Cloud desktop (DaaS)

Sprendimas leidžia visą vartotojo darbalaukį ir duomenis iškelti į duomenų centrą, o tai galimybė dirbti savo darbalaukyje, nepriklausomai nuo įrenginio ar vietos

  • NVIDIA grafikos resursai
  • Geresnė vartotojo patirtis
  • Saugesnė darbo vieta
  • Mažesnės išlaidos
  • MDP-2FA
mdpDaaS

Kas yra Cloud darbo vieta?

MDPCLOUD infrastruktūra yra operacinė sistema ir optimizuota aplinka privačioje ir saugioje „Cloud“ platformoje. Jį naudoja „NVIDIA“ grafinio apdorojimo įrenginius (GPU), kurie suteikia 1000 kartų daugiau galios ir greičio nei procesorius.

MDPCLOUD suteikia jums mobilumo, taip pat lankstumo turėti skaitmeninį biurą ar debesų klasę pagal poreikį, kai tik norite ir kur norite. Jis yra pagrįstas „Windows“, todėl galite įdiegti visas savo profesionalias ir specializuotas programas ir programas, kad galėtumėte jas pasiekti bet kur: nuotoliniu būdu, namuose, vietoje arba paskaitų salėje.

„Cloud darbo vieta“ yra ekonomiškai efektyvi virtualios darbalaukio infrastruktūros (VDI) alternatyva ir siūlo mokamo kainų modelį. Viskas, ko jums reikia, yra stabilus interneto ryšys per 4G, 5G arba „Wi-Fi“, kad debesyje galėtumėte pasiekti viską-failus, duomenis ir projektus. Paprasta ir greitai veikia.

Susisiekite

Cloud darbo vieta

„Cloud darbo vieta“ tai galimybė naudoti programinę įrangą iš nuotolinės vietos. Vartotojas pasiekia ir naudoja kompiuterinius išteklius internetu beveik iš bet kurio įrenginio ir bet kur. Vietoj to, kad įdiegtumėte programinę įrangą ir vietoje saugotumėte duomenis keliuose įrenginiuose, jums tereikia prisijungti, kaip prisijungiant prie Facebook ar kitos paskyros.

cloud 32x

Technikos ir kūrybos profesionalai

„Cloud“ darbo vietos tiesiog dirba reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje. Dėl galingos NVIDIA GPU technologijos jie užtikrina didesnį greitį ir apdorojimo galią. Naudodami MDPCLOUD, visada turėsite prieigą prie sudėtingos profesionalios programinės įrangos, vietinių failų ar bendrų projektų, kad galėtumėte atlikti darbą nuotoliniu būdu iš bet kurio įrenginio.
 

cloud 42x

Novatoriams ir į technologijas orientuotiems

„Cloud Workstations“ padeda suartinti nuotolines komandas, kad jie galėtų dirbti su projektais, bendradarbiaudami realiuoju laiku saugioje IT aplinkoje. „Cloud Workstations“ greitai pritaiko nuotolinį darbą arba nuotolinį mokymąsi pagal poreikį. Tai daroma neįdiegus brangios virtualios darbalaukio infrastruktūros (VDI). Galite pasinaudoti keičiamo dydžio pritaikytu sprendimu, kad pasiektumėte savo tikslus ir tvarkytumėte savo biudžetą naudodami mūsų mokamo eigos modelį.
 

cloud 52x v2

IT Vadovams

„Cloud“ darbo vietos idealiai tinka IT komandoms didelėse ar mažose įmonėse. MDPCLOUD bendradarbiauja su IT komanda, norėdama įdiegti, atnaujinti ir valdyti foninius išteklius, kad pateiktų galingą ir lankstų sprendimą per VDI. Naudodami MDPCLOUD technologija turėsite daugiau resursų, nei reikia galutinio vartotojo našumo reikalavimams įvykdyti.
 

Biuro įrangos priežiūra

Imperdiet non posuere pharetra tellus elementum quisque. Porta aenean eu vel, feugiat congue lobortis etiam.

Technologija
Technologija

Pasirinkę MDPCLOUD, pasirenkate kompleksinį Cloud darbalaukio sprendimą. Paremta NVIDIA technologija puikiai tinka verslui ar švietimui. Ji užtikrina didesnę apdorojimo galią ir greitį saugioje debesų aplinkoje.

Daugiau laisvės, daugiau galios
Daugiau laisvės, daugiau galios

GPU galia leidžia dirbti su specializuota profesionalia „Cloud“ programine įranga. Mūsų ekspertų komanda išbandė ir išbandė daugybę programų, kurias architektai, inžinieriai ir statybos profesionalai naudoja kasdien, kad isitikintų, jog reikalingos programos dirba ir Cloud'e.

Pritaikyta paslauga
Pritaikyta paslauga

MDPCLOUD nepanašus į didesnius rinkos žaidėjus. Mes dirbame tiesiogiai su jumis, jūsų komanda ar jūsų IT partneriu, kad galėtume suteikti jums geriausią paslaugą ir produktą, atsižvelgiant į jūsų tikslus.

Deployment & Services

Imperdiet non posuere pharetra tellus elementum quisque. Porta aenean eu vel, feugiat congue lobortis etiam. Imperdiet non posuere pharetra tellus elementum quisque. Porta aenean eu vel, feugiat congue lobortis etiam.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7