VMware cloud serveriai

Norite saugiai ir stabiliai auginti savo versla? Siekiate optimaliai naudoti IT resursus, o prireikus juos padidinti ar sumazinti?

Nuo
103.56 Eur/mėn.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
vmware hosting

VMware Cloud serveriai

Virtualių serverių paslauga suteikia galimybę lankstiai valdyti resursus, esančius Tier III standartu sertifikuotuose duomenų centruose. Šis produktas buvo sukurtas, vadovaujantis programinės įrangos gamintojo VmWare Cloud gerąja praktika, užtikrinant holistišką, saugų, efektyvų ir patikimą sprendimą.

Jūsų „VMware“ virtualizacijos platforma debesijoje

Reikia daugiau išteklių plėtoti savo verslą? Reikia apdoroti neskelbtinus duomenis, kuriems reikalingas griežtas saugumas, konfidencialumas ir specializuota infrastruktūra?

Geriausia „VMware“ technologija
Geriausia „VMware“ technologija

„Hosted Private Cloud“ sukurtas naudojant tą pačią platformą, kurią šiuo metu naudojate vietinėms infrastruktūroms, įskaitant „vSphere“, „vCenter“, „NSX“ ir „vROps“. Išnaudokite visas jau pažįstamų paslaugų, sukurtų „VMware Software-Defined Datacentre“ (SDDC) pagrindu, galimybes.

Speciali aparatinės įrangos infrastruktūra
Speciali aparatinės įrangos infrastruktūra

Turėdami pasaulinę infrastruktūrą, esančią keturiuose žemynuose, gaukite didelio našumo dedikuotus išteklius už puikią kainą. Atsižvelgdami į besikeičiančius poreikius, galite lengvai pridėti ir pašalinti skaičiavimo pajėgumus ir saugyklą, nepakenkdami našumui.

Saugi izoliacija
Saugi izoliacija

Kadangi jūsų serveriai yra skirti jūsų darbo krūviui, galite sukurti puikiai prieinamą infrastruktūrą keliuose pagrindinio kompiuterio klasteriuose. Jie gali atkartoti jūsų duomenis duomenų centruose, taikant didelės talpos privatų tinklą, izoliavimo taisykles ir griežtą dubliavimą.

Susikurkite savo cloud serverį

Konfigūracija

CPU

x 2.4 GHz

RAM (DDR4)

GB

Disko vieta (SSD RAID)

GB

IP adresai (IPv4)

IP

Užsakymas

Komponentai
CPU
0 Eur
RAM (DDR4)
0 Eur
Disko vieta (SSD RAID)
0 Eur
IP adresai (IPv4)
0 Eur
Iš viso

Eur

MDP CLOUD valdoma privati, specializuota platforma

Mūsų „Hosted Private Cloud“ sprendimas yra suprojektuotas, sukurtas ir industrializuotas laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų. Jis garantuoja aukščiausią duomenų apsaugos lygį ir atsparumą perėjus į debesiją. Jame galite talpinti svarbiausias IT sistemas.

Jūsų specializuota privati debesija
Jūsų specializuota privati debesija

„Hosted Private Cloud“ garantuoja aplinką su tam skirtais ištekliais. Nė vienas iš hipervizorių ar saugyklų nėra bendrinami su kitais klientais. Izoliacija yra maksimali, siekiant užtikrinti visišką duomenų apdorojimo saugumą. Visus mechanizmus, kurie garantuoja šią izoliaciją, diegia ir prižiūri mūsų ekspertų komandos, užtikrinant skaidrumą jūsų operacijų komandoms. Tai reiškia, kad jūsų architektai ir saugos ekspertai gali sutelkti dėmesį į virtualių mašinų ir programų, priglobtų jūsų privačioje infrastruktūroje, saugumą.

Nuolat prižiūrima infrastruktūra
Nuolat prižiūrima infrastruktūra

Visos automatizuotos sistemos užtikrina, kad infrastruktūros administravimas ir augimas būtų valdomi vadovaujantis aukščiausiais saugumo standartais. Juos ištisus metus vertina ir tobulina mūsų vidaus audito komandos, taip pat išorės audito komandos, kurių pageidauja mūsų klientai. Mes laikomės nuolatinio tobulinimo požiūrio, siekdami užtikrinti saugumą, pritaikytą kovai su naujausiomis grėsmėmis.

Kodėl MDPCLOUD?

Aukščiausio lygio infrastruktūra
Aukščiausio lygio infrastruktūra

Naudojami 2 duomenų centrai ir garantuojamas 99,95 proc. paslaugų pasiekiamumas – užtikrintas ir stabilus Jūsų verslo darbas

Duomenų saugumas
Duomenų saugumas

Duomenų saugumą garantuoja tarptautinius standartus atitinkančią duomenų izoliacija, atsargines kopijas, užšifruotą informaciją ir saugų nuotolinį prisijungimą.

Patirtis
Patirtis

MDPCLOUD paslaugas savo klientams teikia jau daugiau nei 12 metų. Per tą laikotarpį įgyta neįkainojama patirtis diegiant ir prižiūrint itin sudėtingas sistemas.

Priežiūra
Priežiūra

VMware, cloud serverių, saugumo, duomenų bazių ir VPN specialistai užtikrina stabilią visų sistemų veiklą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip galima supaprastinti IT operacijas su Vmware Cloud serveriais?

VMware Cloud serveriai sumažins poreikį investicijoms į techninę įrangą bei suteiks laisvę resursus paskirstyti kitur. Be to, kadangi VMware vCenter Enterprise PLUS 8 yra pati išplečiamiausia (angl. scalable) virtualizacijos platforma, įmonėms, kurios turi rūpintis didele virtualių mašinų keliama apkrova, tai gali būti bene visus poreikius patenkinantis sprendimas. Vos prireikus galima greitai ir efektyviai prijungti ir į darbą paleisti naujus išteklius, kadangi viskas yra virtualizuota - debesyje.

VMware sprendimui pliusų prideda ir: momentinių kopijų darymas bei atsarginių kopijų kūrimas. Šie sprendimai pakelia duomenų apsaugos standartus ir padidina galimybes atkurti normalius procesus po nelaimės ar įsilaužimo.

Iš kurios pusės bepažiūrėsite, VMware sprendimas supaprastina sudėtingas, daug resursų reikalaujančias IT operacijas versle.

Kaip padidinti įmonės infrastruktūrą išnaudojant Vmware Cloud serverių lankstumą?

Pasinaudodama VMware Cloud serverių siūlomu techniniu lankstumu, jūsų įmonė gali efektyviai didinti savo infrastruktūrą ir prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių.

Turėdami galimybę greitai deployint‘i virtualias mašinas, galite lengvai prisitaikyti prie net ir netikėtai augančių poreikių ir srauto šuolių.

Be to, VMware workstation labai optimaliai panaudoja aparatinės įrangos (angl. hardware) išteklius. Tai užtikrina ekonomiškumą sistemų našumą beveik bet kokiomis sąlygomis. Galimybė automatizuoti užduotis ir naudoti šablonus standartizuotoms konfigūracijoms dar labiau supaprastina daugelį procesų.

Kodėl yra reikalingi Cloud serveriai?

Įprasti serveriai - brangi techninė įranga, kuriai reikia specializuotos fizinės vietos, aptarnavimo, išlaikymo. Tokia finansinė našta nebūtinai yra patraukli opcija. Be to, tikrai ne visoms įmonėms bei ne visoms komandoms reikalingas viso serverio pajėgumas. Dėl to atsiranda debesyje veikiantys (angl. cloud) serveriai, kurie gali padalinti resursus keliems naudotojams arba tapti atskiru, dedikuotu serveriu didesnį poreikį turintiems naudotojams.

Lyginant su fiziniais serveriais, cloud server sprendimas yra daug labiau pritaikomas prie augančių poreikių. Augant įmonei, reikia daug dėmesio kreipti į scaling‘ą, o tai kelia nemažai galvosūkų. Debesijos serveriai pasižymi neprilygstamomis scalinimo galimybėmis, todėl įmonės gali lengvai didinti arba mažinti savo naudojamus resursus realiu laiku, pagal esamą poreikį. Toks lankstumas ypač naudingas įmonėms, kurių darbo krūvis svyruoja pagal valandinį, savaitinį ar sezoninį intervalą. Tai taip pat yra reikalinga toms bendrovėms, kurių, kaip minėjome, poreikiai sparčiai auga. Svarbu išskirti ir kitus paslaugos privalumus:

  • Ekonomiška. Cloud serveriai nereikalauja didelių pradinių investicijų į techninę įrangą. Paprastai mokamas daug mažesnis mėnesio mokestis. Tai padeda įmonėms optimizuoti IT išlaidas.

 

  • Patikimumas ir pasiekiamumas. MDPCLOUD turi keliuose kontinentuose veikiančią, patikimą techninę infrastruktūrą. Taip pat saugome atsargines duomenų kopijas, tad downtime sumažinamas iki minimumo, o minimalios prastovos net ir nelaimės atveju padeda išvengti didesnių nuostolių. Pats atsarginių kopijų kūrimas užtikrina verslo tęstinumą.

 

  • Globalios prieigos galimybės. Tokie serveriai leidžia įmonėms diegti programas ir paslaugas net per tūkstančių kilometrų atstumą, visai kitame kontinente.

 

  • Aukščiausio lygio našumas. MDPCLOUD virtualūs serveriai aprūpinti naujausia technine įranga, todėl darbų eiga bus sklandesnė.

 

  • Nuotolinė prieiga ir bendradarbiavimo galimybė. Cloud serveriai suteikia nuotolinę prieigą prie programų ir duomenų, todėl darbuotojai gali dirbti iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Tai pagerina bendradarbiavimo galimybes ir pakelia produktyvumą, ypač organizacijose, kur vyrauja nuotolinis ar hibridinis darbo modelis.

 

  • Lengviau jums. Serverių išlaikymu bei atnaujinimais, apsauga rūpinasi profesionalūs specialistai. Jums dėl to sukti galvos nereikia.

 

  • Draugiškesnis sprendimas aplinkai. Cloud server technologija gali skatinti tvarumą, nes serverio ištekliai gali būti paskirstomi keliems naudotojams, todėl suvartojama mažiau energijos.

 

Kokios yra Cloud serverių rūšys? MDPCLOUD sprendimai

Žvelgiant iš techninės pusės, cloud serveriai gali būti kategorizuojami net į kelias rūšis. Tai priklauso nuo konfigūracijos, diegimo sprendimo ir paslaugų teikimo modelio.

Ši kategorija gali apimti privačius/dedikuotus arba išdalintus serverius. MDPCLOUD siūlo daug skirtingų sprendimų, kurie tinka įvairiems organizacijų poreikiams. Apžvelkime pagrindinius.

Privatus vGPU debesis

GPU arba grafikos procesorius yra reikalingas atliekant sudėtingas, daug techninių resursų reikalaujančias darbo, kūrybos užduotis su kompiuteriu. Organizacijoms dažnai apsimoka investuoti į virtualizuotą sprendimą su vGPU prieiga. Tada darbo vieta turi prieigą prie labai galingos techninės įrangos be didelių išlaidų, kurių reikėtų norint ją nusipirkti. Vietoje to mokamas lankstus prenumeratos mokestis. Tai – aukšto našumo, lanksti ir privati debesijos serverio paslauga.

Net palyginus su VDI, toks sprendimas gali būti naudingesnė investicija. Jis sukuria kone idealias sąlygas dirbti su virtualaus bendradarbiavimo, AI (dirbtinio intelekto), IoT (daiktų interneto) sistemomis ir ne tik.

cPanel+Litespeed talpinimas (hosting)

MDPCLOUD gali pasiūlyti cPanel Starter, cPanel PRO ir cPanel PRO+ planus, kurie pasirūpins svetainių talpinimu debesyje.

VMware Cloud serveriai

Net ir didžiausiems darbo krūviams tinkantis sprendimas, kuris leidžia optimaliai naudoti IT resursus bei efektyviai valdyti jiems skirtą biudžetą. Tai – didelio našumo techninės galimybės už labai prieinamą kainą. Jūsų resursai ir duomenys bus visiškai izoliuoti, patalpinti didelės talpos privačiame tinkle, o visas talpyklų turinys bus dubliuojamas, kuriamos atsarginės kopijos.

Kaip naudotis Cloud serveriais?

Jeigu jus domina galimybė naudotis virtualiais cloud serveriais, jau dabar susisiekite su mūsų komanda. Kartu su specialistais aptarsite įdiegimo ir paleidimo galimybes jūsų verslui.

Pasirinkę MDPCLOUD gausite prieigą prie geriausių įmanomų techninių sprendimų labai patraukliomis sąlygomis. Galėsite pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį planą. Beveik visus paleidimo darbus galima atlikti nuotoliniu būdu, todėl jums tereikės tik naudotis serverių teikiamais privalumais, o visa technine dalimi bei ūkio priežiūra pasirūpinsime mes.

Debesijos sprendimai išlieka lankstūs ir gali prisitaikyti prie bet kada pasikeisti galinčių jūsų poreikių. Duomenys yra apsaugoti, dubliuojami ir visada pasiekiami, todėl gali padidėti įvairių procesų našumas ir komandos rezultatai.

Kodėl mano įmonei reikia VMware debesų infrastruktūros?

Debesų infrastruktūra leidžia gauti gedimams atsparią platformą neperkant brangios techninės įrangos ir nereikia jos prižiūrėti, remontuoti, atnaujinti – šiomis užduotimis rūpinasi paslaugų teikėjas.

Naudodami debesų infrastruktūrą galite talpinti svetaines, paleisti CRM sistemas, sukurti specialią bandymo aplinką, valdyti nuotolinius darbalaukius ir daug kitų dalykų.

Kas yra VMware cloud serveris?

Debesų serveris yra debesies pagrindu sukurta paslauga, leidžianti naudoti MDP CLOUD išteklius. Duomenų centre esanti produktyvi fizinė DELL įranga yra „virtualizuota“, o vartotojas gauna išteklių, reikalingų jo užduotims atlikti.

Vartotojas gali pasirinkti ir keisti visus serverio parametrus – procesorių skaičių, operatyviosios atminties kiekį, diskų talpą, jų tipą, GPU plokštes ir kt. Nustatymų keitimas atliekamas valdymo pulte, ir nereikia stabdyti serverio. Tad galėsite bet kada sumažinti ar padidinti naudojamas išteklius savo VMware serveryje.

Kuo skiriasi debesų kompiuterija ir dedikuoti serveriai?

Pagrindinis skirtumas tarp cloud serverių prieglobos ir VPS prieglobos yra išteklių paskirstymas. Debesų serveris sukuriamas naudojant didelio patikimumo VMware virtualizacijos programinę įrangą, kad fizinis serveris būtų padalintas į skirtingus virtualius serverius. Intuityvi MDP CLOUD platforma leidžia klientams valdyti debesies išteklius, patiems kurti naujus virtualius serverius, keisti jų konfigūracijas, pasirinkti pageidaujamą OS iš pateikto sąrašo arba įdiegti bet kurį ISO, tvarkyti duomenų atsargines kopijas ir net sukurti savo virtualų duomenų centrą.

Kokias operacines sistemas galiu pasirinkti?

MDP CLOUD siūlo cloud serverius su Linux arba Windows operacinėmis sistemomis. Jei pasirinksite Linux, galėsite rinktis iš CentOS, Debian, Ubuntu, Fedora, openSUSE, Slackware ir kitų OS. Windows serveriams siūlome Windows Server 2019, 2022 ir kt.

Ar galiu pakeisti debesies serverio išteklius ir operacinę sistemą?

Užsakydami VMware cloud serverį klientų portale, pasirenkate reikiamą debesies išteklių kiekį. Galite bet kada padidinti išteklius ir sukurti tiek virtualių mašinų, kiek norite. Taip pat galite pasirinkti OS savo virtualiems serveriams – pasirinkite iš sąrašo, kurią siūlome, arba įdiekite savo.

Ar „Microsoft“ programinė įranga galima naudoti VMware debesyje?

MDP CLOUD yra Microsoft SPLA (Services Provider License Agreement) partneris. Taip, galime prijungti papildomas MS Office, SQL ir Terminal Service licencijas ar kitas licencijas.

Kaip galiu perkelti savo infrastruktūrą į MDP CLOUD VMware debesį?

Konvertuokite VMware virtualius serverius į OVA/OVF failus ir pateikite užklausą MDP CLOUD. Techninio palaikymo specialistai įdiegs visas reikalingas sistemas MDP CLOUD debesyje ir atliks perkėlimą su minimaliomis prastovomis.

MDP CLOUD partneriai

Dell
Intel
Juniper
Microsoft
VEEAM
VMware
Sophos
Defender
NVIDIA
AmazonAWS
Microsoft Azure
AMD

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7