Duomenų bazių priežiūra

Mes pasirūpinsime visapusiška jūsų duomenų bazių priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai.

home slide 22x

Duomenų bazių priežiūra

Prižiūrėsime jūsų duomenų bazes nuolat. Užtikrinsime stabilų ir nepertraukiamą jų veikimą. Padarysime savalaikes atsargines duomenų bazių kopijas. Jūsų veikla bus nepertraukiama ir neteks pergyventi, jeigu atsitiks kažkas nenumatyto.

Kokius priežiūros darbus jums atliksime?

Stebėsime vykstančius procesus ir juos optimizuosime. Analizuosime veikimą ir ištaisysime klaidas. Administruosime duomenų operacijų žurnalo įrašus (transaction log). Periodiškai darysime atsargines duomenų bazių kopijas. Įgyvendinsime kitus jūsų papildomus poreikius.

Kaip mes dirbame?

Su stebėsenos sistemos pagalba stebime svarbiausius parametrus, kurie užtikrina stabilų duomenų bazės veikimą. Stebime greitaveiką, užklausų rodiklius ir jų pokyčius. Diegiame ir prižiūrime duomenų bazių klasterius: active-active, active-passive.

Dirbame su atviromis ir su licencijuojamomis duomenų bazėmis

Microsoft SQL | MySQL | Maria DB | PostgreSQL

Susisiekime

Kokiu būdu pasiekti optimalų našumą naudojant duomenų bazės priežiūros paslaugas?

Duomenų bazės priežiūra gerokai sumažina įtampą ir rūpesčius, kuriuos patiria jūsų įmonės IT personalas. MDPCLOUD komandoje dirbantys specialistai gali būti verslo duomenų bazės administratorius bei nuotoliniu būdu pasirūpinti apsauga, sukurti atsargines kopijas bei įgyvendinti bet kokius papildomus poreikius. Mūsų duomenų bazių valdymo sistemos suderinamos su Microsoft SQL | MySQL | Maria DB | PostgreSQL.

Optimalų našumą pasiekiame atsižvelgdami į gerąją praktiką šioje industrijoje, išnaudodami keliuose kontinentuose esančių techninių resursų galimybes bei patikėdami užduotį kompetentingiems IT srities bei duomenų bazių administravimo specialistams.

Kiekvienas mūsų veiksmas orientuotas į patogumą klientams. Pavyzdžiui, reguliariai atliekamas pilnų ir dalinių atsarginių kopijų kūrimas leidžia atkurti duomenis sugedus aparatinei įrangai, įvykus žmogiškai klaidai ar jų netekus dėl kitų problemų. Tai sumažina prastovas iki minimumo bei apsaugo verslo tęstinumą.

Be to, optimalus našumas pasiekiamas nedarant jokių trikdžių jūsų veiklai. Visą procesą stebime ir kontroliuojame nuotoliniu būdu, tad visi darbuotojai ir/ar komandos nariai gali sutelkti dėmesį į pridėtinę vertę kuriančias užduotis, strateginius sprendimus bei prioritetinius darbus. MDPCLOUD reguliariai šalina pasenusius ar nereikalingus duomenis, kad sistema veiktų aukščiausiu našumu. Reguliariai atliekame ir priežiūrą – atkuriame indeksus, atnaujiname statistiką, defragmentuojame duombazių failus pagal poreikį. Tai padidina duomenų saugojimo ir paieškos efektyvumą.

Gaukite asmeninį duomenų bazių priežiūros pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7