Cloud serveriai

MDPCLOUD – transformuokite savo svetainių ir/ar aplikacijų greitaveika į kitą lygį. Cloud paslaugos sukurtos inovatyvioms įmonėms, kurios taip pat siekia maksimalaus saugumo ir duomenų valdymo patogumo. Išsirinkite Cloud talpinimą atitinkantį Jūsų poreikius.

Cloud serveriai

Debesijoje esantys VPS arba dedikuoti serveriai – lankstus sprendimas, tinkantis smulkiam, vidutiniam ar stambiam verslui. Priklausomai nuo jūsų verslo poreikių, MDPCLOUD gali rasti tinkamą sprendimą bei pasiūlyti patraukliausias technines sąlygas. Virtualūs serveriai gali susidoroti su netikėtai išaugusiais poreikiais bei palaikyti optimalų kompiuterinių sistemų našumą. Jauskitės užtikrinti dėl to, kad jūsų komanda ir jūsų klientai/partneriai galėtų turėti reikiamą prieigą prie informacijos. Augant jūsų poreikiams sprendimo techninės galimybės galime plėsti. Tai suteikia maksimaliai lanksčias galimybes.

Privatus arba shared tipo hostingas eliminuos daugybę techninių iššūkių bei supaprastins IT ūkio valdymą, padidins kelių darbo vietų našumą, o taip pat - pagerins santykius su klientais. Pasinaudoję mūsų specialia skaičiuokle galite iš karto matyti preliminarią cloud serverio kainą pagal individualius poreikius.

VMware Cloud hosting v2
Icon VPS server rentalO v2
VPS serverių nuoma
 • AMD Epyc™ procesoriai
 • DDoS apsauga
 • Galimybė pridėti diskus iki 10TB
 • Bitdefender GravityZone apsauga
Nuo
6.93 Eur/mėn.
cPanel litespeed cloud
Icon cPanel+Litespeed hosting v3
Svetainių talpinimas ir el. paštas
 • cPanel+Litespeeed
 • PHP 7.4, 8.X
 • MariaDB / MySQL
 • Neriboti ir nemokami SSL
 • NVMe SSD diskai
Nuo
7.99 Eur/mėn.
VMware cloud servers 04 11
icons8 check document
VMware Cloud Serveriai
 • Aukšto patikimumo
 • Enterprise NVMe diskai
 • VMware vCenter Enterprise+
 • Veeam rezervinės kopijos
Nuo
103.56 Eur/mėn.
nvidia grid cloud vdi
Icon NVIDIA vGPU hosting v3
NVIDIA vGPU talpinimas
 • Pritaikyta darbui su BIM
 • NVMe SSD greitieji diskai
 • NVIDIA GRID technologija
 • Optimizuota nuotoliniam darbui

 

Nuo
99.99 Eur/mėn.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl yra reikalingi Cloud serveriai?

Įprasti serveriai - brangi techninė įranga, kuriai reikia specializuotos fizinės vietos, aptarnavimo, išlaikymo. Tokia finansinė našta nebūtinai yra patraukli opcija. Be to, tikrai ne visoms įmonėms bei ne visoms komandoms reikalingas viso serverio pajėgumas. Dėl to atsiranda debesyje veikiantys (angl. cloud) serveriai, kurie gali padalinti resursus keliems naudotojams arba tapti atskiru, dedikuotu serveriu didesnį poreikį turintiems naudotojams.

Lyginant su fiziniais serveriais, cloud server sprendimas yra daug labiau pritaikomas prie augančių poreikių. Augant įmonei, reikia daug dėmesio kreipti į scaling‘ą, o tai kelia nemažai galvosūkų. Debesijos serveriai pasižymi neprilygstamomis scalinimo galimybėmis, todėl įmonės gali lengvai didinti arba mažinti savo naudojamus resursus realiu laiku, pagal esamą poreikį. Toks lankstumas ypač naudingas įmonėms, kurių darbo krūvis svyruoja pagal valandinį, savaitinį ar sezoninį intervalą. Tai taip pat yra reikalinga toms bendrovėms, kurių, kaip minėjome, poreikiai sparčiai auga. Svarbu išskirti ir kitus paslaugos privalumus:

  • Ekonomiška. Cloud serveriai nereikalauja didelių pradinių investicijų į techninę įrangą. Paprastai mokamas daug mažesnis mėnesio mokestis. Tai padeda įmonėms optimizuoti IT išlaidas.

 

  • Patikimumas ir pasiekiamumas. MDPCLOUD turi keliuose kontinentuose veikiančią, patikimą techninę infrastruktūrą. Taip pat saugome atsargines duomenų kopijas, tad downtime sumažinamas iki minimumo, o minimalios prastovos net ir nelaimės atveju padeda išvengti didesnių nuostolių. Pats atsarginių kopijų kūrimas užtikrina verslo tęstinumą.

 

  • Globalios prieigos galimybės. Tokie serveriai leidžia įmonėms diegti programas ir paslaugas net per tūkstančių kilometrų atstumą, visai kitame kontinente.

 

  • Aukščiausio lygio našumas. MDPCLOUD virtualūs serveriai aprūpinti naujausia technine įranga, todėl darbų eiga bus sklandesnė.

 

  • Nuotolinė prieiga ir bendradarbiavimo galimybė. Cloud serveriai suteikia nuotolinę prieigą prie programų ir duomenų, todėl darbuotojai gali dirbti iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Tai pagerina bendradarbiavimo galimybes ir pakelia produktyvumą, ypač organizacijose, kur vyrauja nuotolinis ar hibridinis darbo modelis.

 

  • Lengviau jums. Serverių išlaikymu bei atnaujinimais, apsauga rūpinasi profesionalūs specialistai. Jums dėl to sukti galvos nereikia.

 

  • Draugiškesnis sprendimas aplinkai. Cloud server technologija gali skatinti tvarumą, nes serverio ištekliai gali būti paskirstomi keliems naudotojams, todėl suvartojama mažiau energijos.

 

Kokios yra Cloud serverių rūšys? MDPCLOUD sprendimai

Žvelgiant iš techninės pusės, cloud serveriai gali būti kategorizuojami net į kelias rūšis. Tai priklauso nuo konfigūracijos, diegimo sprendimo ir paslaugų teikimo modelio.

Ši kategorija gali apimti privačius/dedikuotus arba išdalintus serverius. MDPCLOUD siūlo daug skirtingų sprendimų, kurie tinka įvairiems organizacijų poreikiams. Apžvelkime pagrindinius.

Privatus vGPU debesis

GPU arba grafikos procesorius yra reikalingas atliekant sudėtingas, daug techninių resursų reikalaujančias darbo, kūrybos užduotis su kompiuteriu. Organizacijoms dažnai apsimoka investuoti į virtualizuotą sprendimą su vGPU prieiga. Tada darbo vieta turi prieigą prie labai galingos techninės įrangos be didelių išlaidų, kurių reikėtų norint ją nusipirkti. Vietoje to mokamas lankstus prenumeratos mokestis. Tai – aukšto našumo, lanksti ir privati debesijos serverio paslauga.

Net palyginus su VDI, toks sprendimas gali būti naudingesnė investicija. Jis sukuria kone idealias sąlygas dirbti su virtualaus bendradarbiavimo, AI (dirbtinio intelekto), IoT (daiktų interneto) sistemomis ir ne tik.

cPanel+Litespeed talpinimas (hosting)

MDPCLOUD gali pasiūlyti cPanel Starter, cPanel PRO ir cPanel PRO+ planus, kurie pasirūpins svetainių talpinimu debesyje.

VMware Cloud serveriai

Net ir didžiausiems darbo krūviams tinkantis sprendimas, kuris leidžia optimaliai naudoti IT resursus bei efektyviai valdyti jiems skirtą biudžetą. Tai – didelio našumo techninės galimybės už labai prieinamą kainą. Jūsų resursai ir duomenys bus visiškai izoliuoti, patalpinti didelės talpos privačiame tinkle, o visas talpyklų turinys bus dubliuojamas, kuriamos atsarginės kopijos.

Kaip naudotis Cloud serveriais?

Jeigu jus domina galimybė naudotis virtualiais cloud serveriais, jau dabar susisiekite su mūsų komanda. Kartu su specialistais aptarsite įdiegimo ir paleidimo galimybes jūsų verslui.

Pasirinkę MDPCLOUD gausite prieigą prie geriausių įmanomų techninių sprendimų labai patraukliomis sąlygomis. Galėsite pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį planą. Beveik visus paleidimo darbus galima atlikti nuotoliniu būdu, todėl jums tereikės tik naudotis serverių teikiamais privalumais, o visa technine dalimi bei ūkio priežiūra pasirūpinsime mes.

Debesijos sprendimai išlieka lankstūs ir gali prisitaikyti prie bet kada pasikeisti galinčių jūsų poreikių. Duomenys yra apsaugoti, dubliuojami ir visada pasiekiami, todėl gali padidėti įvairių procesų našumas ir komandos rezultatai.