IT įrangos priežiūra

Mes pasirūpinsime visapusiška jūsų IT įrangos priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai.

Kodėl verta turėti IT įrangos priežiūrą?

Operatyvus gedimų sutvarkymas
Operatyvus gedimų sutvarkymas

Dažniausiai, net 80% visų gedimų įmanoma pašalinti nuotoliniu būdu. Mūsų „MDP Cloud“ IT įrangos priežiūros specialistai greitai sutvarkys gedimą jūsų darbo vietoje arba prisijungę nuotoliniu būdu.

Proaktyvi sutrikimų prevencija
Proaktyvi sutrikimų prevencija

Periodiškai atliksime profilaktinius jūsų IT įrangos patikrinimus. Tokiu būdu jūs net nesusidursite su 20% galimų kasdieninių kompiuterių sutrikimų. Mūsų priežiūros specialistai juos aptiks ir sutvarkys dar iki galimo pasireiškimo.

Apsauga nuo virusų

Nemokama licencijuota antivirusinė programa kiekvienam jūsų naudojamam kompiuteriui. Puiki apsauga nuo įvairių kenkėjiškų programų.

Atnaujinimų diegimas

Gausite visus savalaikius antivirusinės programinės įrangos atnaujinimus. Kiekvieną minutę žinosite, kad pas jus bus aptikti naujausi virusai.

Profesionalus adminsitravimas

Sutaupysite papildomai lėšų, nes nebereikės išlaikyti savo IT administratoriaus. Jums bus pasiruošusi padėti visa mūsų profesionalų komanda.

Mūsų siūlomi IT įrangos priežiūros planai

Suteiksime kiekvienos jūsų kompiuterizuotos darbo vietos priežiūros paslaugas. Būsite ramūs dėl kiekvieno stacionaraus, nešiojamo kompiuterio, programinės įrangos ir periferinių biuro įrenginių. Mėgausitės sklandžiu darbu.

Su atvykimais pagal faktą Su įskaičiuotais atvykimais
Priežiūra nuotoliniu būdu, Eur/mėn. nuo 7,99 nuo 12,99
Priežiūra jūsų biure Už atvykimus į jūsų biurą mokėsite pagal faktą. Rekomenduojame kai priežiūros darbų reikia retai. Atvykimai į jūsų biurą yra įskaičiuoti į jūsų mėnesio mokestį, rekomenduojame kai priežiūros darbų reikia dažnai.
Valandinis įkainis *,Eur/val. 39.99 0,00

Nerandate individualiai jums tinkančio paslaugų plano?

Susisiekite su mumis ir kartu atraskime tinkamiausią sprendimą jums.

it apsauga 22x

Ar jums reikia IT įrangos priežiūros?

Mūsų IT įrangos priežiūros paslauga leis jums atsipalaiduoti ir dirbti savo darbus. Visi jūsų įrenginiai veiks efektyviai, saugiai ir nepertraukiamai.

Specialiai jūsų IT įrangos priežiūrai turėsite dedikuotą projektų vykdymo vadovą. Tai aukščiausio lygio mūsų specialistas, kuris greitai išspręs visas kylančias kasdienes problemas. Tuo pačiu, iš anksto bus numatytos ateities rizikos, ką daryti ir kaip organizuoti augančius jūsų IT ūkio poreikius.

Susisiekime

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Microsoft 365 (ankščiau Office 365) yra prenumeratos pagrindu veikianti sistema, į kurią įeina populiarios Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote ir Publisher programos kartu su interneto pagrindu veikiančiomis aplikacijomis, bei papildoma atminties debesyje vieta OneDrive. Į ją taip pat įeina Office on Demand funkcionalumas, leidžiantis dirbti su visomis išvardintomis programomis bet kur, kur yra interneto ryšys bet kokiu išmaniu prietaisu. Microsoft 365 atsinaujina automatiškai. Taigi, jūsų verslas visada turės paskutinę programinės įrangos versiją.

Registruojame visas jūsų užklausas dėl gedimų šalinimo. Periodines ataskaitas matysite savo  „MDP Cloud“ paskyroje. Papildomai mėnesines ataskaitas siunčiame į jūsų nurodytą el. pašto dėžutę.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7