VPN tinklo priežiūra

Mes pasirūpinsime jūsų VPN tinklo priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai

mcoffice 42x

Prižiūrėkite savo duomenų perdavimo tinklus

Kiekvienam labai svarbu, kad konfidencialūs duomenys tarp siuntėjo ir gavėjo judėtų saugiai. Tinkama duomenų perdavimo tinklų priežiūra išsaugos judančios informacijos privatumą. Mūsų specialistai nustatys tinkamiausią jums įmonės tinklo topologiją. Pasirūpinsime tiek pradiniu, tiek naujai diegiamos papildomos įrangos identifikavimu. Įgalinsime saugumo tinkle taisykles. Konfigūruosime, diegsime atnaujinimus, stebėsime ir tobulinsime. Užkirskite kelią galimiems duomenų nutekėjimo incidentams iš karto.

Prižiūrime šių ir kitų gamintojų įrenginius

HP | MikroTik | Cisco | Juniper LAN | Ruckus | Ubiquiti | Cisco | HP Aruba WiFi

Jūs džiaugsitės, kad patikėjote savo įmonės duomenų perdavimo tinklų priežiūrą mums. Užtikrinsime stabilų veikimą ir suteiksime papildomų naudų. Pas mus galėsite išsinuomoti profesionalią tinklo įrangą. Gedimo atveju suteiksime pakaitinę.

Susisiekime

Duomenų perdavimo tinklų priežiūros privalumai

Tinklo įvykių stebėjimas

Mūsų budintis personalas pastebės net mažiausius pranešimus apie tinklo klaidas. Niekas neliks nepastebėta.

Įrangos nuoma

Jums nereikės jokių pradinių investicijų į tinklo įrangą. Sėkmingai naudositės mūsų suteikta įranga, kurią galėsite išsinuomoti.

Pakaitinė įranga

Pažadame tą pačią darbo dieną nedelsdami atstatyti veikimą, jeigu įranga sugestų. Jokių rūpesčių dėl sutrikusio tinklo veikimo.

Tinklo įvykių analitika

Užfiksuosime visas kylančias duomenų perdavimo tinklo anomalijas. Tikrinsime klaidas. Esant poreikiui – rekomenduosime tinklo optimizavimą.

Tarpininkausime su įrangos gamintojais

Dėl gedimų ar įrangos nesuderinamumo jūs nepatirsite jokių problemų. Mes inicijuosime remontą, pakeitimą ir derėsimės su gamintojais.

Konfigūracijos saugojimas ir atstatymas

Parengsime ir saugosime jūsų tinklo nustatymų konfigūraciją. Atsitikus nesklandumams, iš karto atstatysime kokybišką tinklo veikimą pagal nustatytas taisykles.

Gaukite asmeninį VPN tinklo priežiūros pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.