Apie Microsoft Azure

MDP Cloud sukurs ir/ar išplės Azure IT infrastruktūrą, kuri taps greita, keičiamo dydžio ir saugi, kad atitiktų visus jūsų verslo augimo poreikius.

Nuo
6.12 Eur/mėn.
azure cloud 1

Microsoft Azure infrastruktūra prižiūrima MDP CLOUD komandos

Azure IaaS (Infrastructure-as-a-Service) yra momentinė, keičiamo dydžio debesų kompiuterijos infrastruktūra, kuri yra „Azure“ duomenų centre. Naudodami „Azure IaaS“ perkeliate savo fizinę infrastruktūrą į virtualias mašinas ir galite padidinti arba sumažinti išteklius pagal savo poreikius, taip pat pasirinkti jų pajėgumus, mokėdami tik už tai, ką naudojate.

„Azure IaaS“ yra jūsų virtualus duomenų centras su įtaisytomis saugos funkcijomis, kur galite saugoti ir kurti atsargines duomenų kopijas, kurti ir testuoti aplinkas, kurti žiniatinklio programas, priglobti svetaines ir paleisti virtualias mašinas. Tačiau jūs esate atsakingi už atsarginių kopijų tvarkymą ir priežiūrą bei nuolatinę platformos apsaugą; arba galite perduoti šią priežiūrą patikimam „Microsoft Gold“ partneriui MDP CLOUD.

Microsoft Azure infrastruktūros pagrindinės funkcijos

„Azure“ siūlo išsamią skaičiavimo, tinklų ir saugojimo platformą, kuri siūlo lankstumą, patikimumą, saugą ir mastelį, kad būtų pasiekti visi jūsų verslo tikslai.

Azure lankstumas
Azure lankstumas

Naudodami „Azure“ per kelias minutes galite paleisti „Windows“ ir „Linux“ virtualiąsias mašinas ir koreguoti jų naudojimą, kai keičiasi jūsų poreikiai. „Azure“ siūlo atsiskaitymą už minutę ir įtaisytąjį automatinį mastelio keitimą, kad galėtumėte mokėti tik už jums reikalingas „Azure“ infrastruktūros paslaugas ir automatiškai padidinti arba sumažinti išteklius pagal poreikį.

Virtualūs tinklai
Virtualūs tinklai

„Microsoft Azure“ siūlo įvairius tinklo sprendimus, leidžiančius kurti sudėtingas tinklo topologijas tarp regionų arba tarp „Azure“ ir jūsų vietinės aplinkos. „Azure“ gali palaikyti jūsų hibridinę arba „viskas viename“ debesies strategiją ir užtikrinti itin patikimą ir saugų ryšį.

Saugykla, atsarginis kopijavimas ir atkūrimas nelaimės atveju
Saugykla, atsarginis kopijavimas ir atkūrimas nelaimės atveju

„Microsoft Azure“ teikia pasaulinę saugios ir lengvai pasiekiamos duomenų saugyklos infrastruktūrą, kurioje jūsų duomenys saugomi skirtingais formatais, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Tokiu būdu išvengsite saugyklos valdymo sudėtingumo ir išlaidų. „Microsoft Azure“ taip pat supaprastina duomenų atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo po nelaimių planavimą ir valdymą.

Saugumas ir teisinis reguliavimas
Saugumas ir teisinis reguliavimas

„Azure“ buvo sukurta atsižvelgiant į saugumą ir duomenų privatumą ir turi pasaulinį skirtą kibernetinės saugos operacijų centrą (CSOC), kuris padeda užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms, aptikti jas ir į jas reaguoti. Naudodami „Azure“ galite geriau matyti ir valdyti debesies išteklių saugą, o „Azure“ saugomi duomenys atitinka šalies įstatymus ir privatumo reikalavimus.

azure managed services

Valdomos Microsoft Azure paslaugos

Debesies pagrįsta infrastruktūra suteikia daug privalumų, susijusių su masteliu, saugumu ir efektyvumu. Tačiau daugelis organizacijų viršija savo debesijos biudžetą arba stengiasi sukurti veiksmingą debesų valdymo strategiją.

Mes kartu galime padėti jums suvokti „Microsoft Azure“ pranašumus ir padėti jūsų organizacijai optimizuoti našumą ir išlaidas, greitai išspręsti problemas ir padėti darbuotojams.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Microsoft Azure yra debesų kompiuterijos platforma, kuri teikia įvairias paslaugas, įskaitant kompiuterių resursus, saugyklą, duomenų analizę, interneto svetainių talpinimą ir daug kitų.

Azure siūlo daugybę paslaugų, įskaitant virtualius serverius (VM), saugyklą, duomenų bazines, interneto svetainių talpinimą, dirbtinio intelekto (AI) ir mašininio mokymosi paslaugas, duomenų analizę, saugumo ir komandinio darbo įrankius.

Azure gali būti naudojamas kaip viešojo debesies, privataus debesies ar hybridinio debesies sprendimas. Organizacijos gali kurti, valdyti ir plečiasi savo aplikacijas ir paslaugas naudodamos Azure infrastruktūrą.

Azure kainos priklauso nuo naudojamų paslaugų tipo ir apimties. Kainodarą gali įtakoti resursų naudojimas, laikas, kurį naudojote paslaugas, ir kt. Azure siūlo lankstų mokėjimo modelį, leidžiantį mokėti tik už naudojamus resursus.

Azure taiko griežtus saugumo standartus ir teikia įvairias saugumo funkcijas, tokiu būdu užtikrinant duomenų saugumą ir privatumą. Tai apima duomenų šifravimą, dvifaktorinį autentifikavimą, prieigos valdymą, audito žurnalus ir kitas priemones.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7