Apie MDP CLOUD

Apie MDP CLOUD

„MDP CLOUD“ pagrindas - itin patyrusi serverių ir debesijos administravimo komanda. Kiekvienas mūsų IT specialistas turi mažiausiai 5 metų patirtį administruojant serverius. Mūsų techninės idėjos ir sumanumas su pirmaujančiomis pasaulyje technologijomis ir debesų aplinka efektyviai leis sujungti jūsų programas, duomenis į saugią ir stabilią IT infrastruktūrą, kuri bus lengvai plečiama arba sumažinama. Novatoriški sprendimai leis padidinti jūsų verslo efektyvumą ir užtikrinti stabilumą.

Turime patirties, padėsiančios priimti teisingus technologinius sprendimus, atsižvelgiant į greitai kintančius verslo tikslus – ir mes teikiame vertę greitai. Kaip ekspertas technologijų patarėjas ir valdomų paslaugų teikėjas, turintis kelių platformų sertifikatus, MDP CLOUD padeda susieti praeitį su ateitimi ir nuolat tobulėti. Nuo konsultacijų iki valdomų hibridinių debesų – bendradarbiaujame su savo klientais, kad sukurtume jų dabartinei būsenai tinkančius ir laiko išbandymus atitinkančius rezultatus.

Ką mums reiškia partnerystė? Visiškas skaidrumas, unikalus lankstumas ir nuolatinės naujovės.

 

Reaguojame į šiuolaikinio verslo poreikius

MDPCLOUD siūlo platų IT infrastruktūros ir debesijos sprendimų pasirinkimą įmonėms europoje ir ne tik. MDPCLOUD privalumas, jog tai debesijos pagrindu paremti dinaminių resursų sprendimai skirti bet kokio dydžio įmonėms. Galime patenkinti daugumą klientų poreikių - nuo prižiūrimų talpinimo sprendimų iki debesijos.

Mūsų verslo augimas ir sėkmė priklauso nuo sugebėjimo kurti išskirtinę vertę, dirbti greitai, paprastai, įsigilinant į kliento poreikius, atlaisvinant jį nuo techninių IT klausimų suteikiant galimybę verslui koncentruotis ties pagrindine veikla.

MDPCLOUD nuolat ieško naujų galimybių tobulėti ir bandyti, kad klientams suteiktume tai, kas geriausia. Visada būsime šalia ir padėsime tenkinti nuolat besikeičiančius poreikius, siūlysime lanksčius sprendimus ir partnerystę, kurios prioritetas tik ilgalaikiai santykiai ateityje.

Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis 24/7

MDP CLOUD