Cloud desktop (DaaS)

Sprendimas leidžia visą vartotojo darbalaukį ir duomenis iškelti į duomenų centrą, o tai galimybė dirbti savo darbalaukyje, nepriklausomai nuo įrenginio ar vietos

 • NVIDIA grafikos resursai
 • Geresnė vartotojo patirtis
 • Saugesnė darbo vieta
 • Mažesnės išlaidos
 • MDP-2FA
mdpDaaS

Kas yra Cloud darbo vieta?

Cloud Desktop – tai techninis sprendimas, kuris užtikrina aukščiausią našumą atliekant darbo užduotis net ir per atstumą. Šis MDPCLOUD siūlomas įrankis leidžia naudotojams su bet kokiu įrenginiu (kitu kompiuteriu, planšete, išmaniuoju telefonu), prisijungusiu prie interneto, pasiekti tam tikrą sistemą ar kompiuterį nuotoliniu būdu. Įdarbinant cloud architektūrą dingsta poreikis investuoti į brangiai kainuojančią techninę įrangą (hardware).

Įmonėms, kur specialistai daug keliauja arba kyla poreikis dirbti hibridiniu/nuotoliniu būdu, virtualus darbalaukis (Cloud Desktop), yra labai naudingas. Jeigu norite sužinoti daugiau apie tai, kaip šis sprendimas gali padėti jūsų verslui – susisiekite su MDPCLOUD komanda +370 630 949 09 arba per [email protected]. Išklausysime jūsų poreikius ir pasiūlysime reikiamus techninius sprendimus!

Susisiekite

Cloud darbo vieta

„Cloud darbo vieta“ tai galimybė naudoti programinę įrangą iš nuotolinės vietos. Vartotojas pasiekia ir naudoja kompiuterinius išteklius internetu beveik iš bet kurio įrenginio ir bet kur. Vietoj to, kad įdiegtumėte programinę įrangą ir vietoje saugotumėte duomenis keliuose įrenginiuose, jums tereikia prisijungti, kaip prisijungiant prie Facebook ar kitos paskyros.

cloud 32x

Technikos ir kūrybos profesionalai

„Cloud“ darbo vietos tiesiog dirba reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje. Dėl galingos NVIDIA GPU technologijos jie užtikrina didesnį greitį ir apdorojimo galią. Naudodami MDPCLOUD, visada turėsite prieigą prie sudėtingos profesionalios programinės įrangos, vietinių failų ar bendrų projektų, kad galėtumėte atlikti darbą nuotoliniu būdu iš bet kurio įrenginio.
 

cloud 42x

Novatoriams ir į technologijas orientuotiems

„Cloud Workstations“ padeda suartinti nuotolines komandas, kad jie galėtų dirbti su projektais, bendradarbiaudami realiuoju laiku saugioje IT aplinkoje. „Cloud Workstations“ greitai pritaiko nuotolinį darbą arba nuotolinį mokymąsi pagal poreikį. Tai daroma neįdiegus brangios virtualios darbalaukio infrastruktūros (VDI). Galite pasinaudoti keičiamo dydžio pritaikytu sprendimu, kad pasiektumėte savo tikslus ir tvarkytumėte savo biudžetą naudodami mūsų mokamo eigos modelį.
 

cloud 52x v2

IT Vadovams

„Cloud“ darbo vietos idealiai tinka IT komandoms didelėse ar mažose įmonėse. MDPCLOUD bendradarbiauja su IT komanda, norėdama įdiegti, atnaujinti ir valdyti foninius išteklius, kad pateiktų galingą ir lankstų sprendimą per VDI. Naudodami MDPCLOUD technologija turėsite daugiau resursų, nei reikia galutinio vartotojo našumo reikalavimams įvykdyti.
 

Cloud darbo vieta

Technologija
Technologija

Pasirinkę MDPCLOUD, pasirenkate kompleksinį Cloud darbalaukio sprendimą. Paremta NVIDIA technologija puikiai tinka verslui ar švietimui. Ji užtikrina didesnę apdorojimo galią ir greitį saugioje debesų aplinkoje.

Daugiau laisvės, daugiau galios
Daugiau laisvės, daugiau galios

GPU galia leidžia dirbti su specializuota profesionalia „Cloud“ programine įranga. Mūsų ekspertų komanda išbandė ir išbandė daugybę programų, kurias architektai, inžinieriai ir statybos profesionalai naudoja kasdien, kad isitikintų, jog reikalingos programos dirba ir Cloud'e.

Pritaikyta paslauga
Pritaikyta paslauga

MDPCLOUD nepanašus į didesnius rinkos žaidėjus. Mes dirbame tiesiogiai su jumis, jūsų komanda ar jūsų IT partneriu, kad galėtume suteikti jums geriausią paslaugą ir produktą, atsižvelgiant į jūsų tikslus.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kam yra sukurtas Cloud Desktop?

Pagrindinis Cloud Desktop sprendimo tikslas - centralizuoti ir supaprastinti kompiuterizuotos darbo vietos valdymą, užtikrinant nuoseklią ir lygiavertę naudotojų patirtį įvairiuose įrenginiuose. Tai leidžia efektyviai diegti ir atnaujinti programinę įrangą, sumažinti IT komandoms tenkančią naštą. Be to, Desktop valdymas remote būdu gali pagerinti duomenų saugumą. Kokiu būdu? Ogi taip, jog tokia sistema centralizuotai saugo viską ir kuria atsargines kopijas, pastebimai sumažindama duomenų praradimo ir neteisėtos prieigos riziką.

Naudodamiesi Cloud Desktop naudotojai gali turėti visus personalizuotos darbo erdvės privalumus. Tačiau ji pasiekiama ir aptarnaujama didelių debesijos (cloud) išteklių, todėl tai yra labai lankstus sprendimas, kuris pritaikomas prie individualių naudojimo poreikių. Tai reiškia, kad techninius resursus galima rinktis siekiant optimizuoti našumą, turint tiksliai tiek pajėgumų, kiek reikia. Virtualus desktop‘o valdymas nuotoliniu, remote būdu taip pat sukuria sąlygas sklandžiam bendradarbiavimui ir nuotoliniam darbui. Taip net geografiškai išsklaidytos komandos gali bendradarbiauti prie tų pačių užduočių, pvz., dizainų, projektų, reklamos, cloud užrašinės, techninių sprendimų ir kitų veiksmų, realiu laiku.

Be to, Cloud Desktop pagerina duomenų atkūrimo galimybes įvykus nelaimei ar problemai. Saugiuose debesų duomenų centruose kaupiamos atsarginės jūsų duomenų kopijos, kurios periodiškai atnaujinamos. Sugedus in-house turimai aparatinei įrangai arba dėl kitų trikdžių gali stoti visa veikla. Tačiau virtualus darbalaukis šios problemos neturi. Visi jo naudotojai gali greitai tęsti darbą iš bet kurio suderinamo įrenginio, taip sumažindami prastovas bei nuostolius.

Kaip didinti produktyvumą naudojant Cloud Desktop?

Po konsultacijos su MDPCLOUD komanda, įdiegus Cloud Desktop sprendimą, jūsų įmonė gali gerokai padidinti darbo vietų produktyvumą. Pasitelkus debesijos privalumus išvengiama tam tikrų butelio kakliukų susidarymo, padidinamas skirtingų procesų našumas. Pagrindiniai privalumai produktyvumui su Cloud Desktop sprendimu:

 • Lankstumas ir mobilumas. Šis sprendimas leidžia naudotojams pasiekti savo darbalaukio aplinką iš bet kokio įrenginio, turinčio interneto ryšį. Darbuotojai gali dirbti iš bet kurios vietos, o tai didina produktyvumą ir leidžia operatyviai spręsti problemas.
 • Valdymo centralizavimas. IT administratoriai gali centralizuotai valdyti darbalaukio aplinką, programinės įrangos atnaujinimus ir saugumo nustatymus. Taip taupomas laikas, suteikiama galimybė visiems naudotis geriausia programine įranga.
 • Bendradarbiavimas ir prieiga realiuoju laiku. Vartotojai gali vienu metu pasiekti bendrus failus, programas ir duomenis realiuoju laiku, todėl pagreitėja sprendimų priėmimo procesai.
 • Išteklių scale‘inimas. Cloud Desktop suteikia galimybę pagal poreikį didinti techninės įrangos pajėgumus. Taip užtikrinamas optimalus našumas didžiausio naudojimo laikotarpiais, išvengiama trikdžių ir sulėtėjimų.
 • Didesnis saugumas ir atsarginės duomenų kopijos. Cloud Desktop užtikrina duomenų saugumą, juos šifruoja, įgalina dviejų ar kelių faktorių autentifikavimą ir saugią prieigos kontrolę. Be to, duomenų atsarginės kopijos reguliariai daromos saugiuose duomenų centruose.
 • Mažesnės sąnaudos techninei įrangai. Naudodamos virtualaus darbalaukio sprendimus organizacijos gali sumažinti išlaidas vietinei techninei įrangai.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7