Apie Microsoft 365

Dirbkite efektyviau ir saugiau. Naudokite naujausias Microsoft 365 programas.

Nuo
6.72 Eur/mėn.
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Microsoft 365

Microsoft 365, kartu su naujausiomis Microsoft Office programomis, buvo sukurtas jūsų gyvenimo palengvinimui. Visi jūsų žinomi funkcionalumai išliko ten, kur ir buvo, tačiau naujos galimybės leidžia lanksčiai dirbti su bet kokiais įrenginiais.

Microsoft 365 iš MDP CLOUD leidžia instaliuoti Office programas Business ir Business Premium versijas net į 5 vieno vartotojo įrenginius.

Kodėl Microsoft 365?

  • Pagerinta populiariausių Office programų – Excel, Word, Outlook ir PowerPoint greitaveika
  • Sklandi integracija su OneDrive leidžia jums lengvai išsaugoti ir atidaryti failus bet kur, bet kuriuo įrenginiu
  • Programos perdarytos lengvesniam darbui tiems, kam tenka dažnai persijunginėti tarp Windows ir Mac operacinių sistemų
  • Word dokumentų apdorojimo keletui kolegų vienu metu galimybė
  • OneNote programa Mac vartotojams
     
Nuo
6.72 Eur/mėn.

Į visus planus įtraukta

Nuotolinė Microsoft 365 profesionalų pagalba 24/7

Ekspertų pagalba 24/7
Ekspertų pagalba 24/7
Failų ir dokumentų saugojimas
Failų ir dokumentų saugojimas
Online Office versijos
Online Office versijos
Kelių vartotojų pasiekiami kalendoriai
Kelių vartotojų pasiekiami kalendoriai
99,9% garantuotas patikimumas
99,9% garantuotas patikimumas
Apsauga ir spamo filtravimas
Apsauga ir spamo filtravimas

Microsoft 365 kainos

Dirbkite efektyviau ir saugiau naudodami Microsoft 365

Business Basic Business Standard Business Premium Apps for business
Office programs are installed
Instaliuojamos Office programos
Microsoft 1
Internetinės Office versijos
Exchange Online
El. paštas, kalendorius ir kontaktai
Microsoft Teams
Microsoft Teams
OneDrive for Business file storage
OneDrive verslui - failų saugykla
Sharepoint
Sharepoint
Microsoft Viva v2
Microsoft Viva
Planner
Planner
Forms
Forms
Bookings
Bookings
Exchange Online Archiving 1
Exchange Online Archiving
microsoft Advanced Threat Protection
Advanced Threat Protection
Intune
Intune
Azure Information Protection Plan 1
Azure Information Protection Planas 1
Windows upgrade license
Windows atnaujinimo licencija
Windows AutoPilot
Windows AutoPilot
Kaina EUR/mėn. (be ilgalaikių įsipareigojimų)
6.72 Eur/mėn.
14.04 Eur/mėn.
24.72 Eur/mėn.
11.76 Eur/mėn.
Kaina EUR/mėn. (su 12 mėn įsipareigojimu)
5.60 Eur/mėn.
11.70 Eur/mėn.
20.60 Eur/mėn.
9.80 Eur/mėn.

Nerandate tinkamo sprendimo?

Susisiekite su mumis ir mes atrasime tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui.

Microsoft Exchange

Su Microsoft Exchange elektroniniu paštu - dirbsite iš bet kurio įrenginio ir iš bet kur

Pasirinkite saugesnes ir didesnes el. pašto dėžutes ir dalinkitės dokumentais, laiškais bei kitu aktualiu turiniu. „Exchange“ programa leis jums pasiekti savo elektroninį paštą ir naudotis juo tiek telefone, planšetiniame ar nešiojamame kompiuteryje, tiek per interneto naršyklę. Visi duomenys bus užšifruoti ir sinchronizuoti tarp jūsų įrenginių.

Kainos
Microsoft Teams

Microsoft Teams - viskas vienoje vietoje: pokalbiai, žinutės ir susitikimai.

Naudodamiesi Microsoft Teams, visada žinosite, kaip vyksta jūsų komandos projektai. Stebėsite užduotis, komentuosite, dalinsitės informacija ir negaiškite svarbaus laiko vidiniams susitikimams. Viskas vienoje vietoje ir visuose jūsų įrenginiuose.

Microsoft 365 kainos
OneDrive

One Drive - tai 1 TB dydžio failų talpykla kiekvienam darbuotojui

Kiekvienam Microsoft 365 vartotojui bus skirta po 1 TB debesies saugyklos talpos, todėl jūs galėsite pasiekti savo failus iš bet kurios vietos ir bet kurio įrenginio. Paprastai dalinkitės dokumentais tiek įmonės viduje, tiek išorėje, ir turėkite kontrolę, ką gali matyti ar redaguoti kiekvienas jūsų įmonės darbuotojas.

Užsakyti Microsoft 365

Visas jūsų biuras jūsų kišenėje

Microsoft 365 iš MDP CLOUD jūsų žinomų programų galimybes padidina mobilumo ir debesų kompiuterijos saugumo privalumais.

Rinktis planą

Kodėl milijonai žmonių renkasi Microsoft 365?

Paprasčiau dirbti kartu

Bendraukite lengviau naudodami elektroninį paštą, kalendorius, failus ir Office programas iš bet kokio įrenginio, kelyje, namuose ar darbe.

Pamirškite programų atnaujinimus

Iš karto naudokitės Microsoft 365, Outlook, Word, Excel, SharePoint ir kitų programų naujausių versijų galimybėmis, bei saugumo pataisomis.

Dirbkite saugiau

Microsoft 365 sistemoje yra automatiškai įdiegti naujausi saugumo ir privatumo standartai.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kas yra Microsoft 365?

Microsoft 365 yra prenumeratos pagrindu veikianti Office programų sistema, į kurią įeina populiarios Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote ir Publisher programos kartu su interneto pagrindu veikiančiomis aplikacijomis, bei papildoma atminties debesyje vieta OneDrive. Į ją taip pat įeina Office on Demand funkcionalumas, leidžiantis dirbti su visomis išvardintomis programomis bet kur, kur yra interneto ryšys bet kokiu išmaniu prietaisu. Microsoft 365 atsinaujina automatiškai. Taigi, jūsų verslas visada turės paskutinę programinės įrangos versiją.

Kaip išnaudoti galią, kurią suteikia Office 365?

Microsoft Office 365 yra pats populiariausias biuro programų sprendimas. Patobulėjusios technologijos šį programų paketą perkėlė į debesį. Su naujuoju Office 365, jūsų dokumentai, šablonai, bendradarbystės projektai, prezentacijos ar kiti svarbūs failai bus pasiekiami 24/7, visur, kur tik turite interneto ryšį. MDPCLOUD ekspertų komanda pasiruošusi padėti jūsų verslui išnaudoti maksimalią šio paketo galią. Štai ką, tikrai patraukliomis sąlygomis gali pasiūlyti Microsoft 365. Pamatykite, kodėl kaina to verta!

Pirma, visos populiariausios programos, pavyzdžiui Word, Excel ir PowerPoint, yra pasiekiamos online. Office 365 už nedidelę mėnesio kainą suteikia 24/7 prieigą ir leidžia tobulinti, redaguoti dokumentus iš bet kurios pasaulio vietos. Taip gerokai palengvinamas komandos narių bendradarbiavimas, iš administracinių užduočių eliminuojami butelio kakleliai. Pasidomėkite ar Business Basic, Standard, ar Premium jums tiks labiausiai!

Verslui labai naudingos Outlook el. pašto ir kalendoriaus/planavimo funkcijomis. Tai padeda net ir didelėms komandoms planuoti laiką. Šiuolaikiniai verslo susitikimai ir situacijų aptarimai su kolegomis, investuotojais, partneriais ar užsakovais tapo daug patogesni, kai atsirado Microsoft Teams. MDPCLOUD padės integruoti ir šį sprendimą jūsų verslui.

Negalima pamiršti apie OneDrive, kurio pagalba visi jūsų duomenys yra išsaugomi debesyje. OneDrive taip pat palengvina dokumentų bendrinimą. Platforma SharePoint siūlo dokumentų valdymą per intranetą, sukurdama patogią centralizuotą platformą komandų bendradarbiavimui ir dalijimuisi informacija.

Kiekviena programa, kurią turite savo Business plane, gali suteikti galimybes verslui. Jau dabar pasidomėkite, kaip Microsoft 365 sprendimas su patrauklia kaina, padėtų jūsų organizacijai.

Kaip padidinti darbo efektyvumą naudojant Office 365?

Office 365 yra labai lankstus sprendimas, kurio plačios galimybės pritaikomos prie jūsų organizacijos lūkesčių bei poreikių.

Darbe labai svarbi komunikacija, o Office 365 suteikia įrankius ne tik susirašinėti elektroniniais laiškais, tačiau ir susijungti audio ar video skambučiu bei dalintis failais ir bendradarbiauti juos koreguojant realiu laiku. Kadangi visi failai išsaugomi debesyje, net ir žmogiškos klaidos ar techninės įrangos gedimo atveju prastovų nėra, veikla gali tęstis su minimaliais laiko nuostoliais.

Pasikartojančias užduotis galima netgi automatizuoti. Taip taupomas laikas ir kiti ištekliai. Jie atlaisvinami daugiau pridėtinės vertės kuriantiems procesams. Labai naudinga tai, kad dauguma profesionalų jau puikiai pažįsta Microsoft Office programų paketą, tad nėra poreikio organizuoti išsamius papildomus mokymus. Dažniausiai pakanka trumpo instruktažo ir specialistai pritaiko savo įgūdžius.

Office 365 patraukli kaina taip pat apima maksimalų MDPCLOUD komandos dėmesį bei pasirūpina duomenų užšifravimu maksimaliai apsaugai ir aukščiausių standartų atitikimui. Efektyviai naudodami įvairias Office 365 siūlomas funkcijas, galite supaprastinti darbo eigą, palengvinti komandinį darbą net dideliame kolektyve ir padidinti bendrą organizacijos produktyvumą.

Ar naudojant Microsoft 365 duomenys yra saugūs?

Su Microsoft 365 jūsų duomenys bus patalpinti viename iš Microsoft duomenų centrų JAV ar Europos sąjungoje, kuriuose dirba pasaulinio lygio infrastrukturos ir saugumo ekspertai, kurie vadovaujasi geriausia pasaulio praktika. Microsoft 365 turi finansinę 99.9% pateikiamumo garantiją ir prie savo duomenų galėsite prieiti tik jūs ir niekas daugiau. Jūs visada būsite savo duomenų savininku, įskaitant galimybę atsakyti paslaugų.

Kaip vyksta duomenų perkėlimas į Microsoft 365?

Mūsų migravimo komanda pasirūpins visu migravimo procesu - sukursime reikalingas paskyras, atliksime migravimą, sukursime vartotojus. Mes prisiderinsime prie jūsų verslo grafiko ir specifinių poreikių.

Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis 24/7

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Susisiekite su mumis Jums rūpimosi paslaugomis ir asmeninį pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7.

Parašykite mums