VMware cloud serveriai

Norite saugiai ir stabiliai auginti savo versla? Siekiate optimaliai naudoti IT resursus, o prireikus juos padidinti ar sumazinti?

Nuo
103.56 Eur/mėn.
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
cloud 32x v2

VMware Cloud serveriai

Sujungėme naujos kartos „Intel“ aparatinės įrangos galią su „VMware“ technologija, kad sukurtume jums visiškai izoliuotą, specializuotą aplinką, galinčią atlaikyti didžiausius darbo krūvius.

VMware vCenter Enterprise PLUS 8 – pati visapusiškiausia, išplečiamiausia ir galingiausia virtualizacijos platforma rinkoje, apdorojanti infrastruktūros ir taikymo paslaugas. Enterprise PLUS licencija palaiko neprilygstamą lankstumą, valdymą ir našumą ir išsaugo individualius klientų nustatymus.

Jūsų „VMware“ virtualizacijos platforma debesijoje

Reikia daugiau išteklių plėtoti savo verslą? Reikia apdoroti neskelbtinus duomenis, kuriems reikalingas griežtas saugumas, konfidencialumas ir specializuota infrastruktūra?

Geriausia „VMware“ technologija

„Hosted Private Cloud“ sukurtas naudojant tą pačią platformą, kurią šiuo metu naudojate vietinėms infrastruktūroms, įskaitant „vSphere“, „vCenter“, „NSX“ ir „vROps“. Išnaudokite visas jau pažįstamų paslaugų, sukurtų „VMware Software-Defined Datacentre“ (SDDC) pagrindu, galimybes.

Speciali aparatinės įrangos infrastruktūra

Turėdami pasaulinę infrastruktūrą, esančią keturiuose žemynuose, gaukite didelio našumo dedikuotus išteklius už puikią kainą. Atsižvelgdami į besikeičiančius poreikius, galite lengvai pridėti ir pašalinti skaičiavimo pajėgumus ir saugyklą, nepakenkdami našumui.

Saugi izoliacija

Kadangi jūsų serveriai yra skirti jūsų darbo krūviui, galite sukurti puikiai prieinamą infrastruktūrą keliuose pagrindinio kompiuterio klasteriuose. Jie gali atkartoti jūsų duomenis duomenų centruose, taikant didelės talpos privatų tinklą, izoliavimo taisykles ir griežtą dubliavimą.

Susikurkite savo cloud serverį

Konfigūracija

CPU

x 2.4 GHz

RAM (DDR4)

GB

Disko vieta (SSD RAID)

GB

IP adresai (IPv4)

IP

Užsakymas

Komponentai
CPU
0 Eur
RAM (DDR4)
0 Eur
Disko vieta (SSD RAID)
0 Eur
IP adresai (IPv4)
0 Eur
Iš viso

Eur

MDP CLOUD valdoma privati, specializuota platforma

Mūsų „Hosted Private Cloud“ sprendimas yra suprojektuotas, sukurtas ir industrializuotas laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų. Jis garantuoja aukščiausią duomenų apsaugos lygį ir atsparumą perėjus į debesiją. Jame galite talpinti svarbiausias IT sistemas.

Jūsų specializuota privati debesija

„Hosted Private Cloud“ garantuoja aplinką su tam skirtais ištekliais. Nė vienas iš hipervizorių ar saugyklų nėra bendrinami su kitais klientais. Izoliacija yra maksimali, siekiant užtikrinti visišką duomenų apdorojimo saugumą. Visus mechanizmus, kurie garantuoja šią izoliaciją, diegia ir prižiūri mūsų ekspertų komandos, užtikrinant skaidrumą jūsų operacijų komandoms. Tai reiškia, kad jūsų architektai ir saugos ekspertai gali sutelkti dėmesį į virtualių mašinų ir programų, priglobtų jūsų privačioje infrastruktūroje, saugumą.

Nuolat prižiūrima infrastruktūra

Visos automatizuotos sistemos užtikrina, kad infrastruktūros administravimas ir augimas būtų valdomi vadovaujantis aukščiausiais saugumo standartais. Juos ištisus metus vertina ir tobulina mūsų vidaus audito komandos, taip pat išorės audito komandos, kurių pageidauja mūsų klientai. Mes laikomės nuolatinio tobulinimo požiūrio, siekdami užtikrinti saugumą, pritaikytą kovai su naujausiomis grėsmėmis.

Kodėl MDPCLOUD?

Aukščiausio lygio infrastruktūra
Aukščiausio lygio infrastruktūra

Naudojami 2 duomenų centrai ir garantuojamas 99,95 proc. paslaugų pasiekiamumas – užtikrintas ir stabilus Jūsų verslo darbas

Duomenų saugumas
Duomenų saugumas

Duomenų saugumą garantuoja tarptautinius standartus atitinkančią duomenų izoliacija, atsargines kopijas, užšifruotą informaciją ir saugų nuotolinį prisijungimą.

Patirtis
Patirtis

MDPCLOUD paslaugas savo klientams teikia jau daugiau nei 12 metų. Per tą laikotarpį įgyta neįkainojama patirtis diegiant ir prižiūrint itin sudėtingas sistemas.

Priežiūra
Priežiūra

VMware, cloud serverių, saugumo, duomenų bazių ir VPN specialistai užtikrina stabilią visų sistemų veiklą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Debesų serveris yra debesies pagrindu sukurta paslauga, leidžianti naudoti MDP CLOUD išteklius. Duomenų centre esanti produktyvi fizinė DELL įranga yra „virtualizuota“, o vartotojas gauna išteklių, reikalingų jo užduotims atlikti.

Vartotojas gali pasirinkti ir keisti visus serverio parametrus – procesorių skaičių, operatyviosios atminties kiekį, diskų talpą, jų tipą, GPU plokštes ir kt. Nustatymų keitimas atliekamas valdymo pulte, ir nereikia stabdyti serverio. Tad galėsite bet kada sumažinti ar padidinti naudojamas išteklius savo VMware serveryje.

Pagrindinis skirtumas tarp cloud serverių prieglobos ir VPS prieglobos yra išteklių paskirstymas. Debesų serveris sukuriamas naudojant didelio patikimumo VMware virtualizacijos programinę įrangą, kad fizinis serveris būtų padalintas į skirtingus virtualius serverius. Intuityvi MDP CLOUD platforma leidžia klientams valdyti debesies išteklius, patiems kurti naujus virtualius serverius, keisti jų konfigūracijas, pasirinkti pageidaujamą OS iš pateikto sąrašo arba įdiegti bet kurį ISO, tvarkyti duomenų atsargines kopijas ir net sukurti savo virtualų duomenų centrą.

Debesų infrastruktūra leidžia gauti gedimams atsparią platformą neperkant brangios techninės įrangos ir nereikia jos prižiūrėti, remontuoti, atnaujinti – šiomis užduotimis rūpinasi paslaugų teikėjas.

Naudodami debesų infrastruktūrą galite talpinti svetaines, paleisti CRM sistemas, sukurti specialią bandymo aplinką, valdyti nuotolinius darbalaukius ir daug kitų dalykų.

MDP CLOUD siūlo cloud serverius su Linux arba Windows operacinėmis sistemomis. Jei pasirinksite Linux, galėsite rinktis iš CentOS, Debian, Ubuntu, Fedora, openSUSE, Slackware ir kitų OS. Windows serveriams siūlome Windows Server 2019, 2022 ir kt.

Užsakydami VMware cloud serverį klientų portale, pasirenkate reikiamą debesies išteklių kiekį. Galite bet kada padidinti išteklius ir sukurti tiek virtualių mašinų, kiek norite. Taip pat galite pasirinkti OS savo virtualiems serveriams – pasirinkite iš sąrašo, kurią siūlome, arba įdiekite savo.

MDP CLOUD yra Microsoft SPLA (Services Provider License Agreement) partneris. Taip, galime prijungti papildomas MS Office, SQL ir Terminal Service licencijas ar kitas licencijas.

Konvertuokite VMware virtualius serverius į OVA/OVF failus ir pateikite užklausą MDP CLOUD. Techninio palaikymo specialistai įdiegs visas reikalingas sistemas MDP CLOUD debesyje ir atliks perkėlimą su minimaliomis prastovomis.

Mūsų partneriai

1
5
6
4
3
2

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7