Privati vGPU debesija įmonėms

Optimizuota debesijos infrastruktūra pagal jūsų darbo ir užduočių poreikius.

  • Saugumas visos įmonės lygmenyje
  • Pažangiausia debesijos technologija
  • Lengvas IT valdymas
MDPCLOUD All in one Cloud v2

Kas yra privati GPU debesija įmonėms?

Dėl perėjimo prie nuotolinės darbo jėgos ir ryšiais susijusio pasaulio įmonės turi išplėsti savo IT infrastruktūrą, tačiau privalo išlaikyti minimalią kibernetinio saugumo riziką su mažomis sąnaudomis ir dideliu našumu. Įmonės pageidauja VDI arba debesijos pagrindu veikiančių sprendimų, kad optimizuotų savo darbo vietų poreikius ir priežiūros procedūras. Tačiau naudojant visus rekomenduojamus priedus ir prenumeratas, siekiant užtikrinti tinkamą našumą ir saugumą, tokie sprendimai tampa brangūs ir reikalauja daug išteklių.

Privati GPU debesija yra alternatyvus modelis šiuolaikinėms įmonėms, norinčioms įdiegti lankstesnę ir ekonomiškesnę infrastruktūrą, nepakenkiant našumui. Skirtingai nuo VDI ir viešosios debesijos, turėsite patikimą debesijos infrastruktūrą su valdoma ir bendra platforma, kuri gali teikti kelias skaitmenines paslaugas patyrusiems vartotojams.

MDP CLOUD gali garantuoti našumą ir, palyginti su VDI, sumažinti investicijas į techninę įrangą ir optimizuoti jas konkrečioms verslo programoms – nuo aukščiausios klasės debesijos darbo vietų ir nuotolinės prieigos iki virtualaus bendradarbiavimo bei dirbtinio intelekto (AI) darbo krūvio spartinimo. Remdamiesi pažangiausiomis debesijos technologijomis, galite užtikrinti galutinio vartotojo produktyvumą ir aplenkti konkurentus.

Kaip privati GPU debesija įgalina naują darbo būdą?

MDPCLOUD Standarization Processes

Debesijos darbo vietos, užtikrinančios didesnį našumą

Aukščiausio lygio veiksmingos technologijos padės sukurti laimingesnę ir produktyvesnę darbuotojų komandą. Privati GPU debesija tai atlieka panaudojant MDP CLOUD debesijos darbo vietos sprendimą. Debesijos darbo vieta paverčia jūsų dabartinį įrenginį – išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį –  galingu kompiuteriu. Grafinio apdorojimo bloko (GPU) galimybės internetu yra suteikiamos tiesiogiai jūsų įrenginiui, kad atitiktų pačius reikliausius programos reikalavimus. Jie gali greitai keistis, kad atitiktų organizacinius poreikius patogiame administravimo portale, o prieigą galima suteikti vidinėms ir išorinėms suinteresuotoms šalims pagal jų vaidmens reikalavimus.

MDPCLOUDl AnyDevice

Mobili ir prieinama darbo vieta iš viso pasaulio

Privati GPU debesija užtikrina naujo tipo nuotolinį darbą. Ji suteikia organizacijai lankstumo ir mobilumo komandoje, dukterinėje įmonėje, šalyje ar žemyne. Tam nereikia pirkti VDI tipo techninės įrangos ar brangių atnaujinimų, nes viskas, ko reikia, yra pristatoma tiesiai iš privačios GPU debesijos. Patentuota MDP CLOUD GPU technologija pristatoma tiesiogiai iš jūsų duomenų centro ten, kur jos labiausiai reikia ir kada reikia.

Naudojant privačią GPU debesiją, nebelieka tradicinių darbo kliūčių. Projektas gali tobulėti, progresuoti ar būti užbaigtas laiku ir pagal biudžetą trijose skirtingose šalyse, trijose laiko juostose, dukterinėse įmonėse ir būstinėje. Visas darbas atliekamas saugiai ir patikimai jūsų privačioje debesijos aplinkoje, kurią užtikrina privati GPU debesija.

Collaboration MDPCLOUD v2

Bendradarbiaujanti ir saugi aplinka visoms suinteresuotoms šalims

Jei jums reikalingas saugus ir nuolatinis visų jūsų organizacijos suinteresuotų šalių bendradarbiavimas realiuoju laiku, privati GPU debesija yra puikus sprendimas. MDP CLOUD padeda nustatyti ir valdyti privačią debesiją didesniu greičiu ir našumu, palyginti su VDI. Jūsų debesijoje bus įdiegtos MDP CLOUD debesijos darbo vietos (DaaS) – platforma su GPU, skirta geresniam ryšiui ir didesniam efektyvumui visiems: tiek dirbantiems biure, tiek nuotoliniu būdu. 

Naudodami MDP CLOUD privačią GPU debesiją, galite greitai sukurti virtualų vienoje vietoje esantį biurą, kuris palaiko atskirų įmonių bendradarbiavimą realiuoju laiku ir kliento-savininko prieigą prie failų ir projekto informacijos. Dėl projekto debesijos ir bendro projekto serverio kiekvienas asmuo iš bet kurios įmonės gali dirbti tame pačiame vietiniame tinkle. Viskas veikia viename tinkle, naudojant bendrą duomenų aplinką (CDE). Net jei jūsų išorinis partneris neturi debesijos infrastruktūros ar VDI, kad galėtų dirbti šioje bendroje virtualioje erdvėje, galite saugiai dalytis serverio prieiga ir išteklių sąnaudomis.

MDPCLOUD scheme

Asmeninių prietaisų naudojimas (angl. Bring-Your-Own-Device (BYOD))

Naudotis debesija pagrįsta infrastruktūra gali paskatinti poreikis naudoti mobiliąją programinę įrangą darbo vietose, kad būtų galima atlikti įvairias užduotis. Tai gali būti kasdienės vietos ataskaitos, prieiga prie klientų ar projekto informacijos, darbuotojų laiko ir patvirtinimo stebėjimas arba didelių failų iš 3D modelių bendrinimas su BIM dokumentais.

Privati GPU debesija yra puikus sąjungininkas, užtikrinantis saugią ir mobilią darbo aplinką. MDP CLOUD leidžia valdyti jūsų darbuotojų darbalaukio aplinką arba platformą, kurią jie naudoja failams ir programoms pasiekti. Suinteresuotos projekto šalys taip pat gali dirbti kelyje, naudodamos savo debesijos darbo vietas interneto naršyklėse arba šliuzą visuose įrenginiuose.

Naudodami privačią debesiją, kurią prižiūri MDP CLOUD, jūs visada viską kontroliuojate. Jūsų įmonės duomenys visada yra saugūs, o jų atsarginės kopijos sukuriamos debesijos infrastruktūroje. Tokiu būdu galite sukurti darbo aplinką, kurioje nebus vietos stresui, o darbuotojai galės labai saugiai dirbdami mobiliąja įranga arba naudodamiesi privačiais įrenginiais.

Construction BIM MDPCLOUD

BIM debesijoje

Informacinis statinio modeliavimas (BIM) debesijoje tampa realybe naudojant privačią GPU debesiją. Tai leidžia jūsų organizacijos debesijos aplinkai pasiekti ir valdyti visus BIM projekto elementus internetu iš bet kurio įrenginio. Su MDP CLOUD GPU debesijos darbo vietomis architektai, inžinieriai ir statybos profesionalai gali bendradarbiauti realiuoju laiku vietoje arba už vietos ribų. Naudodami MDP CLOUD, galite atskirti kiekvieną projektą ir priskirti vartotojus atitinkamai programinei įrangai. Visa tai prieinama tiesiogiai iš privačios GPU debesijos. Palaikome projektų koordinavimą, modelių derinimą ir projektų valdymą, todėl projektavimo, statybos ir eksploatavimo procesai tampa efektyvesni.  

Kodėl privati GPU debesija?

Pažangiausia debesijos technologija
Pažangiausia debesijos technologija

Turėdami pažangiausią debesijos technologiją savo infrastruktūroje, galėsite pasiekti daugiau. MDP CLOUD debesijos platforma yra rinkoje patikrintas ir paruoštas naudoti sprendimas, palaikantis kelias programas, įskaitant „Cloud Workstations“, „Application Streaming“ ir „Kubernetes“, skirtą skaičiavimo reikmėms. Galite sumažinti papildomų išteklių, reikalingų perkonfigūravimui, kiekį kiekvieną kartą, kai prireikia naujos verslo programos.

Puikus kainos ir kokybės santykis
Puikus kainos ir kokybės santykis

Konkurencinga MDP CLOUD kaina sumažina investicijų į techninę įrangą poreikį. Skirtingai nuo VDI ar viešosios debesijos, pasirinkus MDP CLOUD nereikia skirti biudžeto visiems priedams ir prenumeratoms, kurios yra rekomenduojamos, jei norite užtikrinti tinkamą našumą ir saugumą. Išmanydami debesijos kompiuteriją, užtikriname, kad turėsite optimizuotą debesiją su tinkama technine įranga ir infrastruktūra.

Lengvas IT valdymas
Lengvas IT valdymas

MDP CLOUD misija yra padaryti debesiją paprastu, aiškiu ir lengvai naudojamu sprendimu galutiniams vartotojams ir administratoriams. Privati GPU debesija turi paprastą administratoriaus portalą. Tai jūsų organizacijos privačios GPU debesijos misijos valdymas. Čia galite lengvai valdyti vartotojus ir jų prieigos teises, kurti įvairių organizacijoje esančių vaidmenų ar komandų schemas ir, jei reikia, jas išskleisti.
Privati GPU debesija užtikrina jūsų organizacijai pirmaujančias saugos funkcijas su GPU galimybėmis.

Pažangesnis duomenų saugumas
Pažangesnis duomenų saugumas

Privati GPU debesija užtikrina organizacijai geresnį saugumą ir bendrą fizinės infrastruktūros kontrolę. Vidiniai vartotojai ir patikimi išoriniai partneriai gali turėti prieigą prie GPU įgalintų išteklių. Privati GPU debesija užtikrina didesnį saugumą ir kelių programų lankstumą, kurio nesiūlo VDI. Be to, taikant kelių veiksnių autentifikavimo metodą, visas srautas gali būti užkoduotas ir apsaugotas MDP CLOUD platformoje.

Gaukite asmeninį privataus GPU debesies pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7