Web projektų priežiūra

Mes pasirūpinsime visapusiška jūsų web projektų priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai.

hosting 22x

Web projektų priežiūros nauda

Reprezentuokite savo įmonės veiklą per greitai ir be priekaištų veikiančią internetinę svetainę. Būkite visada pasiekiami. Suteikite lankytojams pačias maloniausias naršymo patirtis.

Ko reikia, kad to pasiektumėte?

Perduosime jums savo Linux web sistemų kūrimo, diegimo ir administravimo patirtis. Kiekvienam aptarnaujamam web projektui pateiksime greitaveikos gerinimo pasiūlymą. Analizuosime vartotojų užklausas web serveryje. Parinksime jums labiausiai tinkančią spartinimo (angl. cache) strategiją.

Mes jums įdiegsime aukšto pateikiamumo web ir duomenų bazių klasterius. Sukursime atitinkamą apkrovos balansavimą (angl. load balancing).

Padėsime integruoti naudingus saugumo sprendimus

Linux sistemoms | WAF | DDoS | PHP | Apache | SSL

Susiekime

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Iš kokių dalių susideda svetainių priežiūra?

Viskas prasideda nuo planavimo. Gavę jūsų užklausą dėl svetainių priežiūros paslaugų telefonu +370 630 949 09 arba per [email protected], įsigiliname į jūsų poreikius bei paruošiame techninių sprendimų planą su komerciniu pasiūlymu.

Tada perduodame savo patirtį bei perimame jūsų svetainės/web projekto priežiūrą. Rūpinamės techniniais svetainės aspektais, duomenų bazių priežiūra, saugumu, kitais aktualias niuansais. Iškilus problemoms – jas pataisome ir/arba informuojame jus, kad gautume reikiamą informaciją pataisymui. Svetainių priežiūra visiškai eliminuoja poreikį jūsų komandai eikvoti resursus šiam darbui. Specialistai gali susitelkti į didesnę pridėtinę vertę kuriančias užduotis ar strateginius tikslus, o techninėmis detalėmis pasirūpina MDPCLOUD specialistai.

Tam tikru periodiškumu pasidaliname su jumis ataskaitomis, įžvalgomis ir pasiūlymais, kaip galėtumėte suteikti dar didesnę naudą savo verslui iš internetinių sistemų valdymo pusės. Problemas sprendžiame ir svetaines prižiūrime 24x7x365.

Kokie yra svetainių priežiūros tikslai?

Svetainių priežiūros arba web management paslaugos yra labai svarbios siekiant užtikrinti optimalų svetainės ir/ar internetinės platformos veikimą, saugumą ir funkcionalumą. Pagrindinių tikslų yra tikrai ne vienas ir į juos galima žvilgtelėti detaliau.

Optimizacija

Internetinių svetainių priežiūra day-to-day siekia kuo labiau padidinti svetainės našumą ir įkėlimo greitį. Optimizuojant failus, spartinančiąją atmintį ir duomenų bazes, svetainė suteikia geresnę patirtį lankytojams, sumažina bounce rate ir padidina naudotojų įsitraukimą.

Saugumas

Kibernetinės grėsmės nuolat kinta, todėl svetainių saugumas tampa svarbiausiu prioritetu, reikalaujančiu daugiausiai dėmesio bei resursų. Teikiant svetainių priežiūros paslaugas specialistai fokusuojasi į saugumo atnaujinimus, patch‘us, ugniasienės konfigūracijas ir ne tik. Visa tai daroma siekiant užtikrinti. naudotojų duomenų ir neskelbtinos informacijos saugumą.

Klaidų taisymas ir trikčių šalinimas

Laikui bėgant svetainėse gali atsirasti techninių problemų ir klaidų. Reguliari interneto svetainių techninė priežiūra padeda greitai nustatyti ir spręsti tokias problemas, kad būtų išvengta galimų prastovų ir naudotojų nusivylimo.

Atsarginių kopijų kūrimas

Tinklalapių priežiūra rūpinasi ir backup kopijų kūrimu. Taip net svarbiausia informacija išlieka saugi ir pasiruošiama svetainės atkūrimui problemos atveju.

Geresnis SEO

Prižiūrint failus, mažinant užkrovimo laikus ir parenkant efektyviausius techninius sprendimus gerėja naudotojų patirtis, o tai teigiamai gali atsiliepti ir jūsų svetainės SEO.

Platformos (varikliuko) ir programinės įrangos atnaujinimai

Interneto svetainėse dažnai naudojamos turinio valdymo sistemos (pvz., Wordpress, PrestaShop...). Juos reikia reguliariai atnaujinti. Techninės priežiūros paslaugos užtikrina, kad šios platformos ir susijusi programinė įranga būtų atnaujinamos. Taip naudojamos naujausios funkcijos ir patobulinimai.

Vartotojo patirties gerinimas

Vartotojo patirtis yra labai svarbi interneto puslapio sėkmei. Svetainių priežiūros paslaugos analizuoja naudotojų elgseną ir atlieka reikiamus pakeitimus, kad pagerintų navigaciją po svetainę, padeda puslapiui tapti labiau responsive mobiliuosiuose įrenginiuose. Na, o tai gerina ir bendrą naudojimo patogumą.

Taip pat verta paminėti, kad MDPCLOUD atliekama svetainių priežiūra užtikrina, kad svetainė laikytųsi teisės aktų ar reglamentų keliamų reikalavimų. Galutinis rezultatas – gerai prižiūrima, stabili, vartotojus tenkinanti ir prie jūsų verslo sėkmės ženkliai prisidedanti svetainė. Web projektų priežiūra – investicija į tęstinį verslo augimą, sėkmę internete.

 

Gaukite asmeninį web projektų priežiūros pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7