VPN tinklo priežiūra

Mes pasirūpinsime jūsų VPN tinklo priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai

mcoffice 42x

Prižiūrėkite savo duomenų perdavimo tinklus

Kiekvienam labai svarbu, kad konfidencialūs duomenys tarp siuntėjo ir gavėjo judėtų saugiai. Tinkama duomenų perdavimo tinklų priežiūra išsaugos judančios informacijos privatumą. Mūsų specialistai nustatys tinkamiausią jums įmonės tinklo topologiją. Pasirūpinsime tiek pradiniu, tiek naujai diegiamos papildomos įrangos identifikavimu. Įgalinsime saugumo tinkle taisykles. Konfigūruosime, diegsime atnaujinimus, stebėsime ir tobulinsime. Užkirskite kelią galimiems duomenų nutekėjimo incidentams iš karto.

Prižiūrime šių ir kitų gamintojų įrenginius

HP | MikroTik | Cisco | Juniper LAN | Ruckus | Ubiquiti | Cisco | HP Aruba WiFi

Jūs džiaugsitės, kad patikėjote savo įmonės duomenų perdavimo tinklų priežiūrą mums. Užtikrinsime stabilų veikimą ir suteiksime papildomų naudų. Pas mus galėsite išsinuomoti profesionalią tinklo įrangą. Gedimo atveju suteiksime pakaitinę.

Susisiekime

Duomenų perdavimo tinklų priežiūros privalumai

Tinklo įvykių stebėjimas
Tinklo įvykių stebėjimas

Mūsų budintis personalas pastebės net mažiausius pranešimus apie tinklo klaidas. Niekas neliks nepastebėta.

Įrangos nuoma
Įrangos nuoma

Jums nereikės jokių pradinių investicijų į tinklo įrangą. Sėkmingai naudositės mūsų suteikta įranga, kurią galėsite išsinuomoti.

Pakaitinė įranga
Pakaitinė įranga

Pažadame tą pačią darbo dieną nedelsdami atstatyti veikimą, jeigu įranga sugestų. Jokių rūpesčių dėl sutrikusio tinklo veikimo.

Tinklo įvykių analitika
Tinklo įvykių analitika

Užfiksuosime visas kylančias duomenų perdavimo tinklo anomalijas. Tikrinsime klaidas. Esant poreikiui – rekomenduosime tinklo optimizavimą.

Tarpininkausime su įrangos gamintojais
Tarpininkausime su įrangos gamintojais

Dėl gedimų ar įrangos nesuderinamumo jūs nepatirsite jokių problemų. Mes inicijuosime remontą, pakeitimą ir derėsimės su gamintojais.

Konfigūracijos saugojimas ir atstatymas
Konfigūracijos saugojimas ir atstatymas

Parengsime ir saugosime jūsų tinklo nustatymų konfigūraciją. Atsitikus nesklandumams, iš karto atstatysime kokybišką tinklo veikimą pagal nustatytas taisykles.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kaip apsaugoti VPN tinklą?

Jeigu jūsų verslas naudoja VPN tinklą, jums turėtų būti labai svarbu žinoti ir pagrindinius aspektus, susijusius su jo saugumu. Tokios žinios padės apsaugoti privatumą, svarbius duomenis bei net problemų ar kibernetinių atakų atveju gali padėti išsaugoti saugius komunikacijos kanalus tarp įmonės darbuotojų.

Norėdami užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, turite paruošti veiksmų planą ir jį įgyvendinti. Paskatinkite visus narius naudoti stiprius slaptažodžius ir dviejų faktorių autentifikavimą (MFA/2FA), kad išvengtumėte neleistinos prieigos prie VPN tinklo. Įgalinus MFA atsiranda reikalavimas, kad naudotojai, prieš gaudami prieigą, savo tapatybę patvirtintų ne tik įvesdami slaptažodį, bet ir unikalų kodą, siunčiamą į mobilųjį įrenginį. MDPCLOUD gali pasirūpinti MFA įdiegimu bei valdymu jūsų įmonės įrenginiams.

VPN tinklo priežiūrai labai svarbus ir šifravimas. Susipažinkite su patikimiausiais duomenų šifravimo protokolais, pvz., AES (Advanced Encryption Standard), kad užšifruotumėte per VPN perduodamus duomenis. Taip užtikrinama, kad net ir tuo, mažai tikėtinu atveju, kad duomenys būtų perimti, jie liktų neiššifruojami.

Jūsų IT personalas turėtų nuolat naujinti VPN programinę ir techninę įrangą. Įdiegdami naujausius saugumo patch‘us ir atnaujinimus, pašalinamos silpnos vietos, į kurias hakeriai ir kenkėjai gali taikytis.

Dedikuotos įsilaužimo aptikimo ir prevencijos sistemos nuolat stebės ir praneš apie neleistinus bandymus prisijungti ir įtartiną veiklą VPN tinkle. Tačiau tai yra ir tinklo administratoriaus atsakomybė. Jis taip pat turi pasirūpinti tinklo segmentavimu bei naudotojų prieigos apribojimu tik pagal poreikį. Segmentavimas apima skirtingų platformų, sistemų ir/ar neskelbtinų duomenų blokų atskyrimą nuo kitų tinklo dalių. Tokiu atveju net įsilaužimo ar pažeidimo atveju gali būti apsaugoti svarbiausi duomenys. Na, o darbuotojams (naudotojams), administratoriai turi suteikti prieigą tik prie tų išteklių ir paslaugų, kurios jiems reikalingos konkrečioms funkcijoms atlikti.

Administratorius taip pat turi atlikti reguliarius saugumo auditus, kad identifikuotų spragas ar problemas, kol jos netapo kritinėmis.

Visgi tam reikia labai kompetentingo VPN tinklų administratoriaus. Jo paieškos ir samdymas gali būti labai sudėtingi ir brangūs procesai. Šioje vietoje verslui vienas iš geriausių sprendimų - naudotis MDPCLOUD VPN tinklo priežiūros paslaugomis. Šios paslaugos suteikia prieigą prie aukščiausią kompetenciją bei geriausią techninę ir programinę įrangą naudojančių profesionalų, kurie turi patirtį VPN tinklo saugumo valdyme bei stebėsenoje. Mūsų paslaugos gali padėti sukonfigūruoti ugniasienes, įgyvendinti saugumo politiką ir periodiškai atlikti saugumo vertinimus, kad būtų užkirstas kelias grėsmėms.

Kokia yra VPN tinklo priežiūros paskirtis?

Saugumas, komfortas bei stabilus sistemų veikimas – pagrindiniai akcentai, į ką orientuota VPN tinklo priežiūra.

Kadangi kibernetinių grėsmių tik daugėja, o kenkėjų išpuolių strategijos nuolat keičiasi, įmonių atstovai bei kibernetinio saugumo ekspertai pripažįsta, kad reikia visapusiškai prižiūrėti ir aktyviai valdyti jautrius duomenis apdorojantį VPN. Virtualaus privataus tinklo priežiūra užtikrina nuolatinę stebėseną ir operatyvią pagalbą problemos atveju. Taip užtikrinamas sklandžiausias įmanomas VPN veikimas, net problemos atveju.

Pagrindinis VPN priežiūros tikslas - suteikti įmonėms dedikuotą kvalifikuotų specialistų, kurie specializuojasi VPN technologijų ir saugumo srityje, dėmesį ir visus reikalingus techninius sprendimus tokio tinklo naudojimui.

MDPCLOUD ekspertai yra pasirengę kurti, diegti ir prižiūrėti patikimą VPN architektūrą, pritaikytą konkretiems organizacijos poreikiams. Pasinaudodamos jų žiniomis, įmonės gali sukurti saugų ir veiksmingą ryšių tunelį, kuris:

  • Suteikia galimybę turėti saugią nuotolinę prieigą;
  • Sujungia skirtingus biurus ar komandas;
  • Apsaugo slaptus duomenis.

Su VPN tinklo priežiūra, įmonės gali pasitikėti, jog MDPCLOUD specialistai nuolat stebi ir aptinka net ir smulkiausias grėsmes. Jūsų infrastruktūros techninės dalys stebimos realiuoju laiku, kad būtų nustatyti bet kokie neįprastos veiklos ar saugumo pažeidimų požymiai. Nustačius galimą grėsmę, priežiūros komanda gali reaguoti nedelsdama ir sumažina riziką.

Kas daro įtaką VPN tinklo priežiūros kainai?

Kaip ir kiekviena paslauga, taip ir VPN tinklo priežiūra gali būti prenumeruojama iš MDPCLOUD pagal mėnesinį prenumeratos mokestį. VPN tinklo priežiūros kainai įtakos gali turėti įvairūs techniniai faktoriai. Tam, kad paslauga būtų kokybiška ir naudinga, įvertiname klientų poreikius bei pateikiame optimaliausią pasiūlymą.

Didelę įtaką priežiūros paslaugos kainai turi naudotojų (user) skaičius bei tinklo architektūra. VPN naudotojų skaičius turi didelę įtaką pačios priežiūros sudėtingumui ir reikalavimams. Dėl didesnio naudotojų skaičiaus gali prireikti papildomų išteklių ir stebėsenos, kad būtų aprėpiami potencialūs pavojai, valdomas daug didesnis duomenų srautas. Na, o tinklo architektūrinis kompleksiškumas taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Jeigu tinklas yra labai sudėtingas ir daugiasluoksnis, su skirtingais naudotojų prieigos lygiais bei integruotomis trečiųjų šalių programomis, įskiepiais ar kitais priedais, klientui gali reikėti žymiai išsamesnės priežiūros. Tai turi įtakos VPN tinklo priežiūros kainai.

Kaina gali priklausyti ir nuo VPN reikalingo saugumo lygio. Įdiegiant ir palaikant pažangias saugumo priemones, pavyzdžiui, šifravimo protokolus, įsilaužimo aptikimo sistemas ir grėsmių stebėseną, reikia daugiau resursų.

Įtakos turi ir duomenų, perduodamų per VPN, kiekis bei jam reikalingas pralaidumas (bandwith). Dėl didelio duomenų srauto gali prireikti apkrovos balansavimo ir duomenų srauto optimizavimo sprendimų.

Jei įmonė veikia griežtai prižiūrimoje verslo srityje, kurioje taikomi specialūs atitikties reikalavimai, šių standartų laikymasis taip pat gali pareikalauti papildomų išteklių ir žinių. Taip pat turime atsižvelgti į individualius susitarimus bei geografinį įmonės resursų pasiskirstymą.

Gaukite asmeninį VPN tinklo priežiūros pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7