IT apsauga

Mes pasirūpinsime kibernetine jūsų IT ūkio apsauga. Jūs visą dėmesį ir laiką galėsite skirti savo tiesioginei veiklai.

it apsauga 22x

Kam reikalingas kibernetinis IT saugumas?

Jūsų įmonėje prie interneto prijungtų įrenginių kasdien vis daugėja. Tuo pačiu didėja grėsmė, kad tapsite komercinio šnipinėjimo, finansinių ir asmeninių duomenų vagysčių aukomis. Patikėkite savo IT ūkio kibernetinę priežiūrą mūsų patyrusiems saugumo specialistams. Išvenkite nemalonių rūpesčių ateityje.

Su „MDP Cloud“ gausite viską, ko reikia – ekspertų kompetenciją, greitus sprendimus ir naujas technologijas. Suderinsime IT ūkio apsaugą su jūsų turimomis technologijomis ir įranga. Suteiksime visapusišką pagalbą ir nuolatinę priežiūrą.

Susisiekite

Technologiniai IT apsaugos sprendimai

Apsaugoti darbo vietas

Kompiuterizuotos darbo vietos ir darbuotojų naudojimo įpročiai – dažniausiai pažeidžiami IT ūkio taškai. Kadangi darbuotojai naudoja ne tik įmonės vidinį, bet ir išorinius interneto tinklus. Prie to dar prisideda darbuotojų turimi asmeniniai mobilieji įrenginiai.

Įmonės suteikia savo darbuotojams galimybę jungtis prie vidinio tinklo iš bet kur. Tai ypač aktualu sparčiai populiarėjant darbui iš namų. Dažnai naudojamos įvairios debesijos bendradarbiavimo platformos patraukia įsilaužėlių akį.

Tampa aišku, kad įprastos tinklo ugniasienės apsaugos nebepakanka. Todėl efektyviausia apsauga – tinkamas saugumo užtikrinimas visiems naudojamiems įrenginiams ir programoms.

Teikiama nauda

Elektroninio pašto šifravimas

Užkoduoti laiškai saugiai juda tarp siuntėjo ir gavėjo. Tokių laiškų tretieji asmenys negali nei pamatyti, nei perskaityti.

Didelės talpos pašto dėžutės

Užtikriname saugią pašto dėžutę iki 50GB kiekvienam darbuotojui. Verslo klientams iki 150MB prisegamų dokumentų dydį.

Papildomas dėžutės saugumas

Sudarome galimybę pasirinktinai uždrausti arba leisti dokumentų persiuntimą kitam gavėjui (forward).

IT perimetro apsauga

Apsaugosime jūsų įmonės išėjimo į internetinį pasaulį prieigą ir pagrindinius vartus. Tam naudojame patikimą tinklo ugniasienę „MDP Cloud“. Kartu su ja gaunate papildomų naudingų ir labai svarbių dalykų.

IT sistemų apsauga

Kiekvienas sėkmingai veikiantis šiuolaikinis verslas glaudžiai susijęs su sklandžiu IT sistemos darbu. Mažiausias sutrikimas gali bent trumpam sustabdyti įmonės veiklą. Tokiais atvejais atsiranda nenumatytos prastovos, krenta klientų pasitikėjimas jumis. Apsaugokite save nuo nuostolių ir pasirūpinkite visapusiška IT sistemų apsauga.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Palikite savo kontaktus, ir susisieksime su jumis per 1 darbo dieną.

Susisiekite su mumis 24/7