Veeam atsarginės kopijos

VM apsauga ir atsarginių kopijų kūrimas yra esminė ilgalaikio infrastruktūros stabilumo užtikrinimo dalis.

Nuo
15.99 Eur/mėn.

„Veeam Managed Backup“ – atsarginės kopijos paslaugos sprendimas jūsų VM

VM apsauga ir atsarginių kopijų kūrimas yra esminė ilgalaikio infrastruktūros stabilumo užtikrinimo dalis. Štai kodėl mes siūlome valdomo atsarginio kopijavimo sprendimą, pagrįstą „Veeam“ atsarginių kopijų kūrimo ir atkartojimo technologija. Jį galima naudoti norint paprasčiausiai atkurti duomenis, įgalinus automatinę VM atsarginę kopiją.

Atsarginė kopija kaip paslauga

VM atsarginės kopijos yra visiškai automatizuotos ir stebimos MDP CLOUD. Tokius įrenginius galite atkurti bet kuriuo metu.

Įtraukta saugykla

Jūsų duomenų atsarginės kopijos saugomos tam skirtoje nemokamoje infrastruktūroje. Savo atsargines kopijas galite lengvai pasiekti per administravimo nuorodą.

Kasdienis stebėjimas

Kiekvieną dieną jums bus siunčiama individuali ataskaita. Šioje ataskaitoje bus pateiktas visų atsarginių kopijų sąrašas ir atitinkamos jų būsenos.

3 2 1

Automatinis, skaidrus ir neturintis įtakos turimai erdvei

Jūsų pasirinktos atsarginės kopijos daromos iš pasirinktų VM naudojant MDPcloud Veeam serverius. Tada jūsų infrastruktūros valdymo vLAN perkelia jūsų duomenis į saugyklą, sukonfigūruotą RAID. Šią operaciją visiškai valdo mūsų komandos. Naudodami šią papildomą saugyklą turėsite daugiau naudingos vietos infrastruktūroje.

Pasiekite 3-2-1 strategiją keliais spustelėjimais

3-2-1 strategija reiškia turėti bent tris duomenų kopijas, iš kurių dvi yra tame pačiame duomenų centre, bet skirtingose saugyklose, ir bent vieną kopiją kitoje šalyje esančiame duomenų centre.

Atsarginės kopijos kūrimas tame pačiame duomenų centre yra puiki pradžia, tačiau atsarginės kopijos kūrimas ne tame pačiame DC yra pagrindinis visos atsarginės kopijos strategijos komponentas. Vietos atsarginės kopijos yra puiku, jei reikia greitai jas pasiekti.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kokia yra atsarginių kopijų paskirtis?

Konkretūs verslo tikslai ir prioritetai, kalbant apie atsargines kopijas, gali kiek skirtis, tačiau bendrąja prasme jos užtikrina verslo tęstinumą ir apsaugo vertingą informaciją nuo galimo praradimo ar nelaimių. MDPCLOUD sukuria patikimą techninę architektūrą jūsų atsarginėms duomenų kopijoms bei taupo jūsų laiką, atlaisvindami jūsų darbuotojus nuo su IT susijusių rūpesčių. Daugiausiai dirbame su VM – Veaam Managed Backup sprendimu.

Konkrečios data backup paskirtys verslui:

 • Atkūrimas po nelaimės. Atsarginės duomenų kopijos padeda greitai atnaujinti veiklą, jei sugenda technika, sistema, įvyksta nelaimės (pvz., užliejama serverinė, gaisras) ar patiriama kibernetinė ataka. Taip pat sutrumpinamas prastovų laikas.
 • Prevencija. Reguliarus atsarginių kopijų darymas sumažina duomenų praradimo riziką dėl atsitiktinių, žmogiškų klaidų ar malware - kenkėjiškų programų.
 • Apsauga nuo ransomware - išpirkos reikalaujančių programų. Pastaruoju metu verslai patiria vis daugiau tokio tipo atakų. Atsarginės kopijos yra efektyvi apsauga nuo jų, nes užšifruotus duomenis galima atkurti iš nepaveiktų atsarginių kopijų, o išpirkos mokėti nebūtina.
 • Atitiktis ir teisiniai įsipareigojimai. Daugelyje pramonės šakų taikomi griežti duomenų saugojimo reikalavimai. Turėdami duomenų kopijų kūrimo strategiją bei politiką galite atitikti įsipareigojimus, reikalavimus.
 • Svarbių duomenų apsauga. Backup‘inimas apsaugo intelektinę nuosavybę, klientų duomenis, finansinius įrašus ir nuosavybės teise priklausančią informaciją nuo neteisėtų prieigų, vagysčių.
 • Reputacijos apsauga. Jei dirbate su konfidencialiais duomenimis, patikimos atsarginių kopijų kūrimo strategijos leidžia išlaikyti gerą įmonės reputaciją.

Taip pat būtina kalbėti ir ilgalaikį archyvavimą. Atsarginės duomenų kopijos dar naudojamos kaip ilgalaikiai istorinių įrašų archyvai, palengvinantys analizę, tyrimus, būsimų sprendimų priėmimą.

Norint efektyviai kurti atsargines kopijas nepakanka tik išsaugoti visus failus debesyje ar saugykloje. Reikia pasirinkti optimalų kopijų kūrimo dažnumą, užtikrinti duomenų šifravimą, pasiekiamumą pagal poreikį ir ne tik. Tuo 24x7x365 rūpinasi MDPCLOUD!

Kaip ekspertai vertina Veeam backup technologiją?

Kibernetinio saugumo ir IT ekspertai Veeam backup technologiją vertina labai pozityviai. Dėl lengvo pritaikymo, patogios naudotojo sąsajos ir lanksčių galimybių ją renkasi įvairaus dydžio įmonės.

Ekspertams labai imponuoja tai, jog sistema gali nepertraukiamai kurti atsargines kopijas. Greitas ir nepertraukiamas kopijavimo užduočių atlikimas užtikrina minimalias prastovas ir maksimaliai stabilų veiklos tęstinumą net ir problemų atveju.

Augančiam verslui labai aktualu tai, kad Veeam Backup gali patenkinti net ir labai sparčios plėtros reikalavimus. Tai yra labai scaling‘ui draugiška sistema. Augant jums pritaikomi ir duomenų saugojimo sprendimų pajėgumai.

Patys IT specialistai, kurie darbui naudoja Veeam Backup, pabrėžia, kad sistemos galimybės atkurti duomenis yra labai aukštos, o rezultatai visiškai nepriklauso nuo aparatinės/techninės įrangos būklės. Net sugedus vidinėms sistemoms duomenys, kurie jau išsaugoti, gali būti atkuriami aukščiausiu tikslumu. Didelis įvertinimas tenka ir draugiškam UI, kuris leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti programos funkcionalumą net ir mažai patyrusiems naudotojams.

Ši sistema yra gavusi ne vieną apdovanojimą ir daug pripažinimo iš šios industrijos specialistų, ekspertų bendruomenių. Internete galima rasti ir daug profesionalų atsiliepimų, kur individualūs naudotojai Veeam Backup įvertina kaip geriausią:

 • Atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo programinę įrangą;
 • Atsarginių kopijų kūrimo programinę įrangą debesyje;
 • Nelaimių padarinių šalinimo programinę įrangą.
Kokie yra atsarginių kopijų kūrimo etapai?

Proceso etapai gali kiek skirtis, bet dažniausiai MDPCLOUD klientai atsargines kopijas kuria maždaug tokiu eiliškumu.

 1. Planavimas. Nustatomi svarbiausi duomenys ir sistemos, kurių atsarginės kopijos bus kuriamos. Įmonės viduje bei kartu su IT konsultantais apibrėžiamas atsarginių kopijų kūrimo dažnumas ir saugojimo politika.
 2. Atsarginių kopijų kūrimo metodo pasirinkimas. MDPCLOUD komanda parekomenduos: pilną, inkrementinį ar diferencinį metodą remiantis duomenų apimtimi ir atkūrimo reikalavimais.
 3. Atsarginio kopijavimo programinės įrangos konfigūracija. Paruošiame debesyje veikiančią saugyklą(-as). Jose bus pasiekiami ir kaupiami jūsų duomenys.
 4. Duomenų kopijų kūrimas. Paprastai tai vyksta fone ir netrukdo pagrindinėms užduotims. Duomenys į debesį įkeliami periodiškai, neapkraunant sistemų bei nesudarant keblumų darbuotojams.
 5. Tikrinimas, rotavimas, stebėsena. Reguliariai tikrinkite atsarginių kopijų būklę. Rekomenduojame įgyvendinti atsarginių kopijų rotaciją, kad nesipainiotų versijos. Stebėkite neatitikimus, kad greičiau juos išspręstumėte.

Kruopščiai atlikdamos šiuos veiksmus bei bendradarbiaudamos su duomenų saugojimo ir debesijos sprendimų administravimo komanda MDPCLOUD, įmonės gali apsisaugoti nuo grėsmių ir jaustis užtikrintos dėl savo verslo!

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Susisiekite su mumis Jums rūpimosi paslaugomis ir asmeninį pasiūlymą pateiksime per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7.

Parašykite mums