Microsoft Viva

Dalinkitės žiniomis ir įžvalgomis, puoselėkite ryšius ir įkvėpkite savo darbuotojus. „Viva“ padeda organizacijoms pakeisti bendravimo ir bendradarbiavimo būdus.

Nuo
6.12 Eur/mėn.

Patobulinkite savo skaitmeninę darbo vietą naudodami „Microsoft Viva“

MDP CLOUD supranta, kaip svarbu kurti stiprią ir įtraukią kultūrą bet kurioje organizacijoje. Mūsų „Microsoft Viva“ ekspertai gali padėti jums išnaudoti visas „Viva“ galimybes, kad galėtumėte sujungti komandas, dalytis žiniomis ir ištekliais bei įgyti puikių įžvalgų apie tai, kaip dirba ir veikia jūsų žmonės.

„Viva Connections“: pagerinkite darbuotojų bendravimą

„Viva Connections“ padeda jūsų žmonėms palaikyti ryšį ir būti informuotiems, kad ir kur jie būtų. Tai yra centrinis centras, kuriame visas jūsų darbuotojų turinys, įrankiai ir ištekliai yra vienoje vietoje. Naudodami „Viva Connections“ galite lengvai kuruoti naujienas, pokalbius ir įžvalgas iš visos organizacijos naudodami tinkinamą turinį atskiriems skyriams, komandoms ir vartotojams.

„Viva Insights“: gerinkite produktyvumą ir gerovę

„Viva Insights“ suteikia galingų analitinių įžvalgų apie jūsų žmonių gerovę ir padeda nustatyti trūkumus ir tobulintinas sritis. Tai taip pat puikus būdas stebėti darbuotojų įsitraukimą ir veiklą realiuoju laiku, kad galėtumėte greitai reaguoti į problemas ir pasiekti geresnių komandos rezultatų.

„Viva“ temos: tvarkymas ir struktūros žinios

„Viva Topics“ teikia gausią turinio, įrankių ir išteklių biblioteką, padedančią jūsų žmonėms tobulinti įgūdžius ir žinias. Ji naudoja AI galią, kad automatiškai kuruotų vertingą turinį iš savo sryties ekspertų ir vidinių komandų, kad pavieniai vartotojai galėtų lengviau rasti išteklių, kurių jiems reikia sėkmingai atlikti savo pareigas.

„Viva Learning“: pirmenybę teikite darbuotojų augimui ir tobulėjimui

„Viva Learning“ padeda jūsų darbuotojams gauti naujausius įgūdžius ir tendencijas savo pramonės šakose. Ji suteikia kiekvienam asmeniui pritaikytus mokymosi būdus, automatiškai atrenkant atitinkamus kursus ir mokomąją medžiagą iš įvairių vidinių ir išorinių šaltinių. Naudodami „Viva Learning“ jūsų žmonės gali išlikti priekyje ir tobulinti savo įgūdžius ateičiai.

„Viva“ tikslai: nustatykite organizacinius tikslus

„Viva Goals“ suteikia komandoms galimybę nustatyti ir stebėti pažangą siekiant tikslų su centriniu OKR valdymo centru, kuris padeda visiems laikytis kelyje. Jame taip pat yra galinga našumo analizė, leidžianti įvertinti pažangą pagal tikslus ir pateikti grįžtamąjį ryšį, kad padėtų komandoms pasiekti savo tikslus.

„Viva Engage“: kurkite ir palaikykite žmonių ryšius

„Viva Engage“ yra „Microsoft Teams“ programa, sukurta diskusijų platformoje „Yammer“. Tai yra pagrindinis darbuotojų pokalbių centras, leidžiantis žmonėms aptarti idėjas ir dalytis įžvalgomis realiuoju laiku. Asmenys gali užduoti klausimus, teikti atsiliepimus ir bendrauti su bendraamžiais iš visos organizacijos atviroje ir bendradarbiavimo aplinkoje.

Microsoft VIVA

Mūsų „Microsoft Viva“ paslaugos

„Microsoft Viva“ sklandžiai integruojasi į jūsų dabartinę „Microsoft 365“ aplinką, nesvarbu, ar naudojate visą M365 prenumeratą, ar norėtumėte išmokti ją naudoti geriau. Mūsų „Viva“ ekspertų komanda gali padėti jums nustatyti, kaip galima pakelti jūsų darbuotojų patirtį, į kurias sritis reikėtų sutelkti dėmesį (gerovė, komunikacijos gerinimas ir kt.) ir suderinti atitinkamas „Viva“ dalis, kad būtų galima spręsti pasirinktas sritis. Galime pateikti gaires, strategiją, geriausios praktikos pavyzdžius ir mokymus, kad užtikrintume naudotojų priėmimą ir atitiktume jūsų unikalius verslo reikalavimus.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie Viva paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Microsoft Viva yra integruota platforma, skirta pagerinti darbuotojų gerovę, mokymąsi, bendradarbiavimą ir žinių valdymą organizacijose. Ji skiriasi nuo kitų platformų, nes sujungia skirtingas funkcijas, kaip bendravimas (Viva Connections), mokymasis (Viva Learning), žinių valdymas (Viva Topics) ir darbuotojų gerovės stebėjimas (Viva Insights).

Viva Insights teikia duomenis apie darbo įpročius, skatina atsipalaidavimą ir padeda organizuoti darbą, siekiant pagerinti darbuotojų gerovę. Tai suteikia galimybę išlaikyti darbo ir gyvenimo pusiausvyrą bei efektyviau valdyti darbo dieną.

Viva Connections suteikia galimybę integruoti bendravimo funkcijas tiesiai į Microsoft Teams. Tai leidžia darbuotojams lengvai pasiekti informaciją, bendrauti su kolegomis ir sekti organizacijos naujienas, viską vienoje vietoje.

Viva Learning centralizuoja mokymosi turinį ir suteikia galimybę darbuotojams lengvai pasiekti mokymosi išteklius tiesiai iš Microsoft Teams. Tai leidžia organizacijoms kurti ir tvarkyti mokymosi turinį, skatindama nuolatinį mokymąsi ir kompetencijų tobulinimą.

Viva Topics naudoja dirbtinį intelektą identifikuoti ir organizuoti organizacijos informaciją. Tai leidžia lengviau valdyti ir dalintis žiniomis, nustatyti svarbias temas ir padėti darbuotojams greitai rasti reikiamą informaciją organizacijos viduje.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Susisiekite su mumis Jums rūpimosi paslaugomis ir asmeninį pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7.

Parašykite mums