Apie MDP CLOUD

Apie MDP CLOUD

MDP CLOUD yra prekės ženklas valdomas Roxlogic IT Solutions, UAB . Roxlogic IT Solutions nuo 2008 metų specializuojasi virtualių serverių ir IT saugumo sprendimų teikime, atitinkančių TIS2 direktyvą. Mūsų siūlomos paslaugos apima saugius ir patikimus virtualius serverius bei išplėstinius IT saugumo sprendimus, užtikrinančius verslo veiklos tęstinumą ir apsaugą nuo kibernetinių grėsmių.

„MDP CLOUD“ pagrindas - itin patyrusi serverių ir debesijos administravimo komanda. Vidutinė mūsų darbuotojo patirtis yra ~10 metų administruojant serverius, sistemas ir tinklus. Mūsų techninės idėjos ir sumanumas su pirmaujančiomis pasaulyje technologijomis ir debesų aplinka efektyviai leis sujungti jūsų procesus, duomenis į saugią ir stabilią IT infrastruktūrą, kuri bus lengvai plečiama arba sumažinama. Novatoriški sprendimai leis padidinti jūsų verslo efektyvumą ir užtikrinti stabilumą.

Mūsų verslo augimas ir sėkmė priklauso nuo sugebėjimo kurti išskirtinę vertę, dirbti greitai, paprastai, įsigilinant į kliento poreikius, atlaisvinant jį nuo techninių IT klausimų suteikiant galimybę verslui koncentruotis ties pagrindine veikla.

MDPCLOUD nuolat ieško naujų galimybių tobulėti ir bandyti, kad klientams suteiktume tai, kas geriausia. Visada būsime šalia ir padėsime tenkinti nuolat besikeičiančius poreikius, siūlysime lanksčius sprendimus ir partnerystę, kurios prioritetas tik ilgalaikiai santykiai ateityje.

Ką mums reiškia partnerystė? Visiškas skaidrumas, unikalus lankstumas ir nuolatinės naujovės.

Išskirtinumas

Mūsų įmonė išsiskiria moderniais sprendimais ir įrankiais, kuriuos kuria ir palaiko profesionalų komanda. Mes ypač daug dėmesio skiriame klientui, siekdami, kad kiekvienas mūsų klientas jaustųsi svarbus ir gautų geriausią aptarnavimą bei sprendimus, pritaikytus jų specifiniams poreikiams.

MDP CLOUD Misija

MDP CLOUD siekia užtikrinti aukščiausio lygio CLOUD ir IT saugumo sprendimus pasitelkdama savo profesionalų žinias ir komandos kompetencijas. Nuolat tobulindami ir palaikydami savo produktus bei sprendimus, siekiame, kad mūsų klientų palaikomos sistemos būtų prieinamos milijonams vartotojų kasdien. Mūsų tikslas – užtikrinti itin aukštą pasiekiamumą ir atitikti nuolat kintančius IT saugumo poreikius.

MDP CLOUD Vizija

MDP CLOUD vizija – tapti patikimiausiu CLOUD ir IT saugumo partneriu Baltijos šalyse. Siekiame, kad mūsų klientai galėtų pasikliauti mumis kaip savo pirmuoju pasirinkimu, kai kalbama apie saugumą ir patikimumą debesų kompiuterijos srityje.

MDP CLOUD - jūsų patikimas partneris debesų kompiuterijos ir IT saugumo srityje.