Privatus vGPU debesis

Užtikrinkite našumą, supaprastinkite procesus ir sumažinkite sąnaudas naudodami debesiją su vaizdo plokštėmis.

  • Nuotolinė prieiga
  • Patirtis
  • Našumas
  • Lankstumas
vmware+GPU

MDP CLOUD GPU serveriai

Privati GPU debesija yra puiki alternatyva virtualiajai darbalaukio infrastruktūrai (VDI). Suderinus VDI prieinamumą ir saugumą su debesų kompiuterijos lankstumu ir mobilumu, MDP CLOUD sumažina jūsų techninės įrangos sąnaudas pasitelkiant konkurencingą mūsų sprendimą ir padidina našumą dėl optimizuotos ir vieningos platformos, skirtos kelioms verslo programoms. MDP CLOUD platforma yra patentuota technologija, sukurta grafiniams apdorojimo įrenginiams (GPU) – 1000 kartų greičiau nei procesorius palaiko virtualizuotas programas ir grafinį pagreitį. Jūsų organizacija galės naudotis privačia debesija, kuri nuolat vystysis, atsižvelgiant į organizacijos poreikius.

Ką suteikia cloud GPU debesija?

MDP CLOUD pateikia visą vieno tiekėjo metodo paketą, kuris supaprastina diegimą. Privati GPU debesija išsiskiria konkurencingu techninės įrangos pasiūlymu, debesijos optimizavimo žiniomis ir universalia GPU palaikančia platforma, skirta patyrusiems vartotojams.

Techninė įranga
Techninė įranga

Techninė įranga yra jūsų infrastruktūros pagrindas. MDP CLOUD suteikia visus reikalingus komponentus už konkurencingą kainą, tada sukuria tvirtą debesijos infrastruktūrą, kuri atitinka jūsų tikslus ir uždavinius.

Sąranka
Sąranka

MDP CLOUD rūpinasi techninės įrangos diegimu ir optimizuotos bei saugios debesijos aplinkos sąranka vietoje arba jūsų pasirinktame duomenų centre.

Platforma
Platforma

MDP CLOUD platforma yra įdiegta ir sukonfigūruota pagal jūsų verslo reikalavimus. Ji siūlo taikomąsias debesijos darbo vietas, kibernetinę GPU debesiją ir programų srautinį perdavimą.

Valdymas
Valdymas

Visą MDP CLOUD platformos valdymą ir priežiūrą atliekame mes. Jūsų IT komandai taip pat bus naudingas paprastas administravimo portalas, leidžiantis lengvai valdyti išteklius ir vartotojus.

Kodėl verta rinktis privačią GPU debesiją?

MDP CLOUD padeda jūsų organizacijai žengti pirmąjį žingsnį atsisakant tradicinių sprendimų. Naudodami privačią GPU debesiją turėsite viską, kas geriausia: visus tradicinio VDI privalumus ir didesnį debesijos judrumą.

MDPCLOUD vs VDI

Novatoriškoms įmonėms

Privati GPU debesija yra skirta įmonėms, norinčioms skaitmeninės transformacijos ir debesijos, užtikrinančios našumą, infrastruktūros lankstumą bei puikų kainos ir kokybės santykį. MDP CLOUD padeda sukurti didelio skaičiavimo debesijos aplinką įvairioms verslo programoms: bendradarbiavimui realiuoju laiku, didelės galios reikalaujantiems darbams, nuotoliniam biurui, BIM debesijoje ir dirbtinio intelekto (AI) darbo krūvio spartinimui.

 

MDP CLOUD suderina savo GPU valdomos patentuotos technologijos saugumą, galią ir našumą jūsų duomenų centre, kad suteiktų jums konkurencinį pranašumą rinkoje.

Gaukite asmeninį privataus GPU debesies pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7