Mobiliųjų įrenginių valdymas (MDM)

Mes pasirūpinsime jūsų mobiliųjų įrenginių valdymu. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai.

mcoffice 42x

Mobiliųjų įrenginių valdymas (MDM)

Savo įmonės veikloje tikriausiai naudojate darbuotojams priskirtus darbinius mobiliuosius telefonus. Darbuotojams turite užtikrinti galimybę saugiai prisijungti prie vidinių įmonės sistemų nuotoliniu būdu. Kadangi nuotolinis darbas vis populiarėja, o išmaniųjų įmonės įrenginių daugėja, jums bus aktualu turėti mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimą (MDM – angl. Mobile Device Management). Tik taip užtikrinsite saugumo taisyklių laikymąsi, kai prie tinklo darbuotojai jungiasi mobiliaisiais įrenginiais.

Kaip veikia mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimas?

Mobiliųjų įrenginių valdymo sprendimas sukurtas Microsoft Intune pagrindu. Jis suteiks jums galimybę mobiliuosiuose įrenginiuose įdiegti taisykles. Taisyklių pritaikymas užtikrins vidinių įmonės duomenų saugumą. Taip pat, galėsite apriboti nepageidaujamų programėlių naudojimą darbo metu, matyti įmonės įrenginių apskaitą. Įrenginio praradimo atveju – nuotoliniu būdu greitai pašalinsite iš jo svarbius duomenis.

 

Susisiekime

Kokios yra grėsmės įmonei, kuri nenaudoja mobiliųjų įrenginių valdymo?

Jeigu jūsų įmonė nesinaudoja MDM sprendimu, hakeriai ir kibernetiniai nusikaltėliai gali lengviau pakenkti jūsų įmonei. MDM paslaugos padeda užkamšyti įvairias spragas bei pagerina duomenų apsaugą, skatiną produktyvumą ir gerina verslo pasiruošimą atremti kibernetines grėsmes.

Jeigu nenaudojamas mobiliųjų įrenginių valdymas, visi prie sistemų prisijungti galintys įrenginiai tampa potencialios atakos taikiniu. Netyčia pamestas ar laikinai prarastas įrenginys iš karto gali atskleisti visus slaptus duomenis bei suteikti prieigą prie jautrios informacijos.

Be MDM naudojami įrenginiai yra labiau bei lengviau pažeidžiami kenkėjiškų programų ir phishing tipo atakų. Šių atakų iniciatoriai gali pakenkti įmonės techninei įrangai, nutekinti ar pavogti svarbią informaciją ir sutrikdyti verslo veiklą sukeliant prastovas. Tai kenkia jūsų finansams, klientų pasitikėjimui, prestižui. Efektyvus mobiliųjų įrenginių valdymas labai sumažina phishing (taip pat ir jo atmainų – smishing, vishing bei kitų, grėsmes).

Labai svarbu paminėti ir tai, kad neretais atvejais, be MDM paslaugų, pačios įmonės negali užtikrinti reikalavimų ir reglamentų atitikties. Prietaisai su pasenusia operacine sistema ar programine įranga, silpnais slaptažodžiais arba išjungtais saugumo nustatymais taip pat tampa lengvu grobiu hakeriams. MDPCLOUD siūlomas mobiliųjų įrenginių valdymas nuo to saugo.

Na ir galiausiai nereikėtų pamiršti apie atsarginių duomenų kopijų kūrimo ir atkūrimo galimybes. Net pametus ar praradus įrenginį svarbūs duomenys gali būti atkurti ir išsaugoti!

Gaukite asmeninį mobiliųjų įrenginių valdymo pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7