IT įrangos valdymas ir priežiūra

Mes pasirūpinsime visapusišku jūsų IT įrangos valdymu ir priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti verslo auginimui.

IT įrangos priežiūros paslaugą sudaro

Greitas sutrikimų šalinimas
Greitas sutrikimų šalinimas

Dažniausiai, net 97 % visų gedimų įmanoma pašalinti nuotoliniu būdu. MDP Cloud IT įrangos priežiūros specialistai greitai sutvarkys sutrikimą prisijungę nuotoliniu būdu, o jeigu nepavyks nuotoliniu būdu, atvyks į jūsų darbo vietą.

Proaktyvi sutrikimų prevencija
Proaktyvi sutrikimų prevencija

Kasdien atliekame profilaktinius jūsų IT įrangos patikrinimus. Tokiu būdu jūs išvengsite iki 35% galimų kasdieninių kompiuterių sutrikimų. Mūsų priežiūros specialistai juos aptiks ir sutvarkys dar iki galimo sutrikimo pasireiškimo. MDP CLOUD sistemos skanuoja įrenginius ir, atsiradus galimam sutrikimui ar prevencijai, automatiškai infomuoja IT administratorius.

Atnaujinimų diegimas

Gausite visus savalaikius operacinės sistemos, programų ir antivirusinės programinės įrangos atnaujinimus. Kiekvieną minutę žinosite, kad pas jus bus aptikti naujausi virusai, bei įmonės sistemos bus apsaugotos nuo nesankcionuotų prisijungimų.

Profesionalus administravimas

Sutaupysite lėšų, nes nebereikės išlaikyti savo IT administratoriaus. Jums bus pasiruošusi padėti visa mūsų profesionalų komanda.

Paslaugos teikiamos vadovaujantis ITIL principais ir ISO standartais

Klientų aptarnavimo procesas vadovaujasi ITIL principais, remiantis geriausiomis tarptautinėmis praktikomis. Tai apima užklausų registravimą, analizavimą, nukreipimą kompetetingam specialistui ir sprendimų priėmimą. Užtikrinamas nepertraukiamas ISO standartų ir procedūrų informacijos saugos, valdymo ir prieigos valdymo srityse laikymasis.

Kasdieninis CVE pažeidžiamumo skanavimas

CVE pažeidžiamumas yra programinės įrangos kodavimo klaidos, kurią įsilaužėliai naudoja įsiskverbdami į informacinę sistemą ir atlikdami neteisėtą veiką. MDP CLOUD kasdien atlieka prižiūrimos įrangos skanavimus ir, identifikavus kodavimo klaidas, apie tai informuoja savo klientą bei pasiūlo sprendimo galimybes.

Mūsų siūlomi IT įrangos priežiūros planai

Suteiksime kiekvienai jūsų kompiuterizuotai darbo vietai priežiūros paslaugas. Būsite ramūs dėl kiekvieno stacionaraus, nešiojamo kompiuterio, programinės įrangos ir periferinių biuro įrenginių saugumo. Mėgausitės sklandžiu darbu.

Planas SLA1 Planas SLA2 Planas SLA3
Proaktyvi įmonės sistemų priežiūra ir stebėjimas
Operacinės sistemos, programų ir antivirusinės programinės įrangos atnaujinimai
IT pagalba nuotoliniu būdu
Papildomas mokestis už IT priežiūrą, kai sutrikimo negalima pašalinti nuotoliniu būdu (97% sutrikimų yra išsprendžiami nuotoliniu būdu) 50 Eur/val. 50 Eur/val. 50 Eur/val.
Ilgiausia sutrikimų šalinimo trukmė darbo valandomis, val. iki 4 val. iki 2 val. iki 30 min
Sutrikimų registravimas tiesiai iš vartotojo kompiuterio
Mėnesinė atliktų užduočių ataskaita PDF formatu
Kieto disko šifravimas
Klientų portalas, kuriame vadovai gali matyti visas savo įmonės sukurtas užduotis
Nemokamas IT įrangos ir programų auditas kas 4 mėn.
7,99 Eur/mėn.
12,99 Eur/mėn.
16.99 Eur/mėn.
Bitdefender GravityZone Business Security 4,39 Eur/mėn 4,39 Eur/mėn 4,39 Eur/mėn
Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise 7,39 Eur/mėn 7,39 Eur/mėn 7,39 Eur/mėn

Nerandate individualiai jums tinkančio paslaugų plano?

Susisiekite su mumis ir kartu atraskime tinkamiausią sprendimą jums.

Saugi darbo vieta

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Šiuolaikinės technologijos gerokai palengvina ir pagreitina įmonės darbą, tačiau tik tuomet, kai yra tinkamai ir laiku prižiūrimos. IT sritis tampa per plati, kad ne IT darbuotojai galėtų tinkamai prižiurėti IT įrangą. Paprastai sunku vienu metu ir vystyti įmonės veiklą, ir rūpintis kokybišku įdiegtų technologijų funkcionavimu, be to, tam reikia ir žinių. Todėl, siekdami užtikrinti maksimalų klientų patogumą ir darbo našumą, pasirūpiname visų įmonės kompiuterių priežiūra ir jų saugumu. Taip pat, pasiūlysime jūsų veiklai tinkamiausius sprendimus.

Stalinių ir nešiojamų kompiuterių operacines sistemas ir programas, spausdintuvus ir kt. biuro įrangą. Spausdintuvų techninė ir programinė įranga turi būti suderinama pagal gamintojo reikalavimus. Kompiuteryje turi būti įdiegta Windows arba OSX operacinė sistema.

Mūsų specialistai prižiūrės jūsų kompiuterius, serverius ir tinklo įrangą, taip pat teiks konsultacijas jūsų darbuotojams, valdys prieigos teises, diegs atnaujinimus ir stebės sistemos veiklą. Mes taip pat padėsime jums įsigyti reikalingą techninę ir programinę įrangą, kad jūsų sistemos veiktų saugiai ir kad nebūtų prarasti jūsų duomenys. Mūsų profesionalūs technikai ir sistemos administratoriai rūpinsis visu jūsų IT infrastruktūros priežiūra ir teiks konsultacijas dėl kasdienių klausimų. Patyrę ekspertai padės suprojektuoti ir įdiegti efektyvius IT sprendimus, pvz., atnaujinti IT infrastruktūrą ar įdiegti saugumo sprendimus.

Kreipiniai vykdomi per MDP CLOUD RMM programėlę, kuri yra instaliuojama į visus įmonės kompiuterius po sutarties pasirašymo. Supildžius užklausą per programėlę, mūsų pagalbos tarnybai bus matomas įrenginys iš kurio užklausa siųsta, jo buklė, vartotojas ir kita informacija, kuri leidžia išspręsti sutrikimą ženkliai greičiau, nes taip sutaupoma laiko: įmonės, vietos, įrenginio, vartotojo identifikavimui.

Endpoint Detection and Response (EDR) yra kompiuterių ir serverių saugumo sprendimas, kuris sujungia nuolatinį, realaus laiko stebėjimą ir kompiuterio duomenų ir žinių rinkimą su aptikimo galimybėmis ir automatizuotomis reakcijomis.

MDP CLOUD EDR realiu laiku aptinka grėsmes, įskaitant failų tipines atakas, žalingą programinę įrangą. Remiantis grėsmių analitika nuolat stebint įvykius debesyje, EDR prioritetizuoją saugumo įvykius, sudarydama incidentų sąrašą, skirtą tyrimui ir reakcijai.

XDR yra saugumo architektūros modelis, kuris siekia apsaugoti organizacijas nuo pažangios internetinių grėsmių, tokių kaip kenkėjiški programinės įrangos programos, hakerių atakos ar duomenų nutekėjimai.

Bitdefender XDR (Extended Detection and Response) praplečia EDR saugumo galimybes integruojant papildomus telemetrijos šaltinius, naudojamus teikti kontekstiniais pagrindais paremtus saugumo įvykius.

Pagrindinis XDR tikslas yra sumažinti aptikimo ir atsako laiką, taip leidžiant organizacijoms greičiau nustatyti ir atremti saugumo pažeidimus. Tai padeda sumažinti galimą žalą, kurią gali patirti organizacija, ir apsaugoti ją nuo didelės rizikos saugumo incidentų.

Pilnas disko šifravimas apsaugo jūsų visą kietąjį diską nuo neautorizuoto prieigos vienu metu. Tūkstančiai nešiojamųjų kompiuterių kas savaitę dingsta arba yra pavogti. Be viso disko šifravimo, kas jį suranda (arba vogia), gali pasiekti duomenis, esančius kietajame diske. Tiesiog idėjus kieta diską į kita kompiuterį ir jūsų duomenys tampa prieinami be jokiu slaptažodžių.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7