Serverių priežiūra

Mes pasirūpinsime visapusiška jūsų serverių priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai.

cloud 62x

Serverių priežiūros paslaugos

Stabiliai veikiančią jūsų IT infrastruktūrą užtikrins tik tinkama nuolatinė serverių priežiūra. Mūsų specialistai pasirūpins jūsų serverių pradiniu sukonfigūravimu, įdiegs savalaikius atnaujinimus ir organizuos nuolatinę serverių stebėseną. Pastoviai domėsimės jūsų serverių veikimu, atliksime profilaktines patikras, todėl būsite pilnai apsaugoti nuo galimų incidentų ateityje.

Kiekvienas serverius aptarnaujančios komandos specialistas turi griežtos atsakomybės darbo sutartis. Savo veiklą apdraudėme civilinės atsakomybės draudimu, todėl kiekvienas dėl mūsų kaltės nuostolių patyręs klientas yra tikras, kad nuostolius atlygins draudimo kompanija.

Planai

Pagrindiniai serverių priežiūros privalumai

Pradinis diegimas ir konfigūravimas

Turėsite serveriuose savo pasirinktas operacines sistemas ir papildomus paketus. Būsite aprūpinti patogiais stebėsenos įrankiais. Naudojamos programos bus sukonfigūruotos pagal reikiamus nustatymus

Serverių stebėjimas

Nuolat stebėsime jūsų serverių darbą ir tinkamą funkcionavimą. Taip apsisaugosite iš anksto nuo galimų nenumatytų sutrikimų. Mūsų sistemų administratoriai bus operatyviai informuojami apie nepalankion pusėn besikeičiančius serverių darbo rodiklius.

Atnaujinimų diegimas

Su serverių priežiūros paslaugų planais gausite operacinių sistemų, programinės įrangos ir antivirusinių programų naujausius atnaujinimus. Būsite ramūs, kad bet kuriuo momentu serverių padėtis yra pilnai kontroliuojama.

Operatyvus incidentų sprendimas 24/7

Kiekvieną darbo ir nedarbo dieną, visą parą budinčiu telefonu registruosime jūsų serverių problemas. Kadangi serverių priežiūros paslauga teikiama nuotoliniu būdu, praktiškai visi sutrikimai šalinami iš karto nedelsiant.

Atstatymas iš atsarginių kopijų

Įrangos gedimo ar duomenų praradimo atvejais – turėsime paruoštas atsargines programinės įrangos kopijas. Sudarysime kopijavimo grafikus, stebėsime atliktų kopijų atitikimą ir atstatymo eigą.

Proaktyvus valdymas

Atliksime saugumo ir bylų įrašų (log) auditą. Analizuosime ir planuosime naudojamus resursus. Pasirūpinsime serverių greitaveikos analize ir jos optimizavimu. Tai padės išvengti papildomų galimų sutrikimų iš anksto.

MDP CLOUD serverių priežiūros planai

Planas SLA1 Planas SLA2 Planas SLA3
Aptarnavimo laikas / Gedimų šalinimas 8:00-18:00 val., d.d. 8:00 – 24:00 val., d. d. 24 x 7
Pradinis diegimas, konfigūravimas
Atnaujinimų diegimas, konsultacijos
Serverio stebėsena
Rezervinių duomenų kopijų priežiūra
Duomenų atstatymas iš rezervinių kopijų
Incidentų registravimas 24/7
Proaktyvus valdymas -
Reakcijos į incidentą laikas iki 4 val. iki 2 val. iki 30 min.
Incidento sprendimo laikas iki 4 val. iki 2 val. iki 1 val.
Kaina be PVM (be ilgalaikių įsipareigojimų)
39.90 Eur/mėn.
59.90 Eur/mėn.
99.90 Eur/mėn.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kaip serverių priežiūra gali padidinti įmonės efektyvumą?

Visų pirma – perdavus tokią sritį, kaip serverių priežiūra, patikimiems MDPCLOUD specialistams, jūs sumažinate apkrovą įmonės darbuotojams. IT departamentas ar kiti už serverius iki tol atsakingi specialistai turės daugiau laiko kitoms užduotims. Na, o jeigu serverių priežiūra iki tol nesirūpinote, jau dabar reikėtų apsvarstyti apie pasinaudojimą tokia galimybe.

Net ir viena problema ar spraga gali labai brangiai kainuoti. Įsilaužus į serverį gali būti nutekinti arba pavogti svarbūs duomenys, sustabdyta jūsų veikla. Tai sumažina klientų pasitikėjimą, gali atnešti nuostolius, užtraukti baudas ir ne tik. Operatyviai dirbantys MDPCLOUD specialistai proaktyviai analizuoja klientų patikėtus serverius. Dėl to serverių priežiūra padeda daugumai klientų padidinti efektyvumą, nes sumažėja poreikis spręsti su šia sritimi susijusias problemas.

Efektyvi serverių priežiūra reikalauja daug dėmesio, laiko bei žinių. Tikrai ne visoms įmonėms apsimoka skirti šią atsakomybę vienam iš darbuotojų. Keletas kitų privalumų, kaip ši paslauga padeda įmonėms didinti našumą:

  • Aktyvi stebėsena ir reguliari serverių priežiūra užtikrina greitą problemų sprendimą. Na, o tai leidžia darbuotojams naudotis svarbiausiais ištekliais be pertrūkių. Tai didina bendrą organizacijos ir atskirų komandų produktyvumą.
  • MDPCLOUD serverių priežiūros ekspertai optimizuoja serverių konfigūracijas, efektyviai paskirsto išteklius ir tikslina sistemos parametrus. Dėl to pagerėja serverio našumas, o tai juntama jūsų darbuotojams, klientams, partneriams.
  • Serverių priežiūros paslaugos įgalina patikimiausias, naujausias saugumo priemones, pavyzdžiui, ugniasienes, antivirusinę programinę įrangą. Administratoriai daro joms reguliarius atnaujinimus.
  • Serverių priežiūros paslaugos yra labai lanksčios scaling‘ui. Dėl to bet kuri įmonė gali, vos tik prireikus, plėsti savo serverių infrastruktūrą.

Tokios paslaugos neretai užtikrina, kad serverių aplinka atitiktų pramonės standartus ir teisinius reikalavimus.

Kokie yra serverių priežiūros veikimo principai?

Vertinant visą kibernetinės apsaugos infrastruktūrą, daugumai verslų serverių priežiūra atliks pamatinę - svarbiausią rolę. Jeigu norisi išvengti prastovų ar problemų, serveriai turi veikti optimaliai ir būti apsaugoti nuo grėsmių. MDPCLOUD serverių priežiūros paslauga apima įvairius techninius, programinius ir planavimo procesus, kurie padeda: optimizuoti resursų išnaudojimą, neutralizuoti dažniausiai kylančias grėsmes, išvengti bereikalingo downtime.

Kvalifikuoti serverių technologijų specialistai nuolat stebi jų būklę ir nustato galimas problemas, kol jos neišaugo į kritines. Siekdami užtikrinti sklandų, nepertraukiamą darbą, jie analizuoja serverio log‘us, resursų paskirstymą ir tinklo srautą pagal poreikį.

Didelę serverio priežiūros darbų dalį sudaro reguliarūs atnaujinimai ir patch‘ai, kuriais siekiama pašalinti saugumo spragas. Tokie atnaujinimai ir korekcijos užtikrina, kad serveris veiktų su naujausia, saugiausia, o ne legacy programinės įrangos versija, kurią būtų daug lengviau atakuoti. Tuo pačiu, siekiant apsaugoti serverį nuo išorinių grėsmių, pritaikomi IT ir kibernetinio saugumo lyderių geriausiai vertinami saugumo protokolai. Tai apima ugniasienės konfigūracijas, įsilaužimo aptikimo sistemas ir antivirusines programas.

Vienas iš pagrindinių paslaugos principų yra atsarginės kopijos, jų kūrimas ir valdymas. Pagal grafikus kuriamos bei atnaujinamos šios kopijos. Atsiradus poreikiui, dėl gedimo, žmogiškos klaidos ar kitų problemų, šių kopijų pagalba galima atkurti duomenis.

Visi išvardinti procesai reikalauja laiko ir žinių. Tačiau pasirinkus MDPCLOUD, visus rūpesčius perima mūsų specialistai, tad našta jūsų IT personalui arba komandai sumažėja. Resursai ir laikas gali būti skiriami pridėtinės vertės kūrimui, o ne techniniam darbui. Mes garantuojame visą parą teikiamą techninę pagalbą, kad būtų greitai sprendžiamos visos su serveriu susijusios problemos ir iki minimumo sumažintos prastovos.

Gaukite asmeninį serverių priežiūros pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną

Susisiekite su mumis 24/7