VPS serveriai su AMD Epyc™ procesoriais

Išsinuomokite didelio efektyvumo VPS serverius, pritaikytus įvairiems poreikiams. Galite rinktis bendrintą ar dedikuotą tipą.

Nuo
6.93 Eur/mėn.
VPS servers mobile

IT įrangos valdymas ir priežiūra

Mes pasirūpinsime visapusišku jūsų IT įrangos valdymu ir priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti verslo auginimui.

Nuo
7.99 Eur/mėn.
remote IT helpdesk mobile v2

Microsoft 365

Microsoft 365 Jums leis mobiliai ir produktyviai dirbti įmonės darbuotojams bei garantuos saugų darbą

Nuo
6.72 Eur/mėn.
Microsoft 365 mobile v2

Microsoft Azure migravimas ir valdymas

MDP Cloud sukurs ir/ar išplės Azure IT infrastruktūrą, kuri taps greita, keičiamo dydžio ir saugi, kad atitiktų visus jūsų verslo augimo poreikius.

Microsoft Azure mobile

Patogi savitarna IT paslaugoms valdyti

VMware serveriai, cPanel talpinimas, Cloud darbalaukiai, atsarginės kopijos, Microsoft 365 licencijos, el. paštas ir daugiau paslaugų vienoje MDP CLOUD platformoje ir vienoje sąskaitoje.

MDPCLOUD platform mobile

Profesionali IT infrastruktūra

Mes suprantame, kad efektyvus verslas reikalauja modernių ir patikimų technologijų. Todėl MDPCLOUD naudoja pažangiausias įrankius ir naujausius sprendimus, kurie yra būtini šiandienos verslo aplinkoje.

Mūsų specialistai nuolat stebi ir tobulina MDPCLOUD infrastruktūrą, siekdami užtikrinti saugų ir sklandų darbą bei optimalų paslaugų valdymą.

MDPCLOUD – tai ne tik IT paslaugų teikimas, tai yra partnerystė, kurios tikslas yra padėti jūsų verslui pasiekti aukščiausią galimą lygį technologijų srityje. Susisiekite su mumis ir atraskite, kaip MDPCLOUD gali optimizuoti ir apsaugoti jūsų IT infrastruktūrą.

Plačiau apie mus

MDP CLOUD partneriai

Dell
Intel
Juniper
Microsoft
VEEAM
VMware
Sophos
Defender
NVIDIA
AmazonAWS
Microsoft Azure
AMD