Apie Microsoft 365

Dirbkite efektyviau ir saugiau. Naudokite naujausias Microsoft 365 programas.

Nuo
6.12 Eur/mėn.
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Microsoft 365 jau čia!

Microsoft 365, kartu su naujausiomis Microsoft Office programomis, buvo sukurtas jūsų gyvenimo palengvinimui. Visi jūsų žinomi funkcionalumai išliko ten, kur ir buvo, tačiau naujos galimybės leidžia lanksčiai dirbti su bet kokiais įrenginiais.

Microsoft 365 iš MDP CLOUD leidžia instaliuoti Office programas Business ir Business Premium versijas net į 5 vieno vartotojo įrenginius.

Kodėl Microsoft 365?

  • Pagerinta populiariausių Office programų – Excel, Word, Outlook ir PowerPoint greitaveika
  • Sklandi integracija su OneDrive leidžia jums lengvai išsaugoti ir atidaryti failus bet kur, bet kuriuo įrenginiu
  • Programos perdarytos lengvesniam darbui tiems, kam tenka dažnai persijunginėti tarp Windows ir Mac operacinių sistemų
  • Word dokumentų apdorojimo keletui kolegų vienu metu galimybė
  • OneNote programa Mac vartotojams
     
Nuo
6.12 Eur/mėn.

Į visus planus įtraukta

Nuotolinė Microsoft 365 profesionalų pagalba 24/7

Ekspertų pagalba 24/7
Ekspertų pagalba 24/7
Failų ir dokumentų saugojimas
Failų ir dokumentų saugojimas
Online Office versijos
Online Office versijos
Kelių vartotojų pasiekiami kalendoriai
Kelių vartotojų pasiekiami kalendoriai
99,9% garantuotas patikimumas
99,9% garantuotas patikimumas
Apsauga ir spamo filtravimas
Apsauga ir spamo filtravimas

Microsoft 365 planai

Dirbkite efektyviau ir saugiau naudodami Microsoft 365

Business Basic Business Standard Business Premium Apps for business
Instaliuojamos Office programos
Internetinės Office versijos
email, calendar and contacts
Teams
OneDrive verslui - failų saugykla
Sharepoint
Yammer
Planner
Forms
Bookings
Exchange Online Archiving
Advanced Threat Protection
Intune
Azure Information Protection Planas 1
Windows atnaujinimo licencija
Windows AutoPilot

Nerandate tinkamo sprendimo?

Susisiekite su mumis ir mes atrasime tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui.

mcoffice2x

Nesate techninis darbuotojas?

Pradėti dirbti su Microsoft 365 iš MDP CLOUD yra lengva ir paprasta. Instaliavimas yra greitas ir nesudėtingas, todėl jūs galėsite pradėti dirbti per kelias minutes. Jeigu reikės pagalbos, mūsų ekspertai yra pasiruošę jums padėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Planai
mcoffice 22x

Naujausios programos dabar ir visada

Vietoje to, kad išleidus naują Microsoft Office versiją jums nereikėtų ja rūpintis, Microsoft 365 veikia žurnalų prenumeratos principu. Išėjus naujai Office versijai, ji jus pasieks automatiškai be jokių papildomų mokesčių. Šitaip nereikia iš anksto išleisti daug pinigų. Nereikia išlaidauti perkant atnaujinimus. Mokate tik nedidelį mėnesinį mokestį, kad turėti naujausią versiją.

Planai

Visas jūsų biuras jūsų kišenėje

Microsoft 365 iš MDP CLOUD jūsų žinomų programų galimybes padidina mobilumo ir debesų kompiuterijos saugumo privalumais.

Rinktis planą

Kodėl milijonai žmonių renkasi Microsoft 365?

Paprasčiau dirbti kartu

Bendraukite lengviau naudodami elektroninį paštą, kalendorius, failus ir Office programas iš bet kokio įrenginio, kelyje, namuose ar darbe.

Pamirškite programų atnaujinimus

Iš karto naudokitės Microsoft Office®, Outlook®, SharePoint ir kitų programų naujausių versijų galimybėmis, saugumo pataisomis. Office 2016 jau yra.

Dirbkite saugiau

Dėl to, kad sistemoje saugumo ir privatumo valdymo funkcijos yra integruotos ir konfigūruojamos, dirbkite ir dalinkitės failais saugiai.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Microsoft 365 yra prenumeratos pagrindu veikianti Office programų sistema, į kurią įeina populiarios Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote ir Publisher programos kartu su interneto pagrindu veikiančiomis aplikacijomis, bei papildoma atminties debesyje vieta OneDrive. Į ją taip pat įeina Office on Demand funkcionalumas, leidžiantis dirbti su visomis išvardintomis programomis bet kur, kur yra interneto ryšys bet kokiu išmaniu prietaisu. Microsoft 365 atsinaujina automatiškai. Taigi, jūsų verslas visada turės paskutinę programinės įrangos versiją.

Microsoft Office 365 yra pats populiariausias biuro programų sprendimas. Patobulėjusios technologijos šį programų paketą perkėlė į debesį. Su naujuoju Office 365, jūsų dokumentai, šablonai, bendradarbystės projektai, prezentacijos ar kiti svarbūs failai bus pasiekiami 24/7, visur, kur tik turite interneto ryšį. MDPCLOUD ekspertų komanda pasiruošusi padėti jūsų verslui išnaudoti maksimalią šio paketo galią. Štai ką, tikrai patraukliomis sąlygomis gali pasiūlyti Microsoft 365. Pamatykite, kodėl kaina to verta!

Pirma, visos populiariausios programos, pavyzdžiui Word, Excel ir PowerPoint, yra pasiekiamos online. Office 365 už nedidelę mėnesio kainą suteikia 24/7 prieigą ir leidžia tobulinti, redaguoti dokumentus iš bet kurios pasaulio vietos. Taip gerokai palengvinamas komandos narių bendradarbiavimas, iš administracinių užduočių eliminuojami butelio kakleliai. Pasidomėkite ar Business Basic, Standard, ar Premium jums tiks labiausiai!

Verslui labai naudingos Outlook el. pašto ir kalendoriaus/planavimo funkcijomis. Tai padeda net ir didelėms komandoms planuoti laiką. Šiuolaikiniai verslo susitikimai ir situacijų aptarimai su kolegomis, investuotojais, partneriais ar užsakovais tapo daug patogesni, kai atsirado Microsoft Teams. MDPCLOUD padės integruoti ir šį sprendimą jūsų verslui.

Negalima pamiršti apie OneDrive, kurio pagalba visi jūsų duomenys yra išsaugomi debesyje. OneDrive taip pat palengvina dokumentų bendrinimą. Platforma SharePoint siūlo dokumentų valdymą per intranetą, sukurdama patogią centralizuotą platformą komandų bendradarbiavimui ir dalijimuisi informacija.

Kiekviena programa, kurią turite savo Business plane, gali suteikti galimybes verslui. Jau dabar pasidomėkite, kaip Microsoft 365 sprendimas su patrauklia kaina, padėtų jūsų organizacijai.

Office 365 yra labai lankstus sprendimas, kurio plačios galimybės pritaikomos prie jūsų organizacijos lūkesčių bei poreikių.

Darbe labai svarbi komunikacija, o Office 365 suteikia įrankius ne tik susirašinėti elektroniniais laiškais, tačiau ir susijungti audio ar video skambučiu bei dalintis failais ir bendradarbiauti juos koreguojant realiu laiku. Kadangi visi failai išsaugomi debesyje, net ir žmogiškos klaidos ar techninės įrangos gedimo atveju prastovų nėra, veikla gali tęstis su minimaliais laiko nuostoliais.

Pasikartojančias užduotis galima netgi automatizuoti. Taip taupomas laikas ir kiti ištekliai. Jie atlaisvinami daugiau pridėtinės vertės kuriantiems procesams. Labai naudinga tai, kad dauguma profesionalų jau puikiai pažįsta Microsoft Office programų paketą, tad nėra poreikio organizuoti išsamius papildomus mokymus. Dažniausiai pakanka trumpo instruktažo ir specialistai pritaiko savo įgūdžius.

Office 365 patraukli kaina taip pat apima maksimalų MDPCLOUD komandos dėmesį bei pasirūpina duomenų užšifravimu maksimaliai apsaugai ir aukščiausių standartų atitikimui. Efektyviai naudodami įvairias Office 365 siūlomas funkcijas, galite supaprastinti darbo eigą, palengvinti komandinį darbą net dideliame kolektyve ir padidinti bendrą organizacijos produktyvumą.

Su Microsoft 365 jūsų duomenys bus patalpinti viename iš Microsoft duomenų centrų JAV ar Europos sąjungoje, kuriuose dirba pasaulinio lygio infrastrukturos ir saugumo ekspertai, kurie vadovaujasi geriausia pasaulio praktika. Microsoft 365 turi finansinę 99.9% pateikiamumo garantiją ir prie savo duomenų galėsite prieiti tik jūs ir niekas daugiau. Jūs visada būsite savo duomenų savininku, įskaitant galimybę atsakyti paslaugų.

Mūsų migravimo komanda pasirūpins visu migravimo procesu - sukursime reikalingas paskyras, atliksime migravimą, sukursime vartotojus. Mes prisiderinsime prie jūsų verslo grafiko ir specifinių poreikių.

Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis 24/7