Serverių priežiūra

Mes pasirūpinsime visapusiška jūsų serverių priežiūra. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai.

cloud 62x

Serverių priežiūros paslaugos

Stabiliai veikiančią jūsų IT infrastruktūrą užtikrins tik tinkama nuolatinė serverių priežiūra. Mūsų specialistai pasirūpins jūsų serverių pradiniu sukonfigūravimu, įdiegs savalaikius atnaujinimus ir organizuos nuolatinę serverių stebėseną. Pastoviai domėsimės jūsų serverių veikimu, atliksime profilaktines patikras, todėl būsite pilnai apsaugoti nuo galimų incidentų ateityje.

Kiekvienas serverius aptarnaujančios komandos specialistas turi griežtos atsakomybės darbo sutartis. Savo veiklą apdraudėme civilinės atsakomybės draudimu, todėl kiekvienas dėl mūsų kaltės nuostolių patyręs klientas yra tikras, kad nuostolius atlygins draudimo kompanija.

Planai

Pagrindiniai serverių priežiūros privalumai

Pradinis diegimas ir konfigūravimas

Turėsite serveriuose savo pasirinktas operacines sistemas ir papildomus paketus. Būsite aprūpinti patogiais stebėsenos įrankiais. Naudojamos programos bus sukonfigūruotos pagal reikiamus nustatymus

Serverių stebėjimas

Nuolat stebėsime jūsų serverių darbą ir tinkamą funkcionavimą. Taip apsisaugosite iš anksto nuo galimų nenumatytų sutrikimų. Mūsų sistemų administratoriai bus operatyviai informuojami apie nepalankion pusėn besikeičiančius serverių darbo rodiklius.

Atnaujinimų diegimas

Su serverių priežiūros paslaugų planais gausite operacinių sistemų, programinės įrangos ir antivirusinių programų naujausius atnaujinimus. Būsite ramūs, kad bet kuriuo momentu serverių padėtis yra pilnai kontroliuojama.

Operatyvus incidentų sprendimas 24/7

Kiekvieną darbo ir nedarbo dieną, visą parą budinčiu telefonu registruosime jūsų serverių problemas. Kadangi serverių priežiūros paslauga teikiama nuotoliniu būdu, praktiškai visi sutrikimai šalinami iš karto nedelsiant.

Atstatymas iš atsarginių kopijų

Įrangos gedimo ar duomenų praradimo atvejais – turėsime paruoštas atsargines programinės įrangos kopijas. Sudarysime kopijavimo grafikus, stebėsime atliktų kopijų atitikimą ir atstatymo eigą.

Proaktyvus valdymas

Atliksime saugumo ir bylų įrašų (log) auditą. Analizuosime ir planuosime naudojamus resursus. Pasirūpinsime serverių greitaveikos analize ir jos optimizavimu. Tai padės išvengti papildomų galimų sutrikimų iš anksto.

Mūsų siūlomi serverių priežiūros planai

SRV1 SRV2 SRV3
Aptarnavimo laikas 9 x 5 16 x 7 24 x 7
Pradinis diegimas, konfigūravimas Įskaičiuota Įskaičiuota Įskaičiuota
Atnaujinimų diegimas, konsultacijos Įskaičiuota Įskaičiuota Įskaičiuota
Proaktyvus valdymas - Įskaičiuota Įskaičiuota
Rezervinių duomenų kopijų priežiūra Įskaičiuota Įskaičiuota Įskaičiuota
Incidentų registravimas 24/7 Įskaičiuota Įskaičiuota Įskaičiuota

Gaukite asmeninį serverių priežiūros pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną