jūsų serveris būtų sukurtas, paleistas ir nuolat optimizuojamas taip, kad būtų užtikrintas pakankamas našumas, aukščiausio lygio saugumas ir liktų laisvė scalinti. VPS – greito, patikimo ir prie poreikių pritaikytų serverių nuoma leidžia jūsų verslui turėti puikiai veikiančią darbo vietą, platformą ar sistemą, pasiekiamą visame pasaulyje.

VPS Serverio nuoma bus finansiškai patrauklus sprendimas beveik kiekvienai įmonei!

Kurį cloud serverio tipo pasirinkti?

Bendrinami vCPU
Bendrinami vCPU

Bendrinamų vCPU planuose kiekvienas virtualus CPU branduolys yra bendrinamas tarp skirtingų vartotojų viename serveryje, kas gali reikšti kintančius serverio atsakymo laikus. Bendros vCPU planai pasižymi geriausiu kainos ir našumo santykiu. Jie yra tinkami vystymo ir gamybos aplinkoms su vidutinio intensyvumo srautu bei tinklo poreikiais.

Šie planai su bendrinamais vCPU planai tinka mažoms duomenų bazėms, mikroservisams, turinio valdymo sistemoms (CMS) arba mažam srauto interneto serveriams.

Dedikuoti vCPU
Dedikuoti vCPU

Šie specializuoti planai su dedikuotais vCPU pasižymi mažais uždelsimais (latency) ir yra puikus pasirinkimas ilgalaikiam didelio našumo CPU ir tinklo naudojimui, todėl tai idealus pasirinkimas verslo kritinėms programoms ir gamybai skirtiems atvejams su dideliais krūviais. Šie planai tinka aukšto srauto svetainėms ir programoms, dirbtiniam intelektui ir didelių duomenų apdorojimui.

Su mūsų naujais KVM7-KVM12 planais, specializuoti vCPU dabar prieinami už dar geresnę kainą!

Naujas VPS serverių debesis su AMD Epyc™ procesoriais

Spartesni procesoriai - produktyvesnis Jūsų darbas

KVM1

vCPU

2

AMD Epyc™
RAM

2 GB

Disk Space

40GB

SSD NVMe

6.93 Eur

KVM2

vCPU

3

AMD Epyc™
RAM

4 GB

Disk Space

80 GB

SSD NVMe

12.24 Eur

KVM3

vCPU

4

AMD Epyc™
RAM

8 GB

Disk Space

160 GB

SSD NVMe

22.74 Eur

KVM4

vCPU

8

AMD Epyc™
RAM

16 GB

Disk Space

240 GB

SSD NVMe

42.88 Eur

KVM5

vCPU

16

AMD Epyc™
RAM

32 GB

Disk Space

360 GB

SSD NVMe

94.44 Eur

KVM7

vCPU

2

AMD Epyc™
RAM

8 GB

Disk Space

80 GB

SSD NVMe

21.49 Eur

KVM8

vCPU

4

AMD Epyc™
RAM

16 GB

Disk Space

160 GB

SSD NVMe

42.99 Eur

KVM9

vCPU

8

AMD Epyc™
RAM

32 GB

Disk Space

240 GB

SSD NVMe

86.00 Eur

KVM10

vCPU

16

AMD Epyc™
RAM

64 GB

Disk Space

360 GB

SSD NVMe

172.01 Eur

KVM11

vCPU

32

AMD Epyc™
RAM

128 GB

Disk Space

600 GB

SSD NVMe

344.05 Eur

KVM12

vCPU

48

AMD Epyc™
RAM

192 GB

Disk Space

960 GB

SSD NVMe

516.08 Eur

SSD papildomi diskai

Prie kiekvieno VPS serverio galite prijungti greitus ir keičiamo dydžio SSD diskus. Galimybė plėsti diskus iki 10 TB ir pridėti iki 16 vienetų kiekviename VPS serveryje, todėl jie idealiai tinka programoms, kurioms reikia daug kieto disko vietos.

SSD saugykla

Išplėskite savo VPS serverio kieto disko vietą naudodami didelio prieinamumo SSD saugyklą už 0.07 EUR / GB per mėnesį.

0 0
Užsakyti

Cloud serverių savybės

MDP CLOUD virtualūs privatūs serveriai suteikia šias galimybes:

Nauja ir galinga techninė įranga
Nauja ir galinga techninė įranga

Antros kartos AMD EPYC™ procesoriai kartu su sparčiais NVMe SSD diskais sujungtais į RAID10 užtikrina itin greitą sistemų veikimą. Taip pat MDP CLOUD naudoja 10 Gbit tinklo ryšį tarp savo sistemų.

DDoS apsauga
DDoS apsauga

MDP CLOUD apsaugos jūsų MDP CLOUD debesies serverius naudodama naujausią aparatinę įrangą ir sudėtingas perimetro saugumo technologijas, suteikdama aukščiausios klasės apsaugą nuo didelio masto DDoS atakų. Ir visa tai nemokamai.

Ugniasienė
Ugniasienė

Mūsų ugniasienės leidžia lengvai apsaugoti jūsų infrastruktūrą be papildomų mokesčių. Taip pat, Jūs galite nustatyti gaunamo ir išeinančio srauto taisykles, kad uždraustumėte bet kokį nepageidaujamą srautą.

Cloud serverių diskų talpa
Cloud serverių diskų talpa

MDP CLOUD SSD saugykla debesies serveriams. Bet kuriuo metu galite išplėsti kiekvieną diską iki 10 TB ir prijungti juos prie savo MDP CLOUD debesies serverių.

Atsarginės kopijos
Atsarginės kopijos

Atsarginės kopijos yra jūsų viso serverio kopijos, kurias sukuriame automatiškai, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo praradimo. Galite laikyti iki 7 atsarginių kopijų.

"Snapshot"
"Snapshot"

Naudodami momentinės nuotraukos (Snapshot) funkciją, galite rankiniu būdu kurti atsargines momentines serverių kopijas. Taip pat, jas atkurti naujuose serveriuose arba naudoti kaip paruoštuką (template).

Greitis ir lankstumas
Greitis ir lankstumas

Per kelias minutes sukurkite naują cloud serverį ir nedelsdami pradėkite juo naudotis. Verslas auga? Galite padidinti resursus vos keliais mygtukų paspaudimais. Dar greitesniam įdiegimui galite sukurti kiekvieno serverio šablonines kopijas.

Palaikomos serverių OS
Palaikomos serverių OS

„Ubuntu“, „Debian“, „Fedora“ ir dar daugiau – galite rinktis iš daugybės operacinių sistemų ir, žinoma, siūlome naujausią versiją. Taip pat, į KVM serverius galite įrasyti ir Windows operacines sistemas.

Patogus valdymas
Patogus valdymas

Valdykite cloud serverį per itin patogią MDP CLOUD valdymo panelę. Intuityvi sąsaja suteikia tiesioginę prieigą prie jūsų serverio. Kurkite, klonuokite ir plėskite savo infrastruktūrą pagal savo poreikius. Pilnai kontroliuokite savo debesijos resursus ir kitas MDP CLOUD paslaugas vienoje vietoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip apmokestinate savo serverius?

Serveriai turi ir mėnesio kainų viršutinę ribą, ir kainą už valandą. Jūsų serverio sąskaita niekada neviršys mėnesio kainos viršutinės ribos. Jei ištrinsite savo Cloud serverį iki atsiskaitymo mėnesio pabaigos, jums bus taikomas tik valandinis įkainis. Mes apmokestinsime kiekvieną debesies serverį, kol nuspręsite juos ištrinti.

Ar reikalinga mokėti už išjungtus serverius?

Taip. Visi serveriai, kurie baigė kūrimo procesą, bus apmokestinti, kol jie bus ištrinti, neatsižvelgiant į jų būseną. Taip yra todėl, kad viduje mes skiriame visus išteklius serveriams, nepaisant ara jie ijungti ar išjungti. Ir tai leidžia jums, greitai paleisti cloud serverį arba sustabdyti.

Ar galiu įdiegti „Windows“?

Šiuo metu mes sutelkiame dėmesį į „Linux“ kaip operacinės sistemos palaikymą. Jei norite, galite patys įdiegti „Windows“, ir mes turime daug klientų, kuriems diegimas buvo sėkmingas. Tačiau mes neteikiame jokio palaikymo „Windows“.

Ar planuojate pridėti x funkciją?/Ar pridėsite daugiau funkcijų?

MDP CLOUD pradėjome turėdami minimalų funkcijų rinkinį, kuris, mūsų nuomone, yra būtinas norint patekti į rinką. Tačiau ketiname nuolat pridėti naujų funkcijų ir paslaugų. Sukūrėme vidinius kūrimo metodus ir sistemas, kad galėtume pridėti daugiau funkcijų. Deja, negalime pateikti tikslaus veiksmų plano.

Kaip MDP CLOUD saugo duomenis papildomai pridėtuose (Volumes)?

Kiekvienas duomenų blokas saugomas trijuose skirtinguose fiziniuose serveriuose (triguba replikacija).

Kas yra cloud serveriai?

Cloud serveris – tai debesų kompiuterijos paslauga. MDP CLOUD – aukšto patikimumo virtualizacijos platforma KVM, realizuota naudojant patikimus HPE serverius. Intuityvi MDP CLOUD platforma leidžia klientams patiems valdyti cloud resursus, kurti naujus virtualius serverius, keisti jų konfigūracijas, pasirinkti norimą OS bei valdyti rezervines duomenų kopijas.

Kuo cloud serveriai skiriasi nuo dedikuotų serverių?

Debesų kompiuterijoje viskas jau yra paruošta, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti virtualius serverius. Automatizacija leidžia gauti virtualų serverį su įdiegta operacine sistema, tinklais, atsarginėmis kopijomis ir kitomis konfigūracijomis vos keliais mygtuko paspaudimais. Jums nereikia jaudintis dėl serverio techninio valdymo ar fizinės įrangos sutrikimų. Debesų serveriai yra viskas viename sprendimas, suteikiantis jums patogumą ir efektyvumą.

Kokioms įmonėms tinka cloud serveriai?

Debesų serverių paslaugos yra idealus pasirinkimas, kai jums reikia greitai ir patikimai paleisti bendro naudojimo serverį su operacine sistema. Tai gali būti interneto svetainė, failų saugykla, serveris skirtas buhalterinės apskaitos programai ir daug kitų panašių reikmenų. Be to, šį sprendimą rekomenduojame, kai jums nėra tiksliai žinomas resursų poreikis, ir svarbu turėti galimybę lengvai keisti konfigūraciją. Tai taip pat puikus pasirinkimas, kai nenorite prarasti laiko infrastruktūros nustatymams, o norite viską turėti vienoje vietoje patogiai.

Per kiek laiko cloud serveriai paruošiami naudoti?

Cloud serveriu galite pradėti naudotis per keletą minučių po gauto apmokėjimo.

Ar daromos atsarginės duomenų kopijos?

Įsigydami cloud serverį, galite užsakyti atsargines kopijas. Galite patys valdyti atsarginių kopijų darymo periodiškumą.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Susisiekite su mumis Jums rūpimosi paslaugomis ir asmeninį pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7.

Parašykite mums