Lengva migracija į Microsoft 365

Nuo
6.72 Eur/mėn.

Migracija į Microsoft 365

Kaip MDP CLOUD supaprastina Microsoft 365 Viskas ko reikia sklandžiam darbui.

Pašto šifravimas
Pašto šifravimas

50GB pašto dėžutė kiekvienam vartotojui, verslo klientams - 150MB prikabinamiems failams.

Didelės pašto dėžutės
Didelės pašto dėžutės

50GB pašto dėžutė kiekvienam vartotojui, verslo klientams - 150MB prikabinamiems failams.

Dėžutės saugumas
Dėžutės saugumas

Galimybė uždrausti nepageidaujamų failų persiuntimą toliau (forward).

Apsauga nuo spamo
Apsauga nuo spamo

Kiekviena pašto dežutė saugoma aukšto lygio apsauga nuo spamo nemokamai.

Mūsų migravimo procesas

Jūs būsite pilnai pasirengę toliau dirbti mažiau kaip per savaitę

01
Pirmas kontaktas

MDP CLOUD komanda susisieks su jumis, kad išsiaiškinti jūsų poreikius ir suplanuoti migravimo strategiją. Jums bus paskirtas dedikuotas specialistas, su kuriuo galėsite bendrauti viso migravimo metu ir po jo.

02
Darbai prieš migravimą

MDP CLOUD komanda išanalizuos jūsų esamą aplinką ir patars ka reikėtų padsaryti prieš migravimą. Jie paruoš jūsų Microsoft 365 licencijas, iš naujo sukurs vartotojus ir jų profilius. Tuomet sutarsime migravimo datą.

03
Migravimas

Jūsų migravimo dieną jūsų elektroninis paštas bus nukreiptas į Microsoft 365 paskyrą. Mūsų migravimo specialistas jus informuos apie kievieną atliekamą žingsnį.

04
Vietiniai nustatymai

Mes sukursime jūsų elektroninio pašto paskyras lokaliuose kompiuteriuose. Taip pat užtikrinsime, kad paskyros veiktų ir mobiliuose įrenginiuose.

05
Darbai po migravimo

Ne vėliau kaip 2 dienos po migravimo mūsų specialistas pasiteiraus kiekvieno jūsų darbuotojo ar migravimas praėjo sėkmingai, kad įsitikinti, kad neliko atvirų klausimų.

06
Mokymai

Po sėkmingo migravimo mes jums pristatysime savo specialistų grupę, kurie jums padės pilnai išnaudoti Microsoft 365 teikiamus privalumus ir suefektyvinti procesus.

Ką mes migruojame?

Paskyros

Nereikia iš naujo kurti Active Directory.

Microsoft 365

Perkeliame Microsoft 365 vartotojus iš vieno paslaugų teikėjo į kitą.

Dokumentai

Iš SharePoint į bendrus katalogus. Gali būti papildomi mokečiai.

Pašto dėžutės

Elektroninis paštas ir duomenys iš praktiškai visų elektroninio pašto platformų.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kodėl turėčiau migruoti į Microsoft 365?

Microsoft 365 siūlo visapusišką paslaugų paketą, kuris apima elektroninį paštą, kalendorius, bendradarbiavimo įrankius, failų saugojimą ir kitas funkcijas. Migravimas gali pagerinti darbuotojų bendradarbiavimą ir efektyvumą, taip pat užtikrinti aukštą duomenų saugumą.

Kaip paruošti organizaciją migracijai?

Prieš pradedant migraciją, organizacija reikėtų atlikti išsamią analizę, parengti reikiamus resursus ir sutelkti į IT saugumo aspektus. Būtina susipažinti su Microsoft 365 funkcijomis ir planais, kad būtų pasirinktas tinkamas sprendimas.

Ar galiu išlaikyti esamus duomenis per migraciją?

Dauguma migracijų leidžia perkelti esamus duomenis, įskaitant elektroninį paštą, kontaktus, kalendorius ir kitus failus. Tai svarbu atsižvelgti į savo organizacijos poreikius ir pasirinkti tinkamą migracijos metodą.

Kokius įrankius galiu naudoti migracijai?

Microsoft siūlo keletą įrankių migracijai, įskaitant Microsoft 365 migracijos planuotoją, Exchange migracijos įrankį, SharePoint migracijos įrankį ir kitus. Pasirinkus tinkamą įrankį, svarbu laikytis dokumentacijos ir gairių, kad būtų išvengta klaidų.

Kaip užtikrinti sklandų Microsoft 365 migracijos procesą?

Sklandžiam migracijos procesui reikia atidžiai planuoti, iš anksto atlikti bandomąsias migracijas, užtikrinti pakankamą komunikaciją su darbuotojais, atlikti galutinį patikrinimą ir teikti mokymus, kad darbuotojai būtų pasiruošę naudoti naujas funkcijas. 

Prieš pradėdami migraciją, būtina atlikti išsamią organizacijos analizę ir konsultuotis su specialistais, kurie gali padėti pasirinkti tinkamiausią migracijos būdą ir užtikrinti, kad visa migracija vyktų sklandžiai.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Susisiekite su mumis Jums rūpimosi paslaugomis ir asmeninį pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7.

Parašykite mums