Karjera

MDP Cloud gyvena ir kvėpuoja klientų sėkme

Bėgant metams mūsų reputacijai augant, sugebėjome pritraukti išskirtinai talentingų žmonių. Nesvarbu, ar tai žinomas technologijų specialistas, ar aukštos kvalifikacijos 24 valandas per parą dirbančios palaikymo komandos narys, visus mūsų darbuotojus skatina siekti sėkmės mūsų klientams.

Kas dirba MDP Cloud?

Nėra konkretaus žmogaus, kurio mes ieškome, bet vienas bendras vardiklis yra tai, kad esame stengiamės būti geriausi tą ką darome. Mūsų sėkmę lemia tai, kad skirtingi žmonės į mūsų komandas įneša savo unikalius įgūdžius ir įžvalgas.

Mus visus vienija viena misija: klientų sėkmė. Ar jums patinka prisidėti prie klientų projektų? Ar jus skatina noras nuveikti daugiau dėl savo klientų, sutelkiant dėmesį į smulkmenas, kurios daro didelį skirtumą? Galbūt jūs mylite technologijas ne dėl savęs, o dėl to, ką jos gali duoti?

Kiekvieną kliento iššūkį matome kaip galimybę naujam mąstymui, o kiekvieną kliento kelionę – kaip nuotykį.

Susidomėjote?

Jei norite, kad Jus pripažintų kaip profesionalą ir trokštate tapti įdomios draugiškos komandos nariu, MDP Cloud laukia Jūsų. Siūlome įdomias galimybes, puikias darbo sąlygas, lanksčias darbo valandas ir galimybę kaupti patirtį bei žinias.

Jei domina galimybė dirbti IT įmonėje, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą adresu [email protected].